Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “10 foto që dëshmojnë se Dubai është qyteti i çudirave (FOTO LAJM)” plus 18 more

loading...

Albeu: “10 foto që dëshmojnë se Dubai është qyteti i çudirave (FOTO LAJM)” plus 18 more


10 foto që dëshmojnë se Dubai është qyteti i çudirave (FOTO LAJM)

Posted: 27 Oct 2016 01:43 PM PDT

Përveçse ka ndërtesa marramendëse, Dubai ka edhe njerëz të cilët bëjnë gjëra të pazakonshme. Në 10 fotot e mësipërme do të vërtetoni që Dubai është qyteti i çudirave. /albeu.com/

De Boer: Jam i lumtur me Interin

Posted: 27 Oct 2016 01:30 PM PDT

Fitorja ndaj Torinos e ka gëzuar tej mase trajnerin Frank de Boer, i cili po kalonte momente të vështira në Serine A. ?Gjithmonë kam pasur besim te skuadra ime. Kemi shumë cilësi, por duhet të kuptojmë se nëse luajmë të gjithë bashkë i mundim të gjithë. E pamë në ndeshjet ndaj Juventusit dhe Rom

Aksidenti i rëndë në Has/ Makinat përplasen kokë më kokë, humb jetën i riu

Posted: 27 Oct 2016 01:24 PM PDT

Një i ri ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në Krumë të Hasit, ndërsa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur. Burime të Policisë bëjnë me dije se një automjeti tip ?Toyota?, me targa TR 4917 B është përplasur me një automjet tip ?Golf?, me targa AA 483 NC. Përplasja ka qenë ballore d

Rama sherr me analistët në Kosovë: Nuk jam as tradhtar, as hero (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 01:23 PM PDT

Kryeministri, Edi Rama ka pasur një debat të fortë me analistët në Kosovë në emisionin e Baton Haxhiut ?Zona e Debatit? në Klan Kosova. Gazetarët sulmuan Ramën për atë që cilësohet si qëndrim në emër të Kosovën gjatë takimit me homologun e tij serb në Beograd, Aleksandër Vuçiç ku foli për autost

Thellohet skandali i gjyqtarit, i kërkoi seks dhe psikologes

Posted: 27 Oct 2016 01:12 PM PDT

Kryetari i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi është kapur ?mat? duke i kërkuar favor seksual një gruaje duke i ofruar si shkëmbim favorizimin e saj në një çështje gjyqësore për çështje prone. Por, gjatë përgjimit 1 orë e gjysmë, rezulton se gjyqtari gjithashtu i ka kërkuar favor seksual dhe

Punëtori shqiptar në Itali vdes në mënyrë tragjike, e hedhin nga kati 7-të (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 01:12 PM PDT

Një 48¬vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në shkallët e një pallati në Genoa, në Itali. Paraprakisht dyshohet se bëhet fjalë për vrasje, pasi policia italiane thotë se shqiptari mund të jetë shtyrë nga dikush. Sipas raporteve të policisë së Genoa¬s thotë se shqiptari ka rënë nga kati i f

AKUZAT/ Eni Çobani dhe Saimir Kodra bëjnë sherr në "Opinion"

Posted: 27 Oct 2016 01:02 PM PDT

Pas publikimit të videos së gjyqtarit që i kërkonte favore seksuale një qytetareje në emisionin ?Stop? diskutimi është shtrirë edhe në emisionin ?Opinion? ku nuk kanë munguar edhe akuzat për marrje rryshfeti mes të ftuarëve në studio. Protagonistët ishin Eni Çobani dhe Saimir Kodra, të cilët shkë

Plas sherri mes deputetëve në Kuvendin e Kosovës (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 12:50 PM PDT

Diçka e pazakontë ka ndodhur teksa Glauk Konjufca po mbante një fjalim përmbledhës në Kuvendin e Kosovës. Konjufca përmendi se kush e kishte akuzuar për vrasje Kadri Veselin,e më pas kishte cituar Sami Lushtakun në një fjalim të tij të mëparshëm, që për akuza ndaj UÇK-së kanë bërë edhe bashkëpar

Gjyqtarit maniak i plasi "bomba" ditën e dasmës së vajzës

Posted: 27 Oct 2016 12:44 PM PDT

Emisioni investigativ ?Stop? në TV Klan ka transmetuar mbrëmjen e sotme pamjet e një videoskandali, ku është përfshirë kreu i Gjykatëssë Gjirokastrës, Guximtar Boci. Kreu i Gjykatës së Gjirokastrës Guximtar Boçi ka rreth 3 vjet në këtë post. Ai është 53 vjeç dhe babai i dy vajzave në moshë madhor

Gazetari: Qytetarja pa tmerr me gjyqtarin që i kërkonte favore seksuale

Posted: 27 Oct 2016 12:40 PM PDT

Gazetari Saimir Kodra i ftuar sot në emisionin ?Opinion? ka treguar për peripecitë që ka hequr gruaja së cilës kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi i kërkonte favore seksuale. Kodra tregon se gruaja është rreth të 40-tave dhe se ajo ka dy fëmijë. Sipas Kodrës, ajo pati bërë një kontrat

Skandali seksual i kryetarit të gjykatës, Manjani: Të shkarkohet!

Posted: 27 Oct 2016 12:30 PM PDT

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar menjehere pas video-denoncimit në emisionin investigativ Stop, ku kryetari i Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, Guximtar Boci, i kërkon favore seksuale një gruaje. Për Manjanin kjo është e papranushme dhe ka kërkuar nga KLD shkarkimin e Bocit

Nëntë muajshe shtatzënë por kërcen si Beyonce (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 12:29 PM PDT

Kjo mama e ardhshme nuk e ka lënë tremujorin e saj të tretë ta ndalojë së kërcyeri breakdance me bashkëshortin e saj. Megjithëse është 9 muajshe shtatzënë dhe e ndan vetëm një javë nga lindja, Lidor David mund të kërcejë si Beyonce. Videoja e filmuar në Ra?anana të Izraelit tregon se si 33 vje

BISEDA E PLOTË/ Ja momenti kur gjyqtari tenton të puthë qytetaren (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 12:20 PM PDT

UPDATE Në emisionin investigativ ?STOP?, u publikua regjistrimi audio i kryetarit të gjykatës së Gjirokastër, Guximtar Boçi, i cili kërkon favore seksuale nga një grua, në këmbim të vendosjes së drejtësisë për çështjen e saj në gjykatë. Pamjet tregojnë edhe takimin mes gjykatësit dhe zonjës në

Qeni që mahniti jurinë duke folur si njeri (Video)

Posted: 27 Oct 2016 12:11 PM PDT

Në ?Britain?s Got Talent?, show që si qëllim ka të zbulojë talentet e reja në Britani, një njeri solli qenin e tij, për të treguar se ai mund të flasë. Marc Metral solli qenin e tij Wendy në ?Britain?s Got Talent? dhe mahniti jurinë dhe audiencën. Në fillim të gjithë ishin disi skpetikë sepse

Gjyqtari qejfli kërcënon qytetaren: Ndahemi me plumba po i publikove regjistrimet (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 12:00 PM PDT

Gjyqtari i regjistruar duke i kërkuar favore seksuale një qytetareje e kërcënon atë pasi mëson për regjistrimin e bërë. Ajo i thotë se e e ka regjistruar bisedën që kanë bërë dhe gjyqtari e kërcënon duke i thënë se nëse ai regjistrim publikohej bashkë do të ndaheshin me plumba. /Albeu.com/

VIDEOT E TJERA/ Ja biseda erotike si gjyqtari i kërkonte seks qytetares

Posted: 27 Oct 2016 11:57 AM PDT

Në emisionin investigativ ?STOP?, u publikua regjistrimi audio i kryetarit të gjykatës së Gjirokastër, Guximtar Boçi, i cili kërkon favore seksuale nga një grua, në këmbim të vendosjes së drejtësisë për çështjen e saj në gjykatë. BISEDA E PLOTE: Qytetarja ? Ti e ke fajin Gjyqtari ? Ëëë, nda

Presidenti Thaçi: Shqiptarët e Maqedonisë të kenë të drejta si serbet e Bosnjës

Posted: 27 Oct 2016 11:51 AM PDT

Në një intervistë për ?Die Press? presidentit i Kosovës, Hashim Thaçi ka kritikuar referendumin e serbëve të Bosnjës dhe ka kërkuar rol më aktiv të BE-së në vendet e Ballkanit. ?Nuk ishte ide e qëlluar nga liderët e Republikës Serbe për të kryer një referendum të tillë. Komuniteti ndërkombët

SKANDAL/ Ky është gjyqtari manjak që i kërkoi favore seksuale qytetares (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 11:42 AM PDT

Emisioni investigativ ?Stop? në TV Klan ka transmetuar sot në mbremje pamjet e një video-skandali, ku për herë të dytë, sistemi i drejtësisë tronditet seriozisht. Pamjet flasin për një regjistrim audio të një kryetari gjykate, i cili kërkon favore seksuale nga një grua, në këmbim të vendosjes së

I përzunë apo u larguan vetë? Zbulohen SMS-të e Ben Blushit dhe Mimoza Hafizit (VIDEO)

Posted: 27 Oct 2016 11:38 AM PDT

Në seancën plenare të javës së shkuar çështja kryesore që u diskutua ishte largimi i deputetëve Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi edhe formalisht nga vendet ku ishin ulur deri dje, mes socialistëve të tjerë ligjvënës. Të gjitha mediat e pasqyruan si distancim natyral të iniciuar nga vetë deputetët e

Related Posts :