Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“The Sun: Edon Zhegrova “Messi i Kosovës” (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“The Sun: Edon Zhegrova “Messi i Kosovës” (Foto)” plus 39 more Express Sport


The Sun: Edon Zhegrova “Messi i Kosovës” (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 08:29 AM PDT

​Edhe pse tingëllon mjaftë e çuditshme emërtimi "Lionel Messi i ri", a mendoni ju se është mallkim apo bekim? E nis shkrimin The Sun...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roma barazon gjithçka në Olimpico (Video)

Posted: 11 Sep 2016 08:24 AM PDT

Roma ka barazuar në 2:2 rezultatin ndaj Sampdorias, në ndeshjen që po zhvillohet në Olimpico

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea kalon në epërsi ndaj Swanseas (Video)

Posted: 11 Sep 2016 08:19 AM PDT

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Swanseas, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e katërt në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fillon ndeshja mes Romës e Sampdorias (Video)

Posted: 11 Sep 2016 08:06 AM PDT

Ka nisur ndeshja mes Romës e Sampdorias, e cila u pezullua për më shumë se një orë - pas reshjeve të shumta të shiut, përcjell Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Udinese trondit Milanin (Video)

Posted: 11 Sep 2016 08:02 AM PDT

Udinese ka mposhtur Milanin midis 'San Siros', duke i rrëmbyer pikët e plota në këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndalet Prishtina, Feronikeli vazhdon me fitore

Posted: 11 Sep 2016 07:57 AM PDT

Prishtina ka lëshuar tre pikë nga duart pasi pranoi gol nga Besa në minutat e fundit të ndeshjes. Në anën tjetër Feronikeli ka arritur fitoren e dytë në Vala Superligën e Kosovës në futboll, pasi mposhti në shtëpi Ferizajn me rezultat 2:1.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo, mbret në ‘Santiago Bernabeu’ (Video)

Posted: 11 Sep 2016 07:24 AM PDT

Ronaldo është lojtari i parë në histori të klubit që shënon 150 gola në Bernabeu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përmbytet fusha e Olimpicos – shtyhet ndeshja mes Romës e Sampdorias (Foto/Video)

Posted: 11 Sep 2016 07:07 AM PDT

Është ndërprerë për 45 minuta ndeshja mes Romës e Sampdorias, për shkak të reshjeve të shumta të shiut

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Swansea – Chelsea

Posted: 11 Sep 2016 07:00 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare Swansea – Chelsea

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sampdoria përmbys Romën (Video)

Posted: 11 Sep 2016 06:46 AM PDT

Sampdoria ka përmbysur rezultatin ndaj Romës për të kaluar në epërsi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Roma dhe Sampdoria gjejnë rrugën drejt golit (Video)

Posted: 11 Sep 2016 06:41 AM PDT

Roma – Sampdoria, rezultati vazhdon të jetë i barabartë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me çka do të merret Cana pas pensionimit nga futbolli?

Posted: 11 Sep 2016 06:29 AM PDT

Lorik Cana, ish kapiteni i Shqipërisë, ende nuk ka vendosur se me çfarë zeje do të merret pas pensionimit nga futbolli

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United gëzon Lingardin (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 05:59 AM PDT

Jesse Lingard pritet të vazhdoj kontratën me Manchester Unitedin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Milan – Udinese

Posted: 11 Sep 2016 05:20 AM PDT

Milan dhe Udinese do të përballen nga ora 15:00, në San Siro, në kuadër të xhiros së tretë të Serie A. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajmi i keq për Berishën, i mirë për Hartin

Posted: 11 Sep 2016 05:16 AM PDT

Atalanta dhe Torino do të përballen nga ora 15:00 në kuadër të xhiros së tretë të Serie A. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Roma – Sampdoria

Posted: 11 Sep 2016 05:04 AM PDT

Roma – Sampdoria do të përballen nga ora 15:00, në Olimpico, në kuadër të xhiros së tretë të Serie A. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona – Alaves, përforcimet 63 milionëshe nën hije (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 04:29 AM PDT

Përforcimet e Barcelonës nuk janë vërejtur në ndeshjen ndaj Alavesit, të cilën kampioni i Spanjës e humbi me rezultat 1:2.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Manchester Unitedit ishte mirëmbajtës i kabinave të telefonave (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 03:59 AM PDT

Eric Bailly, mbrojtësi i Bregut të Fildishtë, ka bërë një hap të madh në karrierë. Ai është transferuar gjatë kësaj vere nga Villarreal në Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E rrallë: Dinamo Zagreb mposhtet në shtëpi pas 109 ndeshjeve (Video)

Posted: 11 Sep 2016 03:05 AM PDT

Skuadra e Osijekut e ka mposhtur Dinamo Zagrebin, me rezultat 0:1, në Maksimir. Gjiganti kroat ishte i pamposhtur në shtëpi që nga viti 2010.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Moussa Dembele kërcënon Barcelonën

Posted: 11 Sep 2016 02:33 AM PDT

Moussa Dembele, ylli i Celtic, beson se gjiganti skocez mund ta mposhtë Barcelonën në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cana vjen në Kosovë për Bajram, nuk do ta besoni se çfarë do të bëjë

Posted: 11 Sep 2016 01:57 AM PDT

Lorik Cana, ish kapiteni i Kombëtares shqiptare, se do të therë një Kurban për festën e Bajramit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetari spanjoll i gëzohet humbjes së Barcelonës (Video)

Posted: 11 Sep 2016 01:25 AM PDT

Tomas Roncero, gazetari i të përditshmes sportive madrilene, AS, iu është gëzuar fitores së Alavesit ndaj Barcelonës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

100 milionë euro për Griezmannin

Posted: 11 Sep 2016 12:59 AM PDT

Chelsea është e gatshme t'i paguaj Atletico Madridit 100 milionë euro për Antoine Griezmann

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu duket tabela e La Ligës pas dështimit të Barcelonës (Foto)

Posted: 11 Sep 2016 12:30 AM PDT

Real Madridi kryeson i vetëm renditjen tabelore në La Liga me 12 pikë të tubuara

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sanchez e Ozil vazhdojnë kontratat me Arsenalin? (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 11:59 PM PDT

Arsenali është në rrugën e duhur që t'i blindoj dy yjet e saj, Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea vendos për të ardhmen e Fabregasit

Posted: 10 Sep 2016 11:49 PM PDT

Cesc Fabregas do të largohet nga Chelsea gjatë dimrit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manchester United shpërblen Ibrahimoviçin

Posted: 10 Sep 2016 11:40 PM PDT

Zlatan Ibrahimovic ka arritur t'i bindë zyrtarët e Manchester Unitedit që t'i ofrojnë kontratë të re

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme: Portieri skocez ndali tri penallti për 23 minuta (Video)

Posted: 10 Sep 2016 11:27 PM PDT

Cammy Bell, portieri i Dundee United, ka pritur tri penallti në ndeshjen ndaj Dunfermline Athletic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuchel gjen fajtorin e humbjes

Posted: 10 Sep 2016 11:15 PM PDT

Thomas Tuchel, trajneri i Borussia Dortmundit, ka gjetur fajtorin e humbjes befasuese nga RB Leipzig.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo apo Messi? Modric ka një përgjigje interesante

Posted: 10 Sep 2016 10:59 PM PDT

Luka Modric nuk ka asnjë dyshim se Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në botë, por ka thënë se nuk duhet të bëjnë shumë krahasime – por vetëm të shijojnë magjinë e Messit e Ronaldos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: E duam këtë trofe

Posted: 10 Sep 2016 02:50 PM PDT

Cristiano Ronaldo dëshiron trofeun e La Ligës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Nuk ishte dita jonë”

Posted: 10 Sep 2016 02:37 PM PDT

Sergio Busquets e ka pranuar se Barcelona nuk tregoi më të mirën ndaj Alaves

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Flet Mustafi pas debutimit me Arsenalin (Foto/Video)

Posted: 10 Sep 2016 02:29 PM PDT

Shkodran Mutafi ka debutuar me fanellën e Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho sulmon gjyqtarin Clattenburg (Video)

Posted: 10 Sep 2016 02:17 PM PDT

Joe Mourinho është shprehur i zhgënjyer me referimin nga Mark Clattenburg

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Raporti i UEFA’s për Skënderbeun, Partizani kërkon titullin

Posted: 10 Sep 2016 02:09 PM PDT

Skuadra e Partizanit ka reaguar pas publikimit të raportit të UEFA-s ku akuzohet skuadra kampione e Skënderbeut dhe disa zyrtarë të tjerë për trukim ndeshjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Enrique pas humbjes befasuese nga Alaves

Posted: 10 Sep 2016 01:58 PM PDT

Luis Enrique ka thënë se duhet të mësojnë nga kjo ndeshje dhe të harrojnë sa më parë rezultatin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Napoli mposhti Palermon (Video)

Posted: 10 Sep 2016 01:48 PM PDT

Napoli ka mposhtur 3:0 Palermon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bersant Celina shënon gol për Twenten (Video)

Posted: 10 Sep 2016 01:33 PM PDT

Sulmuesi i Kosovës, Bersant Celina, ka gjetur rrugën drejt golit për Twenten

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

As Messi s'e shpëtoi Barcelonën (Video)

Posted: 10 Sep 2016 01:21 PM PDT

Alaves ka mposhtur 2:1 Barcelonën në 'Camp Nou', duke mos arritur ta shpëtojë as Leo Messi që u inkuadrua në pjesën e dytë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Veseli: Pavarësisht rezultatit, duhet ta mbështesim Kosovën (Foto)

Posted: 10 Sep 2016 01:09 PM PDT

Kosova ka pësuar humbjen e katërt në ndeshjet kualifikuese për "Eurobasket 2017", duke u mposhtur 81:91 nga Sllovenia

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :