Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Studimet ‘’ndryshojnë’’ mendim, ja kush janë më romantikë ditët e sotme” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Studimet ‘’ndryshojnë’’ mendim, ja kush janë më romantikë ditët e sotme” plus 9 more Lajmi i Fundit


Studimet ‘’ndryshojnë’’ mendim, ja kush janë më romantikë ditët e sotme

Posted: 24 Sep 2016 07:52 AM PDT

Janë shumë keq për detajet e vogla, si përshembull ditëlindja, puthja e parë apo takimi parë, por janë më romatikë se femrat. PRa, sipas studimeve, meshkujt janë më romantikë. Një studim i Universitetit të Uashingtonit dhe të atij të Virxhinisë, të bërë në 10.000 njerëz, tregon se 48% prej tyre, të paktën një herë në ...

Flet me njerëz të vdekur, rrëfimi i fallxhores do t’ju shokojë

Posted: 24 Sep 2016 07:39 AM PDT

Duke pretenduar se komunikon me të vdekurit, MaryAnn DiMarco, nga Neë York, ka nisur një fushatë inkurajuese, për të gjithë ata që kërkojnë të shërojnë zemrën, duke u "lidhur" me të dashurit e tyre në botën e përtejme. Po ashtu, ajo jep këshilla sesi t'a bëni atë gjë. Ajo beson se për të folur me ...

Për të shmangur barkun e fryrë, ja receta në kushte shtëpie

Posted: 24 Sep 2016 07:36 AM PDT

Për të eleminuar fryerjen ebarkut mund të konsumoni një recetë të thjeshtë natyrale. Për përgatitjen e kësaj recete ju duhen këto perbërës: 1 finok, 1/2 molle jeshile, 1/2 kastravec Pak pluhur xhenxhenfili Të gjithë këto përbërës i përziejmë bashkë dhe lëngun e përftuar e konsumojmë 1 herë në ditë në mes 2 vakteve ushqimore. 1-Finoku,ka ...

Rama argumenton sërish ligjin e mbetjeve, ja deklarata e tij

Posted: 24 Sep 2016 07:24 AM PDT

Duke reaguar ashpër ndaj analistëve dhe potlikanëve që po e akuzojnë për miratimin e ligjit për importin e mbetjeve, Rama argumenton sërish për marrjen e këtij ligji. Përmes një statusi në faqen e tij zyrtare në Facebook, Rama tha se nuk do t'i tradhtojnë shqiptarët për asnjë interes që bie ndesh me interesin e tyre. ...

Gjysëm nudo plot muskuj, ja trupi modeles së fitnesit(Foto)

Posted: 24 Sep 2016 07:18 AM PDT

Bëhet fjalë për Natascha Encinosa, modelja e fitnesit e cila fitoi zemrat e mijëra fansave në Instagram me trupin e saj. E njohur për trupin e saj plot muskuj, NAtascha vjen ndryshe këtë herë. Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga "Street Fighter", dhe fansat e saj u mahnitën. Encinosa ...

Veshjet që meshkujt admirojnë tek një femër

Posted: 24 Sep 2016 07:08 AM PDT

Kur një femër kalon para një mashkulli, pyetjet në kokën e saj janë të pafundme. Ndër tyre është "Çfarë tërheq vëmëndjen e tyre? Këmbët? Sytë? Fustani? Këpucët?" Sipas studimeve, janë 7 gjëra që bien direkt në sytë e meshkujve. 1. Atletet: Femrat që veshin atletet padyshim që janë femra që kërkojnë thjeshtësi dhe se nuk ...

Rrëfimi/ Kam kryer seks anal dhe… , ja rrëfimi i figurës së njohur (Video)

Posted: 24 Sep 2016 06:55 AM PDT

Xhensila, ish banorja simpatike e 'Big Brother', e ftuar emisionin 'Interveë' në Intv ka rrëfyer një histori mjaft intim të jetës së saj. Pas pyetjes mbi seksin, dhe seksin anal, Xhensila pa komplekse flet për këtë temë. Ajo e ka pranuar dhe ka pranuar edhe faktin që ishte shumë i dhimshëm.

Shkencëtarët mund të kenë zbuluar një bateri që zgjatë tërë jetën

Posted: 24 Sep 2016 06:46 AM PDT

Nanotelat janë tela tepër-tepër të hollë, janë 100 herë më të hollë se fijet e flokëve të njeriut. Studentja e doktoraturës në një universitet, Mya Le Thai, ka bërë bashkë nanotelat e arit me dioksid mangani dhe rezultatet ishin të mahnitshme. Ajo ka zbuluar se mund të krijojë një bateri, e cila mund të mos ...

A është e trukuar kjo ndeshje? Portieri shënon nga porta në portë

Posted: 24 Sep 2016 06:38 AM PDT

Të qeshura e polemika të shumta ka shkaktuar një gol i pësuar nga kombëtarja e 16 vjeçarëve të Koresë së Veriut ndaj moshatarëve të tyre nga Uzbekistani. Jang Paek Ho, portieri i Koresë së Veriut, është bërë protagonist i një veprimi në dukje mjaft qesharak, por në të njëjtën kohë edhe mjaft të dyshimtë. Pjesa ...

Uniformat e policisë, sekuestrohen llogaritë e bankare të kompanisë fituese

Posted: 24 Sep 2016 06:37 AM PDT

Kompania fituese të tenderit të uniformave të policisë së shtetit, duket se ka problem me ligjin. Prokuroria dyshon për mashtrim dhe falsifikim dokumentash, ndaj dhe i sekuestron llogaritë bankare të kësaj kompanie. Për këto dyshime, është kërkuar bllokimi i llogarive bankare deri në një vendim tjetër pasi rezulton se ka përfituar një shumë të konsiderueshme ...

Related Posts :