Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Aktorja Laureta Gashi magjepse në gala

loading...
Aktorja Laureta Gashi, e cila tashmë është e njohur dhe shumë e angazhuar në Turqi ,e bukur dhe shumë e zonja në fushën e aktrimit e cila është shumë e angazhuar rreth filmit dhe muzikës së filmit ajo po ashtu është vlerësuar shumë edhe në muzikë ku së shpejti do përgatitet rreth albumit dhe bashkpunimeve me këngëtar të njohur.

Ajo po shkëlqen edhe në Gala ku disa fotografë dhe dizajnere e quanin magjia e fotos. Laureta në Turqi ka një identitet të ri Asya.
Laureta Gashi së shpejti do jetë pjesë e serialeve dhe shumë projekteve të ndryshme. Bukuroshja ka marrë dhuratë edhe nga drejtori i muzeut dhe kulturës Z,Erdogan Kahreman.Related Posts :