Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Tortë me boronica” plus 3 more Kuzhina Shqiptare

loading...

“Tortë me boronica” plus 3 more Kuzhina Shqiptare


Tortë me boronica

Posted: 02 Sep 2016 10:07 PM PDT

The post Tortë me boronica appeared first on Kuzhina Shqiptare.

Biskota ‘’kerpudha’’

Posted: 02 Sep 2016 10:07 PM PDT

The post Biskota ''kerpudha'' appeared first on Kuzhina Shqiptare.

Ëmbëlsirë me mollë dhe pudinge

Posted: 02 Sep 2016 10:07 PM PDT

Çokollata ime

Posted: 02 Sep 2016 10:07 PM PDT

Nje mike imja me pati thene se edhe cokolaten e bene vet por nuk e besoja. Prandaj e provova nje recete te sajen dhe me doli mjafte e mire. Receta qe kam perdorur eshte kjo.

The post Çokollata ime appeared first on Kuzhina Shqiptare.

Related Posts :