Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Xhensila, mahnitëse pa grim (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Xhensila, mahnitëse pa grim (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Xhensila, mahnitëse pa grim (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 09:44 AM PDT

Në mesin e një tregu muzikor ku shpeshherë pamja e jashtme ka prioritet më të madh sesa talenti dhe muzika, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ditur të jetë ndryshe.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Lumë’ klikimesh për Vesën dhe Big Bastën (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 09:38 AM PDT

Megjithëse ka vetëm dy ditë që është lanncuar kënga më e re e Vesa Lumës dhe Big Bastës, në bashkëpunim me Mr.Rez, klikimet në Youtube kanë shkuar 'lumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suada Sherifi tregon "hallet" prej mamaje, zbulon se çfarë u bë me martesën e saj

Posted: 23 Sep 2016 09:26 AM PDT

Suada Sherifi është nëna më e re e botës së spektaklit shqiptar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky detaj konfirmon se Armina është zyrtarisht pjesë e familjes Berisha

Posted: 23 Sep 2016 09:16 AM PDT

Prej disa kohësh është përfolur për marrëdhënien e Armina Mevlanit me familjen e të dashurit të saj Shkëlzen Berisha, që duket se së fundmi është stabilizuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​ Vetëm Bleona mund të vishet kështu.. (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 09:11 AM PDT

Një nga të ftuarat e emisionit 'Xing me Ermalin' do të jetë edhe këngëtarja Bleona Qerreti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Vajza e Artë’...Roza (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 08:41 AM PDT

Moderatorja simpatike Roza Lati, ka realizuar një fotosesion shumë interesant.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa është rritur djali i Vesa Lumës (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 07:25 AM PDT

Djali i këngëtares Vesa Luma, Liani i vogël duket se është rritur mjaft.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Seksi Luana Vjollca provokon nga ashensori (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 07:18 AM PDT

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në SnapChat ndërkohë që ndodhej ende në ashensor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albërie Hadërgjonaj bëhet nostalgjike (Video)

Posted: 23 Sep 2016 06:53 AM PDT

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj duket se është ndierë nostalgjike për kohët e pjesëmarrjes së saj në "Dance With Me".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca ka diçka për të thënë për kanabisin (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 06:32 AM PDT

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në SnapChat një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë, e cila ka të vizatuar kanabisin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për Jonida Vokshin gjërat e bukura nuk janë perfekte (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 06:27 AM PDT

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi ka publikuar një foto selfie në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eneda Tarifa ndryshon sërish pamje (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 06:19 AM PDT

Këngëtarja Eneda Tarifa ka ndërruar përsëri modelin dhe ngjyrën e flokëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edona James e kalon çdo kufi, e tregon “zogun” në Instagram (Foto +18)

Posted: 23 Sep 2016 06:05 AM PDT

Transeksualja e parë shqiptare nuk ka hezituar që të tregojë të gjitha në rrjetin social, Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim Kardashian jep udhëzime se si ta bëni grimin (Video)

Posted: 23 Sep 2016 05:56 AM PDT

Zonja Kim Kardashian West, mbretëresha e makijazhit të syve të 'tymosur' dhe buzëve të ndritshme, sapo e ka 'bekuar' platformën YouTube me një video të saj duke e bërë vet makijazhin – dhe duke i ndarë të gjitha detajet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina i hap këmbët në pemë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:56 AM PDT

Linda Morina, është e vetmja këngëtare e cila iu ka kushtuar këngë pothuajse të gjithë politikanëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Morena, kaq tërheqëse nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:50 AM PDT

Morena Taraku çdo herë është e afërt me fansat e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohen personazhet e tjerë të ftuar në "Xing me Ermalin" (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:12 AM PDT

Nuk mungojnë personazhet e njohur në emisionin e komedianit Ermal Mamaqi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zaimina del me këmishë nate...ja sa seksi duket (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 05:04 AM PDT

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me çka e mban shpirtin Ariana e Ermalit? (FOTO)

Posted: 23 Sep 2016 05:00 AM PDT

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, po komentohet përditë për linjat dhe bukurinë. Ajo shfaqet edhe me shumë stil.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fjolla dhe Alayah, kur kombinohen nënë e bijë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:56 AM PDT

Këngëtarja Fjolla Morina këtë periudhë është mjaft e zënë me provat e spektaklit "Dance With Me".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Landi i WSF: Kërkohen burra, jo legena që keqtrajtojnë gratë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:45 AM PDT

Vokalisti i grupit "West Side Family" Roland Hysi ka postuar një foto në Instagram ku flet rreth meshkujve që keqtrajtojnë gratë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jessy e ‘DWM’ e fiksuar pas seksit sadomazokist, lidhja paralele me ‘50 Cent’ dhe shqiptarin

Posted: 23 Sep 2016 04:38 AM PDT

Më parë njihej thjesht si e dashura e reperit me famë botërore "50 cent", por pjesëmarrja e Jessy Henessy në klipin "Sex Toy" të Gjon Karricës e bëri atë shumë të njohur edhe për shqiptarët.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Martohet Eliona Pitarka! (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:31 AM PDT

Aktorja e "Apartamenti 2Xl" Eliona Pitarka ka publikuar një foto me fustan nusërie.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Çfarë i ka ndodhur ministries Kodheli? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:20 AM PDT

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka pësuar një incident të vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dorina Mema pas deklaratës për Encën: Mjaft me sajesa se kemi punë (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 04:03 AM PDT

Pas lajmeve që qarkulluan rreth një deklarate të instruktores Dorina Memës për fizikun e Encës dhe reagimit të këngëtares Mema ka sqaruar gjithçka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Irina mori komplet vëmendjen (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:50 AM PDT

Irina Shayk e ka pushtuar pistën e modës me disa paraqitje mbresëlënëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë e streson Bes Kallakun? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:45 AM PDT

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar një foto në Instagram ku shkruan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë dashuron Arbana Osmani (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:36 AM PDT

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani është duke u përgatitur për fillimit e emisionit të saj më të ri "Dua të të bëj të lumtur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për çfarë bëhet nostalgjike Lori Hoxha? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:28 AM PDT

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha duket se është nostalgjike për udhëtimin e saj të fundit në Amerikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristin Prengaj ekspozon të pasmet bombastike (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:23 AM PDT

​Modelja Kristin Prengaj duket se e ka shijuar pa masë qëndrimin e saj në Kroaci.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

‘Supermbesa’ tregon gjoksin në javën e modës në Milano, po Armina ku fshihet? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 03:10 AM PDT

"Supermbesa" e ish-kryeministrit Berisha, Dasara Malltezi ndodhet në "Javën e Modës në Milano" .

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jonida Maliqi foto të ëmbël me Dan, ja si e komentojnë vipat

Posted: 23 Sep 2016 02:58 AM PDT

Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një foto në instagram në të cilën shfaqet së bashku me djalin e saj Dan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas ndarjes Albano Bogdo “ngushëllohet” duke i “futur duart” Eliona Pitarkës (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 02:04 AM PDT

Në media qarkullon lajmi se aktori Albano Bogdo është ndarë nga e fejuara e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiori Dardha zbulon emisionin e ri, por nuk do t'i ngjajë Rudinës dhe Ermalit (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 01:41 AM PDT

Moderatorja Fiori Dardha ka zbuluar përmes një fotoje në Instagram formatin e emisionit që do të nisë tek Tv Ora News.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kërcënon Stresi: Nëse doni luftë bujrum (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 01:33 AM PDT

Reperi Stresi ka publikuar foton e një arme automatike të vizituar ndërkohë që në postimin e tij duket mjaft i irrituar ku shkruan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Polici” i Portokallisë skandalizohet nga vijëzimi i rrugëve në Tiranë (Video)

Posted: 23 Sep 2016 01:20 AM PDT

Aktori i "Portokalli" Florian Binaj ka publikuar mëngjesin e sotëm një video në të cilën tregon "skandalin" që ndodh në rrugën ndërqytetase në Tiranë, ku vijëzimi i rrugës është tërësisht jashtë standardeve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë kanë të përbashkët Rudina Magjistari dhe Bora Kokëdhima? (Foto)

Posted: 23 Sep 2016 12:48 AM PDT

E ftuar gjatë emisionit të djeshëm të moderatores Rudina Magjistari ka qenë stilistja Bora Kokëdhima.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A është ky momenti i acarimit të raporteve mes Jolie dhe Pitt? (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 11:52 PM PDT

Pas 12 vitesh bashkë, Angelina Jole kërkoi të hënën të divorcohej nga Brad Pitt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mihrije a je ti? (Foto)

Posted: 22 Sep 2016 11:03 PM PDT

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, është njëri ndër zërat më të vjetër të skenës muzikore shqiptare. Pavarësisht viteve, ajo vazhdon të jetë pjesë e skenës muzikore dhe atë njëra ndër fytyrat më të kërkuara dhe të dashura.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish e dashura 50 cent një ‘bombë’ e vërtetë (FOTO)

Posted: 22 Sep 2016 10:54 PM PDT

28 vjeçarja, Daphne Joy, e cila famën e saj e ka fituar për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur 50 cent, kohët e fundit ka publikuar disa foto tejet provokuese të cilat i kishte realizuar në plazhet e Floridas.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :