Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Zajmina nxit imagjinatën pa të brendshme (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Zajmina nxit imagjinatën pa të brendshme (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Zajmina nxit imagjinatën pa të brendshme (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 10:39 AM PDT

Zajmina Vasjari provokon gjithnjë me fotot e saj në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Goditja e radhës për Veselin e BB8, humb një tjetër njeri të dashur (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 09:54 AM PDT

Për fituesit e Big Brother 8 Vesel Kurtishaj duket se kjo periudhë është e tëra me sprova mjaft të vështira.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledioni zbulon sekretet e bashkëjetesës me Sarën (Video)

Posted: 16 Sep 2016 09:41 AM PDT

I ftuar në In Tv moderatori Ledion Liço ka zbuluar disa detaje nga jeta tij private.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si u justifikua Noizy tek fansat pas përleshjes (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 09:33 AM PDT

Pas përfundimit të festivalit në Kosovë "Zhurma Fest" Noizy ka falenderuar dhe i ka dedikuar të gjithë trofetë e fituara atyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori Hoxha "bën sefte" dhuratën e parë për nipin (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 08:59 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel, Lori Hoxha, ka nisur të kujdeset që tani për dhuratat e nipit të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta ka diçka për t'i thënë Noizyt dhe Encës (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 08:50 AM PDT

"Zhurma Fest" ka rezultuar një sukses për Encën dhe Noizyn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 08:30 AM PDT

Veçse është një moderatore mjaft e pëlqyer në Top Media, bukuroshja Albana Osmani nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për pikturën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur është Ermali vërdallë të gjithë qeshin...edhe Berisha (Video)

Posted: 16 Sep 2016 08:21 AM PDT

Komediani Ermal Mamaqi së shpejti do të nis aventurën e re mediatike me emisionin "Xing me Ermalin" në TV Klan.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blogerja e njohur vdes pak orë para martesës së ëndrrave (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 08:18 AM PDT

Një blogere e cila u diagnostifikua me tumor në tru një vit më parë, ka ndërruar jetë një ditë para se të martohej.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Luana Vjollca ofendon rëndë gazetarët (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 07:12 AM PDT

Një ditë më parë moderatorja seksi e Top Channel, postoi një foto në Insta Stories.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja 'sekretet' që nuk i dinit më parë për Bleona Qerretin

Posted: 16 Sep 2016 06:44 AM PDT

Bleona Qerreti, ka rrëfyer për 'Who' 14 gjërat që nuk dini për të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina dhe Geti në Maldive, por jo gjithçka shkon ashtu siç duhet (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 06:02 AM PDT

Moderatorja sexy e Top Channel, po shijon pushime përrallore me të dashurin e saj Getoar Selimin në Maldive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Iva Aliko, më sexy se kurrë, shihni si duket me këmishë nate (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 05:31 AM PDT

Këngëtarja Iva Aliko, nuk le rast pa rënë në sy.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E shëndoshë, por vallëzimin oriental ‘e çanë’ (Video)

Posted: 16 Sep 2016 05:19 AM PDT

Belly Dance, apo vallëzimi oriental është shumë i njohur sidomos në botën e lindjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sezoni i 3’të i “Me Shukin” e nis sonte 'shpërthimin'

Posted: 16 Sep 2016 04:56 AM PDT

Sezoni i 3'të i show-ut më të pëlqyer në Kosovë dhe jo vetëm fillon këtë të premte prej 21:00h në RTV Dukagjini.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aktorja vdes pas seancave me kupa

Posted: 16 Sep 2016 04:55 AM PDT

26-vjeçarja Xu Ting, nga Beijingu, ishte diagnostikuar me kancer limfatik në korrik dhe vdiq javën e shkuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Endri Prifti dhe Ermal Mamaqi, muhabete ‘Gjinjsh’ në Instagram (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 04:34 AM PDT

Këngëtari korçar, Endri Prifti duket se nuk është 'ngopur' me pushimet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim pozon përsi komplet nudo (Foto+18)

Posted: 16 Sep 2016 04:27 AM PDT

Me kalimin e viteve janë zvogëluar gradualisht rrobat që ka mbajtur Kim Kardashian në trupin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ledina Çelo, një mami super seksi (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 04:10 AM PDT

Këngëtarja Ledina Çelo njihet për super linjat e saj perfekte.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dy stjuardesat shqiptare në listën e 60 ‘selfie-ve’ më sexy në botë (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 03:58 AM PDT

Në sondazhin e bërë nga kompania 'Fly Guy', dy stjuardesat shqiptare janë përzgjedhur në listën e 60 selfie-ve më sexy në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy kërcënon Cozman, më pas pendohet...

Posted: 16 Sep 2016 02:48 AM PDT

Konflikti mes dy reperëve Noizy dhe Cozman, që shkoi deri në përleshje me armë, bëri shumë bujë edhe në media.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 02:29 AM PDT

Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për 'ngacmimet' që ju bën kolegëve dhe miqve të saj në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në mes të shtatzanisë, Aurela Gaçe merr një lajm shkatërrues..

Posted: 16 Sep 2016 02:16 AM PDT

Një ngjarje e rëndë ndodhi këtë mëngjes në maternitetin 'Koço, Gliozheni' në të cilin humbën jetën një nënë dhe foshnja e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A më bukur po duket Merita Spahiu apo vajza e saj?

Posted: 16 Sep 2016 01:58 AM PDT

Merita Spahiu është nga ato këngëtare që përherë është dukur bukur. Këngëtarja e muzikës popullore ende po mbetet aktive dhe e pëlqyer, shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish-banorja e ‘Big Brother’: Meqë më ‘shtatzanuat’, tani më gjeni burrin..

Posted: 16 Sep 2016 01:54 AM PDT

Ajo ka qenë padyshim një nga banoret që ka rënë më shumë në sy në 'Big Brother Albania'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

VIP-at “lidhen”, bëje edhe ti (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 01:37 AM PDT

Personazhet e showbizz-it shqiptar postojnë shpesh në rrjete sociale foto nga përditshmëria e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Olti Curri kritika Fevziut, Anila Bashës, etj: “Hiqeni si CNN.com, por ngjani me tullumbaci.al”

Posted: 16 Sep 2016 01:21 AM PDT

Bloggeri dhe opinionisti i njohur Olti Curri, ishte i ftuari i rradhës në emisionin 'Da'SARA' e gazetares Dasara Karaiskaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka tha Noizy për Adelina Berishën

Posted: 16 Sep 2016 01:05 AM PDT

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Terapia e vampirit! Ja çka po injektojnë gratë në vaginë

Posted: 16 Sep 2016 12:52 AM PDT

Para pak kohësh, Kim Kardashian i habiti të gjithë me një maskë të çuditshme në fytyrë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sa zgjat seksi me një femër të virgjër?

Posted: 16 Sep 2016 12:48 AM PDT

Shkurtimisht po ju bëjmë me dije se me një femër që "vishet" nga virgjëria, do ju duhet kohë ta bindni. Ndërsa me një femër që ka përvojë, do ju duhet kohë të merrni veten.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja 5 pozicionet në seks që femrat i urrejnë në fshehtësi

Posted: 16 Sep 2016 12:29 AM PDT

Një studim tek 1200 femra zbuloi se, cilat janë 5 pozicionet në seks të cilat femrat i urrejnë. Sipas revistës "Men's Health" që bëri edhe studimin në fjalë, rezultatet janë të papritura dhe të padëshiruara nga meshkujt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Revista prestigjioze për Dua Lipën: Duhet ta njihni!

Posted: 16 Sep 2016 12:26 AM PDT

Karriera e saj duket se po njeh vetëm rritje, aq më tepër tani që emri i Dua Lipës është në listën e "Rolling Stone", ndër 10 artistët e rinj që "duhet" t'i njohim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A hëngri apo jo dajak Cozman nga Noizy? Kjo foto i tregon të gjitha

Posted: 16 Sep 2016 12:22 AM PDT

 Në rrjetet sociale dje qarkullonte një foto e reperit Cozman, ku dukeshin lëndimet që ka pësuar në fytyrë gjatë përleshjes me Noizyn. Balli i Cozman duket i ënjtur në pjesën e majtë, ndërsa syri i djathtë është nxirë. Një tjetër shenjë e ka edhe në buzë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Madonës diçka e papritur në biçikletë

Posted: 16 Sep 2016 12:08 AM PDT

Këngëtarja Madonna vazhdon të përndiqet nga tersi, pasi kësja here ajo është kapur mat në një moment të pakëndshëm së bashku me trajnerin e saj personal duke ngarë një biçikletë në Londër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo modele po e çmend Botën (Foto)

Posted: 16 Sep 2016 12:03 AM PDT

Modelja australiane Emily Sears e ka ndarë mendjen… synimi saj është t'i 'çmendë' të gjithë me linjat bombastike e me foto provokuese.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Soni Malaj nuk di të ndalet!

Posted: 15 Sep 2016 11:55 PM PDT

Pasi vera e shumëkujt pati si refren këngën "Ti, jeta" të këngëtares Soni Malaj në bashkëpunim me Genën, artistja ka të tjera plane në vijim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy e kishte planifikuar konfliktin me Babastars ditë më parë? (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 11:55 PM PDT

Mbrëmë mori një plumb në prapanicë. Dhe pas trajtimit që mori në Qendrën Klinike Universitare, Noizy vazhdoi përditshmërinë e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pesë këshilla seksuale për ta çmendur të dashurën në shtrat!

Posted: 15 Sep 2016 11:07 PM PDT

Pesë këshilla seksuale...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cozman flet për përleshjen me Noizyn, ja çfarë thotë (Foto)

Posted: 15 Sep 2016 10:21 PM PDT

Hip hop ylli i Babastars, Cozman, ka bërë paraqitjen e tij të parë publike pas incidentit me Noizyn.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ilda Bejleri tregon gjoksin bombastik nga palestra (FOTO)

Posted: 15 Sep 2016 05:32 PM PDT

Prezantuesja Ilda Bejleri është shfaqur tejet seksi në një fotografi të fundit të saj të publikuar nga palestra, në tentativë për të ndërtuar një trup të rafinuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :