Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Zëri: “Policia ia dështon koncertin Noizyt (Foto)” plus 29 more

loading...

Zëri: “Policia ia dështon koncertin Noizyt (Foto)” plus 29 more


Policia ia dështon koncertin Noizyt (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 02:16 PM PDT

Reperi shqiptar Noizy sonte do të mbante dy koncerte, një në Mitrovicë dhe një në Ferizaj. Për shkak të procedurave në Polici, reperit i është dashur ta anulojë koncertin në Mitrovicë, pasi atje mbrëmjet muzikore fillojnë më herët, shkruan lajmi.net. Koncerti në Ferizaj do të mbahet pasi atje reperi do të shfaqet pas mesnate. Këtë e ka bërë të ditur vet Noizy në një postim në Instagram./Lajmi.net. ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 01:47 PM PDT

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të Prishtinës. Të dy reperët janë përleshur me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj përleshje Noizy ka përfunduar i plagosur. Arma e cila është përdorur në këtë përleshje, ishte e tipit 6.35 milimetra ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shfaqen tjera video të tmerrshme nga dridhjet e tërmeteve në Shkup (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:44 PM PDT

Në Maqedoni nuk ndalen tërmetet por ajo çka bie në sy është edhe paniku i qytetarëve gjatë dridhjeve, përcjell Telegrafi Maqedoni. Në YouTube qytetarët kanë publikuar video të reja ku shihen dridhjet e tërmetit nga kamerat e sigurisë nëpër shtëpitë e tyre dhe nga ambientet tjera ku ata kanë qenë dhe kanë xhiruar pamje rrënqethëse ku qytetarët shihen duke ikur me panikë nga vendi ku ishin. Maqedonia për tre ditë ka qenë pikë e dridhjeve të tërmeteve ku më i fuqishmi ka......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barça e Bayerni shkatërrimtarë, barazim në Paris

Posted: 13 Sep 2016 01:41 PM PDT

Barcelona dhe Bayern Munichu janë treguar shkatërrimtarë, në duelet përkatëse, të zhvilluara sonte, shkruan Zëri. Gjiganti katalunas e mposhti Celticun me rezultat të thellë, 7:0 në Camp Nou falë tre golave të Lionel Messit, dy të Luis Suarezit dhe nga një të Neymarit e Iniestas. Kurse, gjiganti bavarez e mundi 5:0 ekipin FC Rostov. Dy gola i ka shënuar Joshua Kimich, ndërsa nga një e shtuan Robert Leëandoëski, Thomas Muller e Juan Bernat. E derbi i natës së sontme ndërmjet Paris Saint-Germainit dhe......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Clinton: S’e kam ditur që pneumonia bëhet problem i madh

Posted: 13 Sep 2016 01:38 PM PDT

Kandidatja demokrate për presidente të SHBA-së, Hillary Clinton, e ka fshehur diagnozën e pneumonisë nga shumica e stafit. Sipas disa raporteve, vetëm familja dhe disa ndihmës të afërt kanë qenë në dijeni. Clinton është diagnostikuar më 9 shtator, por ajo ka vazhduar fushatën. Ekipi i saj është detyruar ta bëjë publike diagnozën të dielën, kur Clinton ka humbur balancën, në një shërbim përkujtimor për 11 shtatorin. Duke folur në një intervistë për televizionin CNN,......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Konfirmohet nga mjekët e QKUK-së: Noizy'it i është hequr një plumb nga trupi

Posted: 13 Sep 2016 01:32 PM PDT

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për KALLXO.com për lëndimet të cilat i ka reperi Rigels Rajku, i njohur me nofkën Noizy, pas incidentit në qendër të Prishtinës. Ortopedi Xhafa e ka operuar Noizyn pasi ai ishte qëlluar nga një plumb, i cili i është hequr pas një ndërhyrjeje kirurgjike. “Konfirmoj se Rigels Rajku ka ardhur me një......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barazon Arsenali, hapet gjithçka në Paris (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 01:30 PM PDT

Arsenali e ka barazuar rezultatin ndaj Paris Saint-Germainit në 1:1, falë golit të realizuar nga Alexis Sanchez në minutën e 78-të, shkruan Zëri. Klubi francez kishte kaluar i pari në avantazh me golin e Edinson Cavanit, të shënuar qysh në minutën e parë. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Duda në përkrahje të Noizyit (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 01:21 PM PDT

Vazhdon të jetë e komentuar përleshja e dy reperëve të njohur Cozman dhe Noizyt. Pas Encës, Çiljetës, Stresit ka reaguar edhe reperi Duda. “Vetëm zoti mund të na ndalon të vazhdojmë së bashku vëlla”, ka shkuar Duda në Facebook. I lënduar nga kjo përleshje është reperi Varrosi. /Telegrafi/ ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona e shënon të gjashtin, realizon Suarez (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 01:25 PM PDT

Barcelona e ka gjetur edhe golin e gjashtë në ndeshje me Celticun sonte. Luis Suarez i është shtuar listës së realizatorëve pasi shënoi në minutën e 75-të, shkruan Zëri. Paraprakisht kishin realizuar tre gola Lionel Messi, si dhe nga një, Neymar e Iniesta. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Thaçi takohet me kryeministren e Ontarios

Posted: 13 Sep 2016 01:16 PM PDT

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili po qëndron në Toronto, Kanada, është takuar me kryeministren e Ontarios Kathleen Wynne. Për këtë takim, Thaçi ka njoftuar në profilin e vet në Facebook. “Gjatë qëndrimit në Toronto takova edhe Kryeministren e Ontarios, zonjën Kathleen Wynne. Me kryeministren Wynne diskutuam për nevojën e rritjes së bashkëpunimit në fushat e ekonomisë, tregtisë, arsimit, kulturës dhe për komunitetin e diasporës, pjesëtarët e së cilës jetojnë dhe......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zemaj: Duhet ndryshuar versioni aktual i Demarkacionit (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:15 PM PDT

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, ka thënë se marrëveshja aktuale e demarkacionit duhet rishqyrtuar. Në emisionin Infobox të Dukagjinit, Zemaj ka thënë se gjatë bisedimeve me Malin e Zi nuk është insistuar në dokumentet që dëshmojnë se pjesa e kontestuar është e Kosovës. Ai ka thënë se e mbështet nismën e kryeministrit Isa Mustafa për të takuar përfaqësuesit e institucioneve te ndryshme për te pare nëse është gjithçka ne rregull me këtë......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayerni po e ‘shkelë’ Rostovin

Posted: 13 Sep 2016 01:12 PM PDT

Bayern Munichu është duke e ‘shkelur’ ekipin FC Rostov, në ndeshjen që po zhvillohet në Allianz Arena, shkruan Zëri. Gjiganti bavarez po fiton 4:0 pas afro 70 minutash lojë. Robert Lewandowski e ka shënuar golin e parë nga penalltia, kurse më pas Thomas Mueller e shtoi avantazhin, i përcjellë nga dygolëshi i Joshua Kimmich në pjesën e dytë. /Zëri/ ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona, një ‘manita’ për Celticun (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 01:07 PM PDT

Barcelona nuk po di të ndalet së shënuari ndaj Celticut. Gjiganti katalunas po udhëheq 5:0, në ndeshjen që po zhvillohet në Camp Nou, shkruan Zëri. Lionel Messi ka realizuar tre gola, ndërsa nga një e kanë shtuar Neymar dhe Andres Iniesta. Nga ana tjetër, skocezët e kanë humbur një penallti me Moussa Dembelen në pjesën e parë. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shaip Muja e bën publike idenë e tij për Demarkacionin (Video)

Posted: 13 Sep 2016 01:02 PM PDT

Deputeti Shaip Muja, ka folur në Rrokum Roll të TV Rrokumit për propozimin e tij për Demarkacionin me Malin e Zi. Ai ka thënë se i ka besuar në fillim Komisionit Shtetëror për caktimin e vijës kufitare, porse e ka ndryshuar mendimin. “Propozimi im është që me propozimi fillimisht të vjen në Kuvend dhe me kalu në komisione ku do të marrin pjesë të gjitha partitë”, ka thënë ai, duke shtuar se kështu mund të arrihet një konsensus. “Kufiri duhet me u kthye ne Çakorr, sikurse Maja e......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona – Celtic, arrin edhe goli i tretë (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 12:57 PM PDT

Barcelona e ka gjetur edhe golin e tretë ndaj Celticut sonte, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Pas dy golave të Lionel Messit, të shënuar në pjesën e parë, golin e tretë për gjigantni katalunas e ka shënuar Neymar në minutën e 50-të nga gjuajtja e lirë me një 'perlë' të vërtetë. Tek klubi skocez, Moussa Dembele e ka humbur penaltinë në minutën e 24-t. Barcelona po fiton 3:0. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive: Femra në shoqëri të Skivit gjate fjalosjes me Noizyn është stërmbesa e Skënderbeut

Posted: 13 Sep 2016 12:33 PM PDT

Vazhdon të jetë e komentuar përleshja e dy reperëve të njohur Cozman dhe Noizy, e cila ndodhi gjatë pasditës së stome në “Swiss Diamond Hotel” në Prishtinë. Gjatë përleshjes ata nuk kanë qenë vetëm, pasi Telegrafi ka mësuar se pranë tyre kanë qenë edhe reperi Skivi bashkë me stërmbesën e Skënderbeut, Sophie Kastrioti. Sipas dëshmitarëve Skivi ishte ai që debatoi me Noizyn dhe u fjalos, teksa ishte nën shoqërinë e Sophie dhe pianistit të saj. Mësohet se Noizy......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajmërohet Noizy nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Posted: 13 Sep 2016 12:29 PM PDT

Reperi Noizy sapo ka publikuar një video në Instagram. Ai shprehet se do të jetë i pranishëm më Mitrovicë dhe Ferizaj sapo të mbarojnë procedurat policore./Lajmi.net.   Mitrovice & Ferizaj Presim TE mbarojn procedurat policore Dhe me pas 😁😉 Fire 💯 Se'shpejti video TE bukura 😁😁😁 A video posted by NOIZY (@zinizin) on Sep 13, 2016 at 12:18pm PDT ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vjen edhe goli i dytë, shënon prapë Messi (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 12:17 PM PDT

Barcelona e ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Celticut sonte, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Dhe, përsëri për gjigantin katalunas ka shënuar Lionel Messi, në minutën e 27-të, derisa golin e parë e kishte shënuar në minutën e tretë. Tek klubi skocez, Moussa Dembele e ka humbur penaltinë në minutën e 24-t. Barcelona po fiton 2:0. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona në avantazh, shënon Messi (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 12:07 PM PDT

Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Celticut qysh në minutën e tretë, në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Golin e avantazhit për gjigantin katalunas e ka realizuar Lionel Messi. Ju ftojmë ta shihni golin e yllit argjentinas. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

PSG – Arsenal, arrin goli i parë (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 11:55 AM PDT

Ka arritur goli i parë në ndeshjen ndërmjet Paris Saint-Germainit dhe Arsenalit në Ligën e Kampionëve. Në fakt, Edinson Cavani e ka kaluar klubin francez në avantazh në minutën e parë. Tek Arsenali, nga minuta e parë po luan Shkodran Mustafi, kurse Granit Xhaka gjendet në bankinë. /Zëri/   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tërmet në Gjevgjeli të Maqedonisë

Posted: 13 Sep 2016 11:49 AM PDT

Këto ditë Maqedonia nuk ka qenë e qetë prej 16 tërmeteve që kanë ndodhur për 3 ditë në rrethinën e Shkupit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Rreth orës 18 tërmeti e ka dridhur edhe qytetin jug-lindor të Maqedonisë. Tërmeti ka qenë i fortë dhe është ndjerë edhe në Greqi por epiqendra ka qenë në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë. Tërmeti i matur ka pasur fuqi prej 2.9 shkallë të Rihterit./Telegrafi/ ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

ZYRTARE: Shtyhet ndeshja e Ligës së Kampionëve

Posted: 13 Sep 2016 11:51 AM PDT

Është shtyrë ndeshja ndërmjet Manchester Cityt dhe Borussia Monchengladbachut, e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Në fakt, reshjet e shumta të shiut e kanë detyruar UEFA-n që ta shtyjë këtë ndeshje, ndërsa me kohë do të njoftoheni me më të rejat se kur do të luhet takimi. /Zëri/ ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Posted: 13 Sep 2016 11:43 AM PDT

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur. Dëshmitari që nuk preferoi të identifikohet, ka rrëfyer se ishte fare pranë tavolinës ku ishte ulur Noizy. “Ai po pinte kafe në resorantin e hotelit, kur aty erdhi Skivi bashkë me një djalë dhe më një femër tjetër. Posa ka ardhë Skivi kanë nisur sharjet mes tyre”, ka treguar dëshmitari. Më pas sic tregon ai, Skivi ka thirrur......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ekskluzive: Momenti i përleshjes dhe i gjuajtjes me armë mes Cozman dhe Noizyt (Video)

Posted: 13 Sep 2016 11:39 AM PDT

Telegrafi ka siguruar një video ekskluzive të momentit të fillimit të përleshjes në mes reperëve Noizyt dhe Cozmanit. Përleshja e tyre ndodhi sot rreth orës 17:00 në Swiss Diamond në Prishtinë. Besohet se i lënduari është reperi Denis Hajri që ndryshe njihet si Varrosi. /Telegrafi/ ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

As 'plumbi' nuk e ndali, Noizy paralajmëron dy koncertet që do t’i mbajë sonte (Foto/Video)

Posted: 13 Sep 2016 11:29 AM PDT

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton Indeksonline. “Nuk e di se çfarë ka ndodhur, sonte ju pres në Ferizaj dhe Mitrovicë”, ka thënë Noizy. Ndërsa i pyetur se a ka mundësi që kjo përleshje të ketë arsye të vjetra ai ka theksuar “Ka mundësi, nuk jam i sigurt”. Gjithashtu Noizy ka thënë......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk ishte Cozman ai që shtiu me armë në Noizyn (Video)

Posted: 13 Sep 2016 11:08 AM PDT

Burime të Insajderit brenda Policisë së Kosovës bëjnë të ditur se reperi Ylber Abdullahu a.k.a Cozman ka qenë bashkë me vëllanë e tij, Ymer Abdullahu, që ka kompani të sigurimit të afërt dhe shokun e tij Albert Krasniqi, shef i kompanisë “Perparimi” kanë qenë të përfshirë në përleshjen me reperin nga Shqipëria Noizyn. Hetimet e para të Policisë bëjnë të ditur se plagosjen e Noizy-t e ka kryer shoku i Cozman, Albert Krasniqi. Një javë më herët, reperi Cozman kishte......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kryeministri Mustafa priti ambasadoren e Francës, Maryse Daviet

Posted: 13 Sep 2016 11:03 AM PDT

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim lamtumirës ambasadoren e Francës, Maryse Daviet. Duke folur për të arriturat në Kosovë, kryeministri Mustafa e falënderoi ambasadoren Daviet për përkrahjen e Francës dhe mbështetjen e saj personale për progresin e deritashëm. Kryeministri Mustafa, po ashtu, shprehu përkushtimin e Kosovës për thellimin e mëtejmë të bashkëpunimit me Francën, si partner i madh evropian i Republikës së Kosovës. Ambasadorja e deritashme e Francës......

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: PSG – Arsenal

Posted: 13 Sep 2016 11:00 AM PDT

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes PSG – Arsenal PSG dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes së tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve. PSG: Aréola, Aurier, Marquinhos, T Silva, Maxwell, Verratti, Krychowiak, Rabiot, Di Maria, Cavani, Matuidi Arsenal: Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielyn, Monreal - Coquelin, Cazorla - Iwobi, Ozil, AOC - Alexis ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy flet nga QKUK (VIDEO)

Posted: 13 Sep 2016 10:55 AM PDT

Reperi Noizy është ende në QKUK pasi mbeti i plagosur nga përleshja me armë zjarri mes tij dhe reperit Cozman, njofton Klan Kosova. Klankosova.tv, pak minuta më parë ju solli fotografi ekskluzive nga zona Rentgen, ku edhe po trajtohet Noizy. E pikërisht nga Rentgeni, reperi gjeti kohë për të postuar një video në Snapchat. Kliko mbi videon e mëposhtme:   ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arrestohet bashkëshorti i Miss Kosovës për përleshjen mes Noizyt dhe Cozman (Foto)

Posted: 13 Sep 2016 10:42 AM PDT

Për përleshjen mes Noizyt dhe Cozman janë arrestuar tre persona ndërsa ka mbetur i plagosur reperi Noizy. Veç Cozman dhe vëllait të tij i arrestuar është edhe Albert krasniqi, bashkëshorti i miss kosova 2006, Besa Gashi. Alberti është shok i ngusht me Cozman. /GazetaExpress/ . ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :