Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Vrau adoleshentin, Apeli dënon me 5 vite burg për ish Shefin e Anti-terrorit” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Vrau adoleshentin, Apeli dënon me 5 vite burg për ish Shefin e Anti-terrorit” plus 9 more Lajmi i Fundit


Vrau adoleshentin, Apeli dënon me 5 vite burg për ish Shefin e Anti-terrorit

Posted: 14 Sep 2016 07:49 AM PDT

Gjykata e Apelit Shkodër vendosi lënien në fuqi te dënimit me 5 vite burg për Skënder Seferin, ish Shefi i Anti-terrorit në Drejtorinë e Policisë Lezhë, i akuzuar se qëlloi me armë aksidentalisht 15-vjeçarin Armando Skandaj. Vdekja e 15-­vjeçarit ndodhi më 17 korrik të vitit 2010, në Urën e Cenit, në Lezhë. Armando Skandaj ndodhej ...

Vrasja e 18-vjeçarit në Pogradec vajza që futi në sherr dy të rinjtë

Posted: 14 Sep 2016 07:41 AM PDT

Një vajzë u bë 'molla e sherrit' për grindjen e dy të adoleshentëve në Pogradec. B. A, është vajza që pëlqente Fabio Hila, 18 vjec nga Pogradec. Mesohet se Hila e ngacmonte shpesh në rrjete sociale vajzën dhe madje shoqëria shprehet se, ata të dy kanë qenë të lidhur bashkë. Por, B.A duket se ngacmimet ...

Mesazhi i Sherefedin Shehut për dibranët pas humbjes në zgjedhje

Posted: 14 Sep 2016 07:36 AM PDT

Të nderuar bashkëqytetarë dibranë, Dua t'ju shpreh sot mirënjohjen time të thellë, për mbështetjen, besimin dhe optimizmin që më përcollët gjatë gjithë fushatës elektorale. Unë e di se presioni ndaj jush ka qenë i madh. Gardianet e hashashit ju kërcënuan në mënyrë sistematike nën mbrojtjen dhe mbikëqyrjen e vetë shefit të komisariatit. Unë e dëgjova ...

Bella Hadid provokon sërish fansat me foto topless

Posted: 14 Sep 2016 07:28 AM PDT

Bukuroshja Bella Hadid e ka bërë përsëri, ka provokuar fansat këtë javë me fotot e mrekullueshme "topless" për një set fotografik të një reviste. Modelja bukuroshe i ka treguar të gjitha për aparatin në fotot bardhë e zi të revistës "Flare", e veshur me një këmishë të bardhë, bluzë të lagur, që i linte shumë ...

Policia i kap duke tharë drogë, bien në pranga dy shqiptarë, ja emrat

Posted: 14 Sep 2016 07:24 AM PDT

Rreth 100 kilogramë kanabis është sekuestruar nga Policia në një piceri të braktisur. Ndërkohë në pranfa kanë rënë katër persona, midis të cilëve dy shqiptarë dhe dy të tjerët rumunë. Sic raportojnë mediat italiane, shqiptarët e arrestuar janë Armand Rameta, 25 vjeç dhe Merlin Myftaraj, 27 vjeç. Policia ka njoftuar se zhvilloi kontrolle në fshatin ...

Basha: Karteli i drogës shkatërroi zgjedhjet e lira në Dibër

Posted: 14 Sep 2016 07:20 AM PDT

Kryetari i PD, Lulzim Basha, fajeson “kartelin e droges” per humbjen e zgjedhjeve ne Diber. Pas mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Basha dha një deklaratë të shkurtër për mediat, ku tha se grupi që ai udhëheq është i vendosur të këpusë hallkat lidhëse të krimit me politikën, si dhe për rikthimin e lirisë ...

Detaje të reja për vrasjen e të riut në Pogradec, autori mori hak pasi dola nga koma

Posted: 14 Sep 2016 07:17 AM PDT

Dalin ne drite detaje të rerja për vrasjen e të riut të martën në Pogradec. Adoleshentët e perfshire ne ngjarje, mesohet se ishin rrahur dy muaj më parë dhe autori i djeshëm kishte përfunduar në spital në Tiranë. Autori i vrasjes se Fabio Hiles ne Pogradec mori hak pasi doli nga spitali. Ai ka qene ...

Ja si duket Xhensila Myrtezaj pa make up

Posted: 14 Sep 2016 07:17 AM PDT

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka provuar që mund të jesh e bukur edhe pa make-up. Megjithëse në klipet e saj ajo grimohet, ajo duket më e bukur natyrale. Xhensila ka publikuar një video në Instagram, e pa grimuar. 'Super Natyrale', shkruan këngëtarja përkrah videos. Dhe duket që ajo s'ka nevojë fare për grim që të duket ...

Komenti ‘’R.I.P Cozman’’ bombardon rrjetet sociale (Foto)

Posted: 14 Sep 2016 07:14 AM PDT

Pas sherrit me Noizyn dhe plagosjene disa personave, në rrjetin social Instagram, Ylber Abdullahu është bombarduar me komente nga ndjekësit e tij, por edhe nga fansat e Noizyt dhe grupit OTR. Komentet të cilat duket se janë bërë copy-paste, shkruajnë "R.I.P Cozman". Por, të shumta kanë qenë edhe komentet që e mbronin, pra fansat e ...

Kosovë, Akuzohen për terrorizëm, arrestohen 6 persona

Posted: 14 Sep 2016 06:59 AM PDT

Gjykata e Apelit e Kosovës ka lenë në fuqi masat e sigurisë ndaj gjashtë personave të dyshuar për terrorizëm, ka njoftuar sot kjo gjykatë. Në këtë mënyrë Apeli i ka refuzuar si të pa bazuara, ankesat e Prokurorisë Speciale të Kosovës dhe avokatëve mbrojtës, kundër aktvendimi të Gjykatës Themelore në Prishtinë, të 1 shtatorit të ...

Related Posts :