Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Të gjithë të çmendur pas Era Istrefit, ja suksesi radhës” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Të gjithë të çmendur pas Era Istrefit, ja suksesi radhës” plus 9 more Lajmi i Fundit


Të gjithë të çmendur pas Era Istrefit, ja suksesi radhës

Posted: 18 Sep 2016 07:48 AM PDT

Pjesë e shumë spektakleve botërore dhe në secilin prej tyre ka fituar mijëra fansa, duket se era nuk ndalet. Këtë herë duke performuar në Londër, në ''Sink the Pink'', Era e ndjen se suksesi po shtohet, fansat po ashtu. Londra një tjetër vend fans i Erës, u ''trondit'' nga zëri saj. Duke performuar këngën 'One ...

Zbulohet laborator i madh droge në Pejë, e pabesueshme çfarë kishin bërë trafikantët

Posted: 18 Sep 2016 07:48 AM PDT

Një laborator marijuane është zbuluar nga policia kosovare në Pejë. Laboratori është zbuluar në një shtëpi, pasi policia ka marrë informata për një të dyshuar që kultivonte bimë narkotike. Në pamjet në vijim mund të ndiqni aksionin e Njësisë së Hetimit të Trafikimit me Narkotikë për zbulimin të laboratorit të marihuanës në Pejë. Hetuesit e ...

NATO jep alarmin: Priten përplasje ushtarake në Ballkan!

Posted: 18 Sep 2016 07:45 AM PDT

Kryesuesi i Këshillit ushtarak të NATO-s, gjenerali Petr Pavel ka deklaruar se Ballkani vazhdon të mbetet burim i munshëm i përplasjeve ushtarake, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ai porositë që Aleanca veriatlantike patjetër të ketë aftësi për kundërvënie ndaj kundërshtarëve dhe mbrojtjes së anëtarëve të saj, si edhe rol më të madh në luftën kundër terrorizmit, bën ...

I dashuri e masakron në qafë, reagimi i vajzës nga Tirana është i çmendur!

Posted: 18 Sep 2016 07:41 AM PDT

Ndoshta postimin e kësaj vajze e cila është vetëm në klasë të nëntë, pa i mbushur akoma 15 vjeçe, shumë kush do ta gjykojë, por përtej një gjykimi, kjo gjë duhet të marrë formën dhe trajtën e një sensibilizimi. Pranë faqes në Facebook Anna Media, ka shkruar një ndjekëse e kësaj faqeje e cila ka ...

Zbulohen të tjera detaje, ja me çfarë ikën trafikantët pasi ra avioni në Ishëm

Posted: 18 Sep 2016 07:38 AM PDT

Hetimet zbulojnë të tjera detaje për avionin italian, që mbeti të enjten në grykëderdhjen e Ishmit. Dyshohet se disa persona mund të kenë qenë në vendngjarje së bashku me pilotin italian Guido Andrea Guidi dhe të jenë larguar me ndihmën e një skafi kur avioni mbeti mes shkurreve, në përpjekje për t'u ulur në pistën ...

Super Hot si Kim Kardashian, Nora kopjon sërish (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 07:36 AM PDT

Cdo veshje të veshur nga Kim Kardashian, do shndërrohet në modë, sidomos për vipet shqiptare. Një ndër tyre është Nora Istrefi, e cila jo pak herë e ka imituar yllin e Kardashianëve. Pas paraqitjes provokuese me një veshje rrjetë ku tregon format e saj bombastike dhe padyshim bëri bujë, në Shqipëri, vjen Nora Istrefi me ...

Trafiku u kanabisit, Saimir Tahiri replikon me Ilir Metën

Posted: 18 Sep 2016 07:35 AM PDT

Pas thirrjes së Ilir Metës, qe politika te marre pergjegjesine lidhje me kanabisin ne vend, ka reaguar ministri i Brendshëm. Saimir Tahiri kujtoi per kreun e LSI-se, qeverisjen para vitit 2013, kohe ne te cilen ai ishte ne koalicion me Sali Berishen. "Kush ben sot sikur çuditet, i shmanget qellimisht te vertetes se kanabisi ishte ...

Sulmohet nga shoku bankës me stilolaps, mjekët urgjentisht kërkojnë ta operojnë

Posted: 18 Sep 2016 07:15 AM PDT

Djaloshi 8-vjec, u sulmua nga shoku klasës me stilolaps duke i lënë një vrimë të madhe në dorë. Kieron McKie gjatë orës së matematikës u slumua nga shoku tij. Ngjarja e ndodhur në shkollën fillore në Lincolnshire ka tronditur drejtuesit. Mësohet se gjatë një argumenti mes dy vajzave për një flëtë, Kieron për të qetësuar ...

Kim Kardashian i thotë ‘’JO’’ reçipetave! Ja çmenduria e radhës (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 06:51 AM PDT

Kohët e fundit e fotografuar pa recipeta, Kim Kardashian nuk po hiqet nga vëmëndja e mediave. Duke treguar format e saj bombastike, ylli Kardashianëve nuk ndalet. Ditën e sotme ajo është fotografuar sërish duke dal nga makina e saj me një veshje që nuk linte shumë vend imagjinatës. Nj ëkanatiere tejet të tjedukshme, pa asgjë ...

Sukses historik i kuqezinjve në basketboll

Posted: 18 Sep 2016 06:46 AM PDT

Basketbolli shqiptar ka arritur një sukses historik, duke fituar përballë Sllovakisë, në ndeshjen e fundit të Grupit F, në kuadër të Eurobasket 2017. Në sfidën e luajtur në Pallatin e Sportit "Asllan Rusi", kuqezinjtë regjistruan triumfin e vetëm të këtij edicioni, në një sfidë të vuajtur, ku pas dy periodave të para Shqipëria kryesonte 39-31. ...

Related Posts :