Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rei Manaj, bën mrekulli në fushë!” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rei Manaj, bën mrekulli në fushë!” plus 9 more Lajmi i Fundit


Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rei Manaj, bën mrekulli në fushë!

Posted: 25 Sep 2016 08:20 AM PDT

Rei Manaj shfaqet vendimtar për Peskarën. Në javën e gjashtë të Serisë A, sulmuesi i Kombëtares shqiptare i dha ekipit të tij një pikë në transfertën e vështirë ndaj Xhenoas. 19­vjeçari u fut në lojë në minutën e 70­të duke zënë vendin e kapitenit Ledian Memushaj, dhe në të 86­n u shfaq në vendin dhe kohën ...

Jeni kuriozë të dini si duket fabrika e parave?! Ja pamjet

Posted: 25 Sep 2016 08:16 AM PDT

Në disa video të publikuara në internet shihen metoda se si bëhet prodhimi i monedhave të ndryshme. Fabrikat të cilat posedojnë makinat gjigante, tregojnë mënyrën se si vijmë deri tek prodhimi i parave, transmeton Indeksonline. Më poshtë keni videon:

Shitet Enca! Por … çmimi është i llahtarshëm!

Posted: 25 Sep 2016 08:10 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një foto në Instagram ku ekspozon veshjen dhe linjat. Krahas fotos ajo ka shkruar: "Jam një luks që shumë pak mund të përballojnë." Nuk dihet se kur do të publikojë këngëtarja projektin e saj të ri muzikor.

Pornostaret nxjerrin sekretet: Djema, s’ka rëndësi madhësia e penisit dhe …!

Posted: 25 Sep 2016 08:00 AM PDT

Lexoni se ç'thonë yjet e pornografisë – cilat janë gabimet më të shpeshta në seks, do t'ju ndihmojnë që të bëheni sa më të mirë! Ekziston dallimi midis seksit në realitet dhe atij që shfaqet në filma për të rritur, mirëpo është e vërtetë që shumica i shikojnë. Yjet e pornografisë këtë herë kanë zbuluar ...

Ndodh edhe kjo! Nusja zbret mes stadiumit të Lezhës!

Posted: 25 Sep 2016 07:56 AM PDT

Marrja e nuses me helikopter në Shqipëri nuk përbën më çudi, por ditën e sotme ky helikopter duhej të ulej në fushë, kështu që është ndërprerë një ndeshje e të rinjve. Pranë Jetaoshqef, ka ardhur videoja e momentit të uljes së helikopterit dhe menjëherë më pas për të marrë nusen dhe dhëndrin vjen një makina. ...

Keni harruar çelësat e makinës brenda?! Ja si ta hapni derën në 30 sekonda!

Posted: 25 Sep 2016 07:53 AM PDT

Edhe pse rrallë, ndodhë që secili nga ne mund t'i harrojmë çelësat e veturës brenda dhe ta kyçim derën. Kur kjo ndodhë, shumica si zgjidhje primare e shohin mekanikun.Por deri te mekaniku nuk mund të shkojmë me veturë, përderisa problemi është pikërisht te çelësat. Pritja e mekanikut deri të vijë, a mund të vijë a ...

Jepet alarmi! Rusët e akuzuar për trafik organesh hapin klinikë në Tiranë

Posted: 25 Sep 2016 07:40 AM PDT

Një shtetas rus i akuzuar për trafikim të organeve në Izrael, ka tentuar të pastrojë para në Shqipëri nëpërmjet një klinike të hapur në qendër të Tiranës, në vitin 2014 nga një tjetër shtetas rus. Gjykata e Tiranës ka vendosur të pranojë kërkesën e Prokurorisë për sekustro preventive të llogarive bankare të klinikës "A New ...

Donald Trump President i SHBA?! Ja parashikimi më i fundit

Posted: 25 Sep 2016 07:32 AM PDT

Donald Trump do të jetë presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Parashikimi vjen nga Allan Lichtman, një profesor i njohur historie në Universitetin Amerikan. Akademiku ka ndërtuar një sistem shkencor të përbërë nga 13 pika, që mundësojnë parashikimin e zgjedhjeve presidenciale. Lichtamn është i famshëm në SHBA, pasi prej vitit 1984 dhe ...

Shokuese, ISIS ekzekuton pamëshirshëm shkrimtarin e njohur!

Posted: 25 Sep 2016 07:27 AM PDT

Masakrat e grupit ekstremist ISIS nuk kanë të sosur. Një shkrimtar jordanez, i akuzuar se ka ofenduar islamin përmes një karikature, u ekzekutua në një atentat në dalje të gjykatës në kryeqytetin jordanez Aman. Vizatimi i tij ngjalli mjaft reagime në rrjetet sociale në Jordani. Ndërsa vetë shkrimtari tha se kërkonte të shpjegonte keqpërdorimin e ...

Ajola dhe Erioni siç nuk i keni parë kurrë, fundjavë ndryshe …!

Posted: 25 Sep 2016 07:23 AM PDT

Ata konsiderohen si një nga çiftet më simpatik. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa kanë publikuar një foto në Instagram ku shfaqen mjaft afër njëri-tjetrit, ndërkohë që Veliaj ka kujtuar datën e maratonës së Tiranës,e cila do të jetë në 9 tetor. "Gati per www.maratonaetiranes.al ne 9 Tetor! ...

Related Posts :