Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Partizani sulmon policinë: Theu çdo rregullore” plus 16 more

loading...

Albeu: “Partizani sulmon policinë: Theu çdo rregullore” plus 16 more


Partizani sulmon policinë: Theu çdo rregullore

Posted: 30 Oct 2016 01:50 PM PDT

Klubi i Partizanit i është kundërvënë forcave të rendit duke akuzuar policinë e pranishme në ?Elbasan Arena? se ka thyer çdo rregull të mundshëm për të ndërhyrë në mënyrë të dhunshme ndaj tifozerisë. Klubi kryeqytetas ka bërë të ditur se do t?i drejtohet FSHF-së për rastin në fjalë, për të shman

Kreu i Policisë: U treguam shumë tolerantë me tifozët, ishin të dehur (VIDEO)

Posted: 30 Oct 2016 01:26 PM PDT

Drejtori i policisë së Elbasanit, Alfred Çepe, pas ndeshjes ka shpjeguar për mediat e pranishme se si kishte qenë situata në momentin kur forcat e rendit ndërhynë mes tifozëve të Partizanit në ?Elbasan Arena?. Ai thotë se policia kishte toleruar vazhdimisht mbështetësit e kuq të cilët kishin qen

Kjo është tifozja që humbi ndjenjat në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM)

Posted: 30 Oct 2016 01:10 PM PDT

Në ndeshjen e sotme mes Partizanit dhe Skënderbeut në ?Elbasan Arena? u krijua një kaos i vërtetë, e kjo filloi si pasojë e dëmtimit të një lojtari të Skënderbeut. Menjëherë, tifozët u revoltuan dhe filluan të përleshen me policët e të thyejnë stolat. Fatkeqësisht, kjo nuk ka qenë e gjitha pa

Flet Matilda Makoçi: Ja përse u ndava nga skena (VIDEO)

Posted: 30 Oct 2016 01:07 PM PDT

Matilda Makoçi ka dhënë një intervistë për emisionin "Exclusive" duke rrëfyer mjaft nga jeta e saj. E pyetur se cili ishte shkaku që u shkëput nga skena, Matilda shpjegon se ishte shtatzania me Gregorin, djalin që ka me Edi Ramën ajo që e bëri të pamundur rikthimin në skenë. "Isha shtatzanë

Trafikanti ankohet te Berisha: Na ka rënë çmimi i kanabisit, ja sa pak fitojmë

Posted: 30 Oct 2016 12:45 PM PDT

Një kultivues ka denoncuar dhe ka shprehur pakënaqësinë për çmimin e kanabisit në vend, duke u ankuar se fitimin më të madh e merr shtetit, përmes policisë që kërkon 30 Euro për një rrënjë kanabisi, sipas tij një shumë tepër e madhe. Këtë denoncim ai e ka bërë në Facebook-un e ish-Kryeministrit B

Shifra marramendëse, shikoni sa para fiton Bale në sekondë

Posted: 30 Oct 2016 12:30 PM PDT

Real Madridi ka lajmëruar se ka rinovuar me Gareth Bale deri në vitin 2022. Rinovimi për gjashtë vitet e ardhshme ?e mbuloi? uellsianin me para. The Guardian raporton se me kontratën e re Bale fiton 388 mijë euro në javë pa taksa (me taksa 665 mijë euro), apo 166 milionë euro në gjashtë vitet e a

INTERVISTA/ Matilda Makoçi rrëfen marrëdhënien me Edi Ramën dhe Gregorin

Posted: 30 Oct 2016 12:27 PM PDT

Matilda Makoçi u rikthye në skenë nëpërmjet interpretimit të disa poezive në një ekspozitë të piktores Natasha Bega. Emisisioni ?Exclusive? në Top Channel i ka kushtuar një puntatë rikthimit të saj. I pyetur se çfarë ndjeu kur u kthye pas 25 vitesh ajo tha se më shumë u emocionua se si do të shk

Plas sherr mes të rinjve, plagoset 21-vjeçari në Berat

Posted: 30 Oct 2016 12:15 PM PDT

Një 21-vjeçar është plagosur si pasojë e një sherri mes të rinjve në lagjen ?Barrikada? në qytetin e Beratit. Kanë qenë dy të rinj që qëlluan me sende të forta 21-vjeçarin me iniciale E.A. Ky i fundit u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka ndaluar dhe dy autorët

Tiranë/ Koncert-protestë kundër importit të plehrave (VIDEO)

Posted: 30 Oct 2016 12:11 PM PDT

Një koncert-protestë u zhvillua në Tiranë për të kundërshtuar importin e plehrave në Shqipëri. Ligji tashmë është kthyer nga Presidenti Bujar Nishani për t?u rishqyrtuar në Kuvend, ndërsa shoqëria civile kërkon që ligji të votohet kundër nga deputetët. Koncerti-protestë në Tiranë u mbajt tek z

Shqiptarët tentojnë të vjedhin komisariatin e policisë në Francë

Posted: 30 Oct 2016 11:55 AM PDT

Një lajm i pazakontë vjen nga Franca dhe protagonistë janë dy shqiptarë. Mediat lokale raportojnë se ata u arrestuan pasi tentuan të vidhnin godinën e gabuar, atë të policisë. Ngjarja ndodhi në provincën Ecully, pjesë e Lionit. Dy shtetasit shqiptarë të moshës 32 vjeç dhe 23 vjeç, u ngjitën nga m

Ahmeti-opozitës: Nuk keni takat të dilni në mejdan me ne

Posted: 30 Oct 2016 11:46 AM PDT

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në tubimin e rinisë partiake që u zhvillua në Çair të Shkupit, ka sulmuar partitë opozitare shqiptare në Maqedoni, duke i porositur se "nuk kanë takat dhe imunitet" që të përballen me partinë e tij. ?Po u drejtohem oponentëve tanë, dhe kundërs

"Shikoni çfarë bën Rama kur nuk është para kamerave" (FOTO LAJM)

Posted: 30 Oct 2016 11:34 AM PDT

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në profilin e tij në ?Facebook? të kryeministrit Edi Rama. Foton ja ka dërguar një qytetar duke i shkruar se kjo është çfarë bënë Rama kur nuk është para kamerave./Albeu.com/

Ja çfarë ndodhi në ndeshjen Partizani-Skënderbeu (FOTO LAJM)

Posted: 30 Oct 2016 11:14 AM PDT

Një situatë kaotike ndodhi në minutën e 84 të ndeshjes mes Partizanit dhe Skënderbeut në ?Elbasan Arena?. Incidenti ka ndodhur pas një ndërhyrjeje të rëndë ndaj një lojtari të Partizanit. Forcat e Policisë ndërhynë duke goditur disa prej tifozëve të ?demave të kuq?. Për disa minuta, situata u

Partizani-Skënderbeu, kaos dhe jo gola

Posted: 30 Oct 2016 11:00 AM PDT

Ka përfunduar pa fitues 0-0 ndeshja kryesore e javës në Superligën Shqiptare, mes Partizanit dhe Skënderbeut. Ndeshja e zhvilluar në ?Elbasan Arena?, dhuroi emocione të mëdha, si në fushë ashtu edhe në tribuna. Pavarësisht mundësive të mira të të dy skuadrave, rrjetët mbetën të paprekura, për

Kaos në ndeshjen Partizani-Skënderbeu, tifozja humb ndjenjat (VIDEO)

Posted: 30 Oct 2016 10:54 AM PDT

Ka ndodhur një konfrontim mes forcave të rendit dhe tifozëve të Partizanit në stadiumin ?Elbasan Arena?. Incidenti ka ndodhur pas një ndërhyrjeje të rëndë ndaj një lojtari të Partizanit. Forcat e Policisë ndërhynë duke goditur disa prej tifozëve të ?demave të kuq?. Për disa minuta, situata u b

Çamëria shpallet e pavarur në Hagë, përkrahet në Kosovë

Posted: 30 Oct 2016 10:53 AM PDT

Çamëria është shpallur e pavarur nga Këshilli gjithëpërfshirës i popullit çam dhe arvanitas në Hagë të Holandës. Këtë vendim e kanë përkrahur degët e shotatës ?Çameria?, në Shqipëri dhe Kosovës. Degët e Shqipërisë janë mbledhur në Vlorë, kurse degët e Kosovës, si dhe përfaqësuesit nga Mali i Zi, Ma

Rikthehen maskat, i grabisin biznesmenit 10 milionë lekë dhe 60 mijë paund

Posted: 30 Oct 2016 10:45 AM PDT

Rikthehen sërish maskat dhe këtë herë pre e tyre ka rënë një tregtar në qytetin e Korçës. Banesa e tij është grabitur gjatë natës së shtunë duke gdhirë e diel. Burime të Policisë bëjnë me dije se kanë qenë tre persona të maskuar që kanë hyrë me armë nga dhoma e gjumit në banesën e biznesmenit në

Related Posts :