Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Teuta zbulon disa fotografi me Adonisin e Tarën (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Teuta zbulon disa fotografi me Adonisin e Tarën (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Teuta zbulon disa fotografi me Adonisin e Tarën (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 09:36 AM PDT

Aktorja Teuta Krasniqi që postimet në lidhje me familjen i ka shpesehtuar kohëve të fundit, ka treguar sot në rrjete sociale se si e ka kaluar ditën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bashkëshorti i Adrola Dushit i jep fund komenteve për ndarje (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 09:27 AM PDT

Disa javë më parë u përhap lajmi se modelja Adrola Dushi ishte në prag ndarje me bashkëshortin e saj Adisin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çifti Ilva Tare Eduard Selami, ‘sport’ në Bllok (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 09:11 AM PDT

Kjo e dielë e freskët shtatori e ka gjetur çiftin e famshëm Ilva Tare dhe Eduard Selami në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Encës i pëlqen shumë të tymosë (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 09:06 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia ka treguar se shpeshherë i pëlqen të tymosë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Agon Amiga bën të dashur? (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 09:03 AM PDT

Reperi i njohur kosovar Agon Amiga tash e një vit është ndarë nga bashkëshortja e tij Egzona Syla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa shumë është nxirë Marina Vjollca gjatë këtyre pushimeve (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 08:47 AM PDT

Ajo nuk rresht së publikuari foto dhe video nga pushimet e saj, e duket sesa më tepër poston aq më tepër ndjekësit e saj duan të shohin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rezarta Shkurta i kthehet pasionit për fotografinë...ja fotot e reja seksi

Posted: 18 Sep 2016 08:33 AM PDT

Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i është dedikuar biznesit të saj duke lënë pas dore këngën apo edhe fotografinë të cilat janë pasionet e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deputeti kaubojs feston ditëlindjen, bashkëshortja: Pa ty unë nuk jam (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 08:15 AM PDT

Deputeti kaubojs i Parlamentit shqiptar Eduart Ndocaj ka festuar gjatë ditës së sotme 41-vjetorin e lindjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fejesa madhështore e vajzës së Koço Kokëdhimës (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 08:03 AM PDT

Ashtu siç kishte paralajmëruar gjatë muajve të verës stilistja Bora Kokëdhima, vajza e ish-deputetit Koço Kokëdhima është lidhur në fejesë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja këngëtari shqiptar që i ngjan aktorit turk tek "Diamante dhe Dashuri" (FOTO)

Posted: 18 Sep 2016 07:51 AM PDT

Ai është prej pak vitesh pjesë e muzikës shqiptare, por ka fituar shumë famë për shkak të zërit të veçantë që ka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Guxon Eni Koçi, set fotografik topless (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 07:49 AM PDT

Këngëtarja Eni Koçi duket se këtë herë ka dashur të provokojë shumë më tepër se herët e tjera.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora Istrefi kopjon Kim Kardashianin, shfaqet superhot (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 07:05 AM PDT

Kim Kardashian i vë vulën trendeve të modës dhe është gjë e sigurt që ai stil do të përcillet anë e kënd botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu duken aktoret e "Bidai" në jetë reale (Video)

Posted: 18 Sep 2016 06:55 AM PDT

Nuk janë aspak si në serial. Aktorët e Bidai duken kështu në jetën e tyre reale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aurela Hoxha nudo në filmin e ri (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 05:53 AM PDT

Aurela Hoxha kishte njoftuar më parë se do të marrte pjesë në një film. Filmi titullohet "Dashuri në Bjeshkët e Namuna".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme: Ja si i gënjen Noizy fansat e tij (Video)

Posted: 18 Sep 2016 05:08 AM PDT

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, Noizyn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Valerit i grisen nga mbrapa pantallonat në emisionin live, do kërcente "twerk" (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:54 AM PDT

​Një situatë e pakëndshme i ka ndodhur mbrëmjen e së premtes Valerit të Big Brother i cili ishte ftuar në puntatën e parë të emisionit "Top Show Magazine" të Alban Dudushit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si duken aktoret e "Bidai" në jetë reale (Video)

Posted: 18 Sep 2016 04:37 AM PDT

Nuk janë aspak si në serial. Aktorët e Bidai duken kështu në jetën e tyre reale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Transformohet Iva Aliko, e famshmja për lidhjen me deputetin kosovar. Ja si do ta shikoni (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 04:29 AM PDT

Iva Alikio, biondja seksi e cila famën më të madhe të daljeve të saj në publik e mori pas deklaratave të shumta se ishte në një lidhje jashtëmartesorë me një deputet të Kuvendit të Kosovës ka ndërmarrë disa ndryshime në look-un e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks me Tunën, mos shkel në Prishtinë

Posted: 18 Sep 2016 04:19 AM PDT

"Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën", është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të reperit të mirënjohur. Sipas tyre, Cozman i kishte dërguar disa herë mesazhe Noizy-t që të mos dukej në Prishtinë, pasi do të hakmerrej për ato që kishte thënë, ndaj dhe ky konfrontim mes tyre ishte i pritshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luana më në fund vishet dhe ndryshon look (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 03:50 AM PDT

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca na njeh me trendin më të ri të modelit të flokëve që ajo ka zgjedhur të bëjë së fundmi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Asnjë nga këta aktorë, nuk do jetë më në "O sa mirë"

Posted: 18 Sep 2016 03:42 AM PDT

Seriali "O sa mirë" me regji të Ilir Bokshit, skenar nga Ard Islami dhe me producent Valter Lucaj shumë shpejt do të fillojë me cilklin e ri të episodave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po lypë Anjeza Branka në vendin ku u përlesh Noizy me Cozman? (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 03:28 AM PDT

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kërcënon Linda Morina: Shpejt do ju tregoj gjitha grave muhabetet që burrat e tyre më shkruar në privat

Posted: 18 Sep 2016 03:25 AM PDT

Linda Morina e ka në plan t'i publikojë gjitha fjalët që sipas saj burrat e martuar ia kanë thënë në rrjetet sociale në mesazhet private. Thotë se shpejt do ua nxjerrë të palarat atyre... Ky është postimi kërcënues i Lindës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majk në zi, ja kush i vdes (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 03:12 AM PDT

Reperi i Babastars, Majk, është duke mbajtur zi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq minuta zgjatë marrëdhënia seksuale me një femër të virgjër

Posted: 18 Sep 2016 03:08 AM PDT

Shkurtimisht po ju bëjmë me dije se me një femër që "vishet" nga virgjëria, do ju duhet kohë ta bindni. Ndërsa me një femër që ka përvojë, do ju duhet kohë të merrni veten.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tjetër koncert i anuluar nga Noizy, kjo është arsyeja (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 03:02 AM PDT

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në koncerte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rezarta provokon me këmishë të zbërthyer... (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 02:38 AM PDT

​Këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila tashmë i është përkushtuar pasionit të saj, fotografisë, nuk nguron që të postojë foto provokuese të vetat.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Operacione plastike? Greta Koçi shpërthen ndaj të gjithëve: Bitch...(Foto)

Posted: 18 Sep 2016 02:23 AM PDT

E vendosur në qendër të kritikave të mediave për ndërhyrje të shumta plastike në fytyrë, këngëtarja Greta Koçi ka reaguar sot, duke hedhur poshtë çdo lajm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi ofendon rëndë Policinë e Kosovës (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 02:08 AM PDT

Këtë herë valltarja Donjeta Kosumi-Kallashi, nuk ka publikuar fotografi provokuese siç bën zakonisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cila aktore e Bidai je (Kuiz)

Posted: 18 Sep 2016 01:57 AM PDT

Plotëso te gjitha pyetjet dhe emri i aktorit me të cilin përshtatet do të shfaqet menjëherë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Ramush Haradinaj ia thotë këngës për bashkim kombëtar (Video)

Posted: 18 Sep 2016 01:53 AM PDT

Kreu i AAK-së Ramush Haradinaj, ka qenë mysafirë në një dasmë gjatë këtij vikendi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rikja zgjohet me mendje të keqe, përshëndet fansat me gisht... (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 01:33 AM PDT

Ish banorja e Big Brother Albania njëherësh edhe modele në Itali, Rike Roçi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të përshëndetur fansat këtë mëngjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rovena sfidon shiun në plazh, partneri i filmon trupin seksi (Video)

Posted: 18 Sep 2016 01:12 AM PDT

Këngëtarja Rovena Dilo, duket se po e shijon lidhjen me balerinin Eltion Merja, i cili së fundmi është kthyer edhe në fotografin personal të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E doni penisin e ngritur gjithmonë, hani këto gjëra

Posted: 18 Sep 2016 01:04 AM PDT

Giacomo Casanova është ndër dashnorët më të njohur dhe shpeshherë ka thënë se nëse dëshironi të keni ereksione të mira, ju duhet t'i konsumoni ushqimet e duhura që e kanë aftësinë t'ua ngritin nivelet e libidosë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olti Curri ironizon Bleonën, ajo përgjigjet vetëm me një fjalë (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 12:48 AM PDT

​Për gazetarin dhe opinionistin Olti Curri, pushimet e verës ende nuk kanë mbaruar. Nga ishujt grek, ku është duke shijuar ende pushimet, Olti nuk harron që të merret' edhe me VIP-at shqiptar, ku së fundmi në fokus të lajmeve rozë ka qenë këngëtarja Belona Qereti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë bëri Geti për Cozman-in pas përleshjes me Noizyn?! (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 12:46 AM PDT

Babastars dhe OTR. Këta ishin dy termat më të përfolur ditëve të fundit kur armiqësitë e zbehura të viteve më parë u rikthyen në qendër të vëmendjes me rrahjen mes Cozman dhe Noizyt teksa i përmendur ishte edhe Skivi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen foto intime, momentet "hot" mes Miss Kosovës dhe të dashurit (Foto)

Posted: 18 Sep 2016 12:06 AM PDT

Me zgjedhjen e saj si më e bukura në Kosovë, Camila Barraza çoi shumë pluhur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshja shqiptare flet për eksperiencën që pati në serialin turk si gruaja e Sulltanit (Foto/Video)

Posted: 17 Sep 2016 11:51 PM PDT

E dashura e aktorit , Tolgahan Sayışman, i njohur për publikun si Çënar tash e një kohë po vazhdon të ketë popullaritet në shtetin turk.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tenori shqiptar i ‘kafshon’ të pasmet të dashurës (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 11:37 PM PDT

Tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj dhe modelja Rina Bërdynaj ka disa muaj që janë në lidhje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë e do Blero më shumë Taren apo Afronen? (Foto)

Posted: 17 Sep 2016 10:39 PM PDT

Blero mes dy dashurish.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :