Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“UEFA zgjedh golin e xhiros së parë në Ligën e Kampionëve (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“UEFA zgjedh golin e xhiros së parë në Ligën e Kampionëve (Video)” plus 39 more Express Sport


UEFA zgjedh golin e xhiros së parë në Ligën e Kampionëve (Video)

Posted: 26 Sep 2016 07:50 AM PDT

Goli i Andres Iniestas kundër Celticut është zgjedhur më i miri i ndeshjes së parë në Ligën e Kampionëve, përcjell Gazeta Express

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Arsenalit i kushtojnë këngë Xhakës (Video)

Posted: 26 Sep 2016 07:45 AM PDT

Granit Xhaka ka arritur shumë shpejt që të bëhet i preferuari i fansave të Arsenalit, të cilët i kanë kushtuar tani një këngë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Coquelin trondit Arsenalin, lajm i mirë për Granit Xhakën

Posted: 26 Sep 2016 07:35 AM PDT

Dëshiron Arsene Wenger apo jo, Granit Xhaka do të ketë më shumë minuta në këmbët e tij nga ndeshja e ardhshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bartra kujton golin e Bale para ndeshjes me Realin (Video)

Posted: 26 Sep 2016 07:15 AM PDT

Marc Bartra është rikthyer të flas për turpërimin që i bëri Gareth Bale në vitin 2014

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​11 superlojtarët që Wenger nuk i transferoi kurrë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:55 AM PDT

Arsena Wenger tashmë ka mbushur 20 vite në krye të Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befasi: ​Barcelona edhe më e fortë pa Messin (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:40 AM PDT

Barcelona ka qenë më e suksesshme në Ligën e Kampionëve pa Leo Messin se sa me të në fushë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Partizanit: Kosova është zemra e Shqipërisë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 06:10 AM PDT

Tifozët e Partizanit, në ndeshjen kundër Tiranës kanë shpalosur një hartë të Kosovës me flamurin kombëtar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Berisha ka një lajm të keq për Kosovën

Posted: 26 Sep 2016 05:45 AM PDT

Besart Berisha nuk do të jetë gati për ndeshjen e Kosovës kundër Kroacisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova me dy lojtarë të rinj kundër Kroacisë

Posted: 26 Sep 2016 05:15 AM PDT

Kosova pritet të ketë gati edhe dy lojtarë të rinj kundër Kroacisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur do të publikohet lista e Kosovës kundër Kroacisë

Posted: 26 Sep 2016 05:00 AM PDT

​Kosova do të publikojë listën e lojtarëve kundër Kroacisë të dielën me 2 tetor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Podolski-Schweinsteigerit: Transferohu në këtë ligë

Posted: 26 Sep 2016 04:30 AM PDT

Lukas Podolski këshillon Bastian Schweinsteigerin për një transferim në Major League Soccer (MLS), në SHBA.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sigal Prishtina injoron ‘Plisat’

Posted: 26 Sep 2016 04:00 AM PDT

KB Sigal Prishtina insiston se qëndrimet e tyre janë te palëkundura, ashtu siç kanë bërë qe 3 vjet me radhë, ne drejtim te realizimit te qëllimeve, të cilat kanë ndikuar konsiderueshëm në zhvillimin dhe afirmimin e basketbollit tonë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Asistuesit më të mirë të Premierligës (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 03:25 AM PDT

Kevin de Bruyne është asistuesi më i mirë këtë edicion në Premierliga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​E jashtëzakonshme: Portieri shënon supergol nga 70 metra (Video)

Posted: 26 Sep 2016 02:55 AM PDT

Ruud Boffin ka shënuar gol të jashtëzakonshëm për skuadrën Eskisehirspor

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ronaldo tre gola larg historisë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 02:29 AM PDT

Cristiano Ronaldo nesër mund të shkruaj histori kundër Borussia Dortmund

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Manaj: Nuk jam Messi e as Ronaldo (Video)

Posted: 26 Sep 2016 02:11 AM PDT

Rei Manaj nuk e cilëson veten një talent individualist, por një futbollist i cili luan për skuadrën dhe me skuadrën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane publikon listën kundër Dortmundit, rikthehet një lojtar i madh (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 01:50 AM PDT

Zinedine Zidane ka ftuar 22 lojtarë për ndeshjen kundre Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Këto ndeshje do të transmetohen në Super Sport Kosova gjatë kësaj mes jave (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 01:40 AM PDT

Në tre klanet e Super Sport Kosovës, gjatë kësaj mes jave, mund t'i ndiqni ndeshjet më interesante të përsëritura nga Premierliga, La Liga, Serie A, Bundesliga si dhe Superliga e Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Ekipi i dështakëve në Premierligë (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 01:30 AM PDT

Chelsea ka më së shumti përfaqësues në ekipin e dështakëve të xhiros së jashtë në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Alonso tregon rivalët e Bayernit në Champions

Posted: 26 Sep 2016 01:10 AM PDT

Xabi Alonso ka treguar skuadrat rivale të Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​‘Aubameyang do të shkëlqente në Real Madrid’

Posted: 26 Sep 2016 12:45 AM PDT

Mikel merino beson se Pierre-Emerick Aubameyang do të shkëlqente në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 26 Sep 2016 12:29 AM PDT

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës me personazhe kryesore lojtarët e Romës dhe Torinos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Rooney do të kthehet’

Posted: 26 Sep 2016 12:15 AM PDT

​Chris Smalling beson se Wayne Rooney do të kthehet në më të mirën e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Dy skuadra angleze ofrojnë nga 57 milionë për Bonuccin

Posted: 25 Sep 2016 11:55 PM PDT

Chelsea dhe Manchester City janë duke u interesuar sërish për Leonardo Bonuccin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Montella tregon pse nuk fitoi Milani kundër Fiorentinës

Posted: 25 Sep 2016 11:40 PM PDT

​Vincenzo Montella tha se Milanit i mungoj kuraja kundër Fiorentinës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekipi i javës në Premierligë (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 11:29 PM PDT

​Goal.com ka publikuar ekipin më të mirë të javës së gjashtë në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Conte kërkon largimin e dy mbrojtësve

Posted: 25 Sep 2016 11:20 PM PDT

​Antonio Conte nuk është i kënaqur me dy mbrojtësit Branislav Ivanovic dhe Gary Cahill

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kjo është arsyeja pse Ronaldo nuk është mirë

Posted: 25 Sep 2016 11:10 PM PDT

Cristiano Ronaldo e ka nisur shumë keq edicionin e tij të ri me Real Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Di Maria kthehet në Premierligë, jo te Unitedi

Posted: 25 Sep 2016 10:59 PM PDT

​Angel di Maria dëshiron që të kthehet në Premierligë, pas dy edicioneve në PSG

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Çudia e futbollit shqiptar: 5 ndeshje vetëm një gol

Posted: 25 Sep 2016 02:50 PM PDT

Vetëm një gol është shënuar në 5 ndeshje të Superligës shqiptare

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rashica gëzon Kosovën

Posted: 25 Sep 2016 02:35 PM PDT

Muharrem Sahiti ka thënë se Milot Rashica pritet të luaj kundër Krocisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkaku i Pogbas: ​Ibrahimovic kërcënoi Raiolan se do ia thyente këmbët

Posted: 25 Sep 2016 02:20 PM PDT

Mino Raiola ka treguar se si Zlatan Ibrahimovic e ka kërcënuar shkaku i Paul Pogbas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Muçiqi e Munishi përplasen për problemet në Prishtinë

Posted: 25 Sep 2016 02:05 PM PDT

Nënkryetari i klubit të futbollit Prishtina, Afrim Muçiqi dhe ish-trajneri i këtij klubi Kushtrim Munishi janë përplasur direkt në KTV për problemet e fundit brenda klubit, që shpien në largimin e Munishit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Fiorentina dhe Milan ndajnë pikët (Video)

Posted: 25 Sep 2016 01:40 PM PDT

Fiorentina dhe Milan kanë barazuar pa gola

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Polici godet keq një tifoz të Feronikelit (Video)

Posted: 25 Sep 2016 01:22 PM PDT

​Në ndeshjen mes Feronikelit dhe Prishtinës nuk kishte tensione vetëm në fushë, por edhe jashtë saj

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Dortmund e nguc keq Realin në Twitter (Foto)

Posted: 25 Sep 2016 01:00 PM PDT

Borussia Dortmund ka nisur 'luftën' me Real Madridin para takimit të së martës në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Van Gaal drejt rikthimit në Bundesliga

Posted: 25 Sep 2016 12:35 PM PDT

Louis Van Gaal është gati të rikthehet në rolin e trajnerit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Donnarumma pret penalltinë kundër Fiorentinas (Video)

Posted: 25 Sep 2016 12:10 PM PDT

​Gianluigi Donnarumma ka pritur penalltinë e Josip Ilicic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka thotë De Boer pasi turpëroi Kondogbian

Posted: 25 Sep 2016 12:05 PM PDT

​Frank de Boer ka treguar se si Geoffrey Kondogbia nuk është duke dëgjuar këshillat e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​ Sulmuesit e Kosovës nuk kanë të ndalur, shënon edhe Bernard Berisha (Video)

Posted: 25 Sep 2016 11:43 AM PDT

Bernard Berisha ka shënuar kundër Zenitit në barazimin 2:2

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :