Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Milan shënon fitoren e radhës (VIDEO)” plus 16 more

loading...

Albeu: “Milan shënon fitoren e radhës (VIDEO)” plus 16 more


Milan shënon fitoren e radhës (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 01:45 PM PDT

Milani ka mposhtur 3:1 si mysafirë ChievoVeronan duke marrë tri pikë shumë të rëndësishme në xhiron e tetë të Serie A. Golat për ekipin e Montellas i shënuan Juraj Kucka, Mbaye Niang dhe Carlos Bacca. Kucka shënoi në fund të pjesës së parë, derisa Niang shënoi në fillim të pjesës së dytë. Ndërsa

Aksidenti tragjik/ Publikohet momenti pak çaste para përplasjes fatale (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 01:15 PM PDT

Aksidenti i ndodhur para tri ditësh në Durrës tronditi thuajse të gjithë Shqipërinë. Si pasojë e përplasjes së makinave kokë më kokë, humbi jetën Dashnor Deliallisi, personi që po udhëtonte me shpejtësi në kah të kundërt dhe tre vajza që po niseshin drejt Greqisë. Para pak minutash, në redaksinë

Linda Morina: Ja si donte të më vriste një serb (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 01:05 PM PDT

Linda Morina pushimet e kësaj vere vendosi t?i kalonte në bregdetin shqiptar. Ajo këto pushime do t?i mbaj në mend shumë gjatë, pasi që një serb ka dashur ta vras atë. Në një intervistë për Express Rozë, Morina ka rrëfyer këtë ngjarje. Për ta kuptuar se çfarë ka thënë shikoni storien e përga

Vritet vajza e atletit të njohur

Posted: 16 Oct 2016 12:54 PM PDT

Vajza 15 vjeçare e atletit Tyson Gay është qëlluar për vdekje në një restorant në Kentucky. Trinty Gay, u qëllua në qafë në një restorant me armë zjarri mëngjesin e sotëm. Ajo ndërroi jetë në qendrën spitalore në Kentucky, thuhet në njoftimin e lëshuar nga ky spital, përcjell lajmi.net. Tys

Sërish lëkundje tërmeti në Gjirokastër

Posted: 16 Oct 2016 12:45 PM PDT

Janë ndjerë sërish lëkundje tërmeti në qytetin e Gjirokastrës mbrëmjen e së dielës, duke vënë në panik banorët, pas lëkundjeve të së shtunës që tmerruan qytetarët. Bëhet e ditur se lëkundjet sot kanë qenë më të lehta dhe nuk janë regjistruar dëme materiale apo të plagosur. Tërmeti i djeshëm 5.

Ja sa do t?i kushtojë gazsjellësi Kosovës dhe Shqipërisë (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 12:38 PM PDT

Parashikohet rreth 200 milionë euro t?i kushtojë Kosovës dhe Shqipërisë, projekti i gazsjellësit i cili do t?ju mundësonte të dy shteteve të furnizohen me gazsjellës. Këtë vlerë të projektit e ka bërë të ditur Ministria e Zhvillimit Ekonomik të Kosovës, shkruan Gazeta Tribuna. Kjo Ministri, bën

Mali i Zi ndalon Viberin, WhatsAppin për shkak të zgjedhjeve

Posted: 16 Oct 2016 12:20 PM PDT

Agjencia për komunikim elektronik në Mal të Zi ka urdhëruar të gjithë operatorët telefonikë që të bllokojne mundësinë e shfrytëzimit të aplikacionit Viber, WhatsApp etj. Sipas urdhrit të Agjencisë, operatorët janë të obliguar që ta zbatojnë këtë masë, në përputhje me Ligjin për komunikime elektro

Ju prezantojmë BOS-at e Ushtrisë së Shqipërisë! Sot u bënë 18 vjeç (FOTO)

Posted: 16 Oct 2016 12:17 PM PDT

Batalioni i Forcave Speciale tw Ushtrisw Shqiptare (B.O.S) festoi sot 18 - vjetorin e krijimit. Në ceremoninë e organizuar në mjediset e këtij batalioni në Zall Herr, morën pjesë ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli, Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA, Gjeneralmajor Jeronim Bazo, deputetët të Komis

Pamje të reja/ Ja momenti kur zjarrfikësit hapin me leva bagazhin e ?Benz?-it të Deliallisit (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 12:15 PM PDT

Dashnor Deliallisi, shkaktari i aksidentit tragjik që ndodhi tri ditë më parë në Sukth, ku humbën jetën tre vajza dhe ai vetë, ishte i pasionuar pas shpejtësisë dhe makinave luksoze. Ai u fut kundravajtje në autostradën Tiranë-Durrës, me një ?Benz? luksoz, i cili u bllokua automatikisht menjëher

Ozil feston ditëlindjen, ja si e urojnë Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 12:05 PM PDT

Mesfushori gjerman, Mesut Ozil ka festuar 28 vjetorin e lindjes. Anëtari i Arsenalit këtë herë e ka festuar në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi ditën e djeshme ka shënuar një gol në fitoren e Arsenalit 3-2. Gjatë natës së mbrëmshme, Ozil ka postuar një video në faqen e tij zyrtare në Faceboo

Eneda Tarifa: Disa nga këngëtaret e sotme mund të ishin aktore seksi (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 11:40 AM PDT

E ftuara e radhës në emisionin ?Thumb? në Top Channel, në rubrikën e intervistës, ishte këngëtarja Eneda Tarifa. Prej dy javësh, Eneda është larguar nga spektakli i humorit ?Portokalli?. Këngëtarja ka rrëfyer për ?Thumb? se tashmë po i përkushtohet më shumë muzikës. E pyetur nga dy gazetaret, Aul

Lojtari i Lazios humb kujtesën pas përplasjes në ndeshjen ndaj Bolognas

Posted: 16 Oct 2016 11:25 AM PDT

Ekipi mjekësor i Lazios ka njoftuar se Stefan de Vrij ka një amnezi të lehtë pas përplasjes në kokë në ndeshjen kundër Bolognas. Mbrojtësi holandez pati një duel me Sergio Floccarin në barazim 1-1, e mbeti i lënduar. ?De Vrij është në gjendje shumë të mirë? Ai ka një amnezi të lehtë duke marrë

Aksident i rëndë në Ndroq, humb jetën këmbësori

Posted: 16 Oct 2016 11:19 AM PDT

Një person ka humbur jetën në një aksident të ndodhur rreth orës 19:30, mbrëmjen e sotme në rrugën e vjetër Plepa¬-Ndroq, në afërsi të Romanatit. Burimet e policisë bëjnë të ditur se se mjeti tip Golf ma targa AA 456 LK me drejtues shtetasin L.R. ka qenë duke tërhequr mjetin tip Audi me targa AA

Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO)

Posted: 16 Oct 2016 11:00 AM PDT

Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më ?Don Zhuan? të skenës sonë. Mirëpo, nuk iu ka shkuar mirë me të gjitha femrat, pasi kjo bukuroshe i ka refuzuar ata. Ajo quhet Ana Kabashi. Ndiqni në video se çfarë ka treguar ajo për Express Rozë./Albeu.com/

Agostineli: Tirana e meritoi fitoren, por mos e bëni dramë

Posted: 16 Oct 2016 10:50 AM PDT

Trajneri i Skënderbeut, Andrea Agostineli, i ka uruar fitoren Tiranës, duke e cilësuar më se të merituar, megjithëse ekipi i tij në fund rrezikoi ta barazonte takimin. Në prononcimin për ?SuperSport? pas sfidës, ai e vlerësoi rezultatin si normal dhe theksoi se kjo humbje nuk duhej të trajtohej si t

Përmbyset automjeti në autostradën Tiranë-Elbasan (FOTO LAJM)

Posted: 16 Oct 2016 10:44 AM PDT

Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites në autostradën Tiranë-Elbasan. Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përmbysur, siç mund të shihet edhe në këto foto të ardhura në redaksinë e Tv Klan. Sipas policisë nga ky aksident nuk ka të lënduar, ndërkohë po punohet për z

Shefi i antimafias në Leçe: Shqipëria, ndër furnizuesit kryesorë të drogës

Posted: 16 Oct 2016 10:35 AM PDT

Gazetari i RAI-t, Leonardo Zellino ka publikuar pak ditë më parë një reportazh të shkurtër të realizuar në Shqipëri, në lidhje me kultivimin e kanabisit. Gazetari deklaroi se droga nga Lazarati është spostuar në malet e Krujës. ?Zbresim nga makinat dhe na bllokon një bari i rremë që ndryshon qënd

Related Posts :