Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Amerikanët me mikroçipa në trup më 2017” plus 6 more Express AutoTech

loading...

“Amerikanët me mikroçipa në trup më 2017” plus 6 more Express AutoTech


Amerikanët me mikroçipa në trup më 2017

Posted: 30 Oct 2016 03:10 PM PDT

NBC ka parashikuar se çdo amerikan do të injektohet me një mikroçip në vitin 2017, në mënyrë që autoritet të mund të zbulojnë menjëherë identitetin e njerëzve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celulari Pixel i Google bën foto më të mira se iPhone

Posted: 30 Oct 2016 01:42 PM PDT

Vlad Savov, autor në The Verge, ka treguar se si celulari i Google është pothuajse aq i mirë sa iPhone.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e vodhi Xiaomi idenë e iPhone 8?

Posted: 30 Oct 2016 11:32 AM PDT

Xiaomi, një prodhues celularësh në tregun kinez, ka prezantuar një celular të ri spektakolar të quajtur Mi Mix.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Samsung është fokusuar në Galaxy S8

Posted: 30 Oct 2016 10:28 AM PDT

Samsung nuk kishte shpresuar për një fundvit të tillë. Pas telasheve me Note 7, kompania po tenton të ecë përpara me ide të reja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Askush nga ju nuk e di çfarë do të thotë Samsung

Posted: 30 Oct 2016 03:59 AM PDT

Samsung është kompania që krijon telefonat e mençur më të famshëm me platformë mobile Android në botë, dhe derisa ajo është, duke luftuar të mbajë përfitimet në nivelin më të lartë, e gjithë vëmendja e konsumatorëve të kompanisë është te "Galaxy S6" dhe "Galaxy S6 Edge", telefona që mund të ndryshojnë drejtimin e kompanisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes se çka shkruani në Viber, sepse…

Posted: 30 Oct 2016 03:56 AM PDT

Edhe viberi pergjohet…kujdes!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Doni passwordin e internetit? Zgjidhni këtë ekuacion

Posted: 29 Oct 2016 11:49 PM PDT

Sigurisht disa gjëra në këtë botë duhet të jenë falas dhe normalisht passwordi i Wi-Fi në një restorant duhet të jetë i tillë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :