Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon me të brendshme për GQ Italia (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon me të brendshme për GQ Italia (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon me të brendshme për GQ Italia (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 09:40 AM PDT

Bashkëshortja seksi e futbollistit Blerim Xhemaili, Erjona, ka realizuar një set fotografik për revistën e njohur "GQ Italia".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vildane Zenelit i “shpërthen” gjoksi si kurrë më parë (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 09:26 AM PDT

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe diçka të tillë e ka treguar edhe përmes kësaj fotos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Djali kërkon të “blejë” Roza Latin, ja si i përgjigjet ajo (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 09:05 AM PDT

Moderatorja Roza Lati ka publikuar në profilin e saj në Instagram një bisedë me një mashkull që ka kërkuar t'a "blejë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Detaje nga dasma mbretërore, çfarë do të ndodhë në 8 tetor?

Posted: 07 Oct 2016 08:51 AM PDT

78 vjet më parë, Tirana u kthye në një vend takimi për familjet e larta mbretërore të Evropës, përfaqësuesit e të cilave kishin ardhur për të marrë pjesë në dasmën e Mbretit Zog me Trëndafilin e Bardhë të Budapestit, Konteshën Geraldine Appony.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Djali i Shyhretës me nuse shkon në muaj të mjaltit, ja vendi përrallor (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 08:51 AM PDT

Ashtu siç ka raportuar Magazina.al, gjatë ditës së djeshme, çifti Learta dhe Kushtrimi tashmë kanë nisur muajin e mjaltit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja të ftuarit vip në dasmën mbretërore, Meta politikani i parë shqiptar që konfirmon

Posted: 07 Oct 2016 08:38 AM PDT

Pak orë na ndajnë nga dasma mbretërore mes aktores dhe këngëtares Elia Zaharia me Princin Leka.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Rike Rocin, kjo është tifozja seksi që u shfaq mbrëmë (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 07:54 AM PDT

Einxhel Shkira, është emri i prezantueses shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa peshon Zanfina Ismaili (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 07:40 AM PDT

​Me siguri keni qenë shumë të interesuar ta dini sa peshon Zanfina Ismaili.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja britanike e qet jashtë “zogun” (Foto+18)

Posted: 07 Oct 2016 07:12 AM PDT

Tashmë të tilla shfaqje cilësohen normale për të

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A do t'i vishnit këto të brendshme? (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 06:33 AM PDT

Nuk janë të pakta femrat që thonë se janë lodhur me faktin se të brendshmet u dallohen përmes fustanit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi pas vendimit të Gjykatës, ka një mesazh (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 06:30 AM PDT

​Reperi i njohur nga Shqipëria, bashkë me reperin nga Kosova, Noga, kanë pozuar para një lagjeje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë e krahason Flori i “Portokallisë” Olti Currin (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 06:15 AM PDT

​Aktori i humorit, Florjan Binaj, ka menduar të nisë një fushatë argëtuese në profilin e tij në I"nstagram", ku u kërkon miqve që të gjejnë personazhet e filmave të animuar që u ngjajnë më shumë njëri-tjetrit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noga me një femër? Ajo është e njohur për publikun (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 05:06 AM PDT

Agon Abdullahu u përfol jashtëzakonisht shumë në mediet rozë për ndarjen me Kristela Gjokën, ku martesa e tyre ishte më e shkurtra në estradë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E dashura e Majkut i bie pishman (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 05:01 AM PDT

E dashura e Majkut, këngëtarit të njohur në skenën tonë, përmes "Facebook-ut" ka publikuar një fotografi të saj në një grup të "Facebook-ut".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adonisi i Teutës sot e ka ditëlindjen, kështu ia uron ajo (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 03:58 AM PDT

Teuta Krasniqi, në faqen e saj në "Instagram", ka lajmëruar se bashkëshorti i saj Adonisi e ka sot ditëlindjen.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi bëhet bjonde? (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 03:20 AM PDT

​Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi "Kallashi", në faqen e saj në "Instagram", ka postuar një fotografi ku flokët e saj nuk janë më të zeza, siç jemi mësuar ta shohim, shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është fotografia e parë e Leonora Jakupit në Instagram (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 02:57 AM PDT

Këngëtarja Leonora Jakupi, me më shumë se 14 mijë ndjekës në "Instagram", gjithmonë i mban të informuar fansat se ku gjendet ose çfarë ka veshur

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej tavolina e nuses dhe djalit të Shyhretes (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 02:45 AM PDT

Dasma ka qenë gjigante dhe mjaft e zbukuruar. Ata që e bënë dekorin e saj kishin menduar mirë edhe për tavolinën e çiftit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me çka e mbulon thithën Enca (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 02:32 AM PDT

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, përpos që njihet për këngët e saj, njihet edhe për linjat e saj trupore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bojken Lako një mesazh publik të dashurës (FOTO)

Posted: 07 Oct 2016 01:55 AM PDT

​Rokeri Bojken Lako është më i dashuruar se kurrë me të dashurën e tij, i cili këtë dashuri nuk nguron që t'ia shprehë edhe publikisht.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas ndarjes dhe akuzave për abuzim, Pitt takohet me fëmijët (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 12:58 AM PDT

Ai ka jetuar i ndarë nga fëmijët qëkur ish-gruaja e tij, Angelina Jolie, ka kërkuar divorcin më 19 shtator të këtij viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Arifhikmeti" pas largimit nga "O Sa Mirë", projekt me Blerim Destanin? (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 11:41 PM PDT

Aktori me famë botërore, Blerim Destani, dhe aktori nga Maqedonia, Xhevdet Jashari, si duket po përgatitin ndonjë surprizë për fansat e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Askush nuk e ka vërejtur këtë detaj te reja e Shyhrete Behlulit! (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 11:37 PM PDT

Ndonëse nuk është fytyrë publike, padashje është bërë një emër i stërfolur ditëve të fundit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dalloni mesazhin e fshehtë në këto foto?!

Posted: 06 Oct 2016 11:05 PM PDT

Kur një femër e pashme franceze, e cila supozohej të ishte Louise Delage, një modele 25-vjeçare nga Parisi, u shfaq në "Instagram" në fillim të muajit gusht, ajo mblodhi me shpejtësi më tepër se 50 mijë ndjekës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim Kardashian dhe Kanye West ende të tronditur nga ngjarja në Paris, shikoni si dalin nga apartamenti i tyre (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 10:47 PM PDT

Kim Kardashian ka qenë e rrethuar nga një mori njerëzish gjatë pasdites së sotme, tri ditë pas ngjarjes së tmerrshme të grabitjes 8.5 milionëshe në apartamentin e saj në Paris.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo vogëlushe sot është një këngëtare e njohur (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 10:33 PM PDT

Vogëlushja që shihni në fotografi është një këngëtare shqiptare shumë e njohur. Nëse vini re me vëmendje, ajo nuk ka ndryshuar shumë, veçse është rritur dhe ka ndryshuar stilin e flokëve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është trendi më i ri i xhinseve për femra (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 10:25 PM PDT

Gigi Hadid na ka prezantuar modelin shumë origjinal të xhinseve fund-pantallona.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi në Eurovision? (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 10:16 PM PDT

​Po po, jeni duke e lexuar shum mirë! Sipas "Wiwi Blogs", blogu i famshëm i cili komenton çdo gjë rreth festivalit europian të këngës, i ka dedikuar një artikull këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare në rritje, Era Istrefi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Blero pas humbjes së Kosovës (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 04:31 PM PDT

Blero ka reaguar pas humbjes së Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Me kë ishte Shpat Kasapi sonte?! (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 04:27 PM PDT

Këngëtari simpatik Shpat Kasapi, nuk ka qëndruar i heshtur sonte

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ermal Fejzullahu krenar edhe pas humbjes (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 04:23 PM PDT

Këngëtari Ermal Fejzullahu, sot si duket ka vendosur të pauzoj nga angazhimet e tij të muzikore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Leonora sjell foto nga stadiumi (FOTO)

Posted: 06 Oct 2016 03:45 PM PDT

Leonora Jakupi ka publikuar fotografi nga stadiumi 'Loro Boriçi'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si ja shprehu një femër dashurinë Zanfina Ismailit? (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 03:26 PM PDT

Edhe Zanfina Ismaili ka mjaftë adhurues, vajza e djem që e pëlqejnë muzikën e saj, stilin dhe karakterin e veçantë që e ka

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Provokon Stresi, shfaq hapur marijuanën nën ritmet e këngës “King” të Ledrit (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 01:58 PM PDT

Reperi i njohur Arkimded Lushaj – Stresi është vazhdimisht pjesë e mediave, dhe shpesh herë kjo ndodh për shkak të postimeve të tij në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Era Istrefi në mesin e 10 artistëve më sensual botëror

Posted: 06 Oct 2016 01:56 PM PDT

Suksesi i këngëtares së famshme me renome botërore, Era Istrefi duket se nuk ka lënë vend pa u vërejtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kë po e shkel me këmbë Morena Taraku? (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 01:54 PM PDT

Bukuroshja Morena Taraku, ndër tjerash njihet edhe për stilin e saj luksoz. Ajo nuk vishet dosido, por e gjitha me markat më të shtrenjta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë pite përgatit nëna e Ritës (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 01:47 PM PDT

Familja e këngëtares së famshme me prejardhje shqiptare, Rita Orës ndonëse ka vite që jetojnë në Londër nuk i ka harruar traditat shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë femër seksi duhet ta ketë zili edhe vetë Kim Kardashian (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 01:17 PM PDT

Me këto forma që të befasojnë, nuk është çudi që ajo është mbiquajtur edhe "Kim Kardashian e Rusisë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elita Ziberi: Babi pati emocione

Posted: 06 Oct 2016 12:57 PM PDT

Për Elitën, pjesëmarrja në "The Voice of Turkey" dhe kthimi i të gjitha karrigeve të kuqe gjatë audicioneve të fshehura, është ende diçka e pabesueshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dy bukuroshet e dy kombëtareve shqiptare (FOTO)

Posted: 06 Oct 2016 12:55 PM PDT

Është duke u zhvilluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Kroacisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :