Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja pse statujat klasike kanë penis të vogël (Foto)” plus 10 more Mistere

loading...

“Ja pse statujat klasike kanë penis të vogël (Foto)” plus 10 more Mistere


Ja pse statujat klasike kanë penis të vogël (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 07:35 AM PDT

Shumëkujt mund t'i ketë rënë në sy që statujat klasike të meshkujve në periudhën greke dhe romake, e kanë penisin e vogël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni çfarë fusin femrat në vaginë (Foto)

Posted: 07 Oct 2016 02:01 AM PDT

Rasti i fundit i lëndimit vaginal ka qenë kur një vajzë nga Britania e Madhe e ka futur një vibrator, mirëpo i ka mbetur brenda. Ajo më pas u dërgua në spital për operim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

NASA: Nën Saturn fshihet një oqean gjigant

Posted: 06 Oct 2016 05:28 PM PDT

Një studim i ri ka treguar se njëri nga satelitët natyrorë të Saturnit ka një oqean nëntokësor, pra një rezervuar të madh të ujit në gjendje agregate të lëngshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë e bën tërheqës Izraelin për gjigantët e teknologjisë?

Posted: 06 Oct 2016 05:21 PM PDT

Lindi 68 vite më parë, ka një popullsi që nuk i ka kapur ende 9 milionë banorët, por është magneti më i madh për kompanitë globale teknologjike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shpohen e gjakosen, por nuk vdesin (FOTO)

Posted: 06 Oct 2016 05:18 PM PDT

Shpata, mjete pune dhe madje edhe tyta pushkësh, janë në mesin e gjërave me të cilat këta aziatikë e shpuan fytyrën e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Brenda shtëpisë me kulm të mbuluar me barë, ku dyshohet se Putini i kalon pushimet (Foto)

Posted: 06 Oct 2016 05:10 PM PDT

Vladimir Putin besohet se është pronari i këtij kompleksi gjigant, që fshihet thellë në malet e pjesës jugore të Rusisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Toka e dytë në univers ka oqeane dhe atmosferë

Posted: 06 Oct 2016 02:27 PM PDT

Një ekip i astrofizikanëve kanë llogaritur madhësinë dhe vetitë e sipërfaqes së planetit të emëruar 'Proxima b', dhe ranë në përfundim se ai mund të jetë një 'planet oqeanik' i ngjashëm me Tokën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë është lumturia?

Posted: 06 Oct 2016 01:33 PM PDT

Çfarë është sot lumturia? Po ta gjykosh nga numri i librave të botuar në të gjithë botën gjatë këtyre viteve të fundit dhe nga debatet e organizuara në lidhje me këtë temë, një gjë është e qartë: që njerëzit vazhdojnë pafundësisht të pyesin në lidhje me lumturinë dhe mënyrën për të qenë të lumtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pse gomari sheh djallin dhe gjeli sheh engjëjt, ja shpjegimi

Posted: 06 Oct 2016 01:29 PM PDT

T`a dëgjosh këtë thënie profetike, prej njerëzve që thonë: Besojmë vetëm në atë që shohim, të tillët do t`a quanin besëtytni një thënie të tillë. Mirëpo shkenca vërteton se këto fjalë janë të një standardi tepër të lartë për tu përfillur prej saj. Në fakt kemi të bëjmë me një mrekulli shkencore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A po e vret marihuana planetin?

Posted: 06 Oct 2016 01:27 PM PDT

Konsumimi i energjisë nga fermat e kanabisit së shpejti mund të jetë rivale e qendrave të të dhënave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Po vjen epoka e akullnajave shumë shpejt

Posted: 06 Oct 2016 01:25 PM PDT

Analiza e diellit ka treguar se ka rënë me shpejtësi sasia e nxehtësisë së tij gjatë këtij viti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :