Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Tesla paditet në Norvegji - pse s'është "aq e shpejtë sa duhet të jetë"” plus 3 more Express AutoTech

loading...

“Tesla paditet në Norvegji - pse s'është "aq e shpejtë sa duhet të jetë"” plus 3 more Express AutoTech


Tesla paditet në Norvegji - pse s'është "aq e shpejtë sa duhet të jetë"

Posted: 25 Sep 2016 02:38 PM PDT

​Tesla Model S në Norvegji nuk është më i popullarizuar. Madje 126 pronar të kësaj limuzine elektrike kanë paditur kompaninë Tesla se automobili i tyre nuk është mjaft i shpejtë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Google Allo arrin mbi 1 milion shkarkime në Android

Posted: 25 Sep 2016 10:44 AM PDT

​Aplikacioni më i ri i Google për mesazhet, Allo, ka shënuar majën e grafikut të aplikacioneve më të shkarkuara në Play Store, dhe kjo në ditën e tretë të lançimit të tij ku numëroi më shumë se një milionë shkarkime gjithsej.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si t’a hapni derën e veturës për 30 sekonda kur i keni harruar çelësat brenda 

Posted: 25 Sep 2016 05:36 AM PDT

Edhe pse rrallë, ndodhë që secili nga ne mund t'i harrojmë çelësat e veturës brenda dhe ta kyçim derën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse numrat në telefon dhe në kalkulator janë të rradhitur ndryshe?

Posted: 24 Sep 2016 11:05 PM PDT

Telefonat dhe kalkulatorët i përdorim çdo ditë. Këto dy pajisje kanë ngjashmëri - 10 numra, të rradhitur nga tre në tre rreshta dhe butoni 0 nën numrat tjerë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :