Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Xhaxhai “fëmijë”, sapo i jepet mundësia frikëson mbesën adoleshente! (Video)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

“Xhaxhai “fëmijë”, sapo i jepet mundësia frikëson mbesën adoleshente! (Video)” plus 1 more Telegrafi Dështime


Xhaxhai “fëmijë”, sapo i jepet mundësia frikëson mbesën adoleshente! (Video)

Posted: 25 Sep 2016 07:52 AM PDT

Ahnaka Manawatu nga Zelanda e Re, sa herë i jepet mundësia e frikëson vajzën e njohur si Kyla, e cila në secilin rast bërtet e tmerruar.

Xhaxhai fshihet nëpër vende të ndryshme dhe lëshon zëra, të cilat e trembin mbesën e tij, transmeton Telegrafi

Në videon e postuar më poshtë, atij nuk i shihet fytyra po vetëm i dëgjohen klithmat.

Mirëpo, gjestet e tij janë konsideruar shumë fëmijërore dhe ta pasjellshme. /Telegrafi/

The post Xhaxhai "fëmijë", sapo i jepet mundësia frikëson mbesën adoleshente! (Video) appeared first on Telegrafi.

Binden nga një mashtrues, shkatërrojnë iPhone 7 duke i shpuar me turjelë (Video)

Posted: 25 Sep 2016 04:07 AM PDT

Në YouTube është postuar një video e paautorizuar, ku tregohet se si mund të hapet vrima në iPhone 7 për t'i bërë vendin kabllos për dëgjuese.

Duke marrë parasysh se pajisja e fundit nga Apple, nuk e ka këtë mundësi dikush është mahitur se kinse ky problem mund të zgjidhet me turjelë, transmeton Telegrafi.

Në telefonin e mençur ai e ka vënë në mengene dhe më pas e ka shpuar vrimën 3.5 milimetra, aq sa nevojitet për kyçje.

Por, dikush është bindur dhe e ka provuar të njëjtën gjë, duke e dëmtuar rëndë telefonin që kushton afro 800 euro.

"Sapo e shkatërrova telefonin që e bleva para pak ditësh, ky është gabimi më i madh që e kam bërë në jetë", është një nga komentet rreth këtij veprimi. /Telegrafi/

The post Binden nga një mashtrues, shkatërrojnë iPhone 7 duke i shpuar me turjelë (Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :