Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“82-vjeçari humbet unazën e martesës, e pabesueshme ku e gjen… pas 3 vitesh!” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“82-vjeçari humbet unazën e martesës, e pabesueshme ku e gjen… pas 3 vitesh!” plus 9 more Lajmi i Fundit


82-vjeçari humbet unazën e martesës, e pabesueshme ku e gjen… pas 3 vitesh!

Posted: 07 Nov 2016 07:55 AM PST

Shumë personave i ka ndodhur të humbasin unazat, por pak prej tyre i kanë gjetur, e sidomos në këtë mënyrë. "Ç'të mbjellësh do korrësh", është thënia e urtë, që ka rezultuar mëse e vërtetë për një të moshuar 82 vjeçar. Tre vjet më parë, teksa punonte kopshtin e tij në Bad Muenstereifel të Gjermanisë, pensionisti kishte ...

22-vjecarja rreh keq burrin, Policia: Kemi lëshuar urdhër mbrojtje

Posted: 07 Nov 2016 07:47 AM PST

Një 31-vjecar është dhunuar fizikisht e psikologjikisht nga gruaja e tij 22 vjeçe në qytetin e Durrësit. Kështu, "më datë 06.11.2016, u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme, për shtetasin F.T., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se bashkëshortja, shtetasja V.T., 22 vjeçe, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj tij", ...

Si vidhet portofoli për 35 sekonta, del video e një tjetër grabitje të tij spektakolare

Posted: 07 Nov 2016 07:35 AM PST

Një i ri ende i paidentifikuar arriti të vjedhë në mënyrë spektakolare brenda 35 sekondash portofolin e një shitëseje në një dyqan syzesh optike në zonën e Bllokut, ndërsa policia ka ditë që po e kërkon, pasi nuk ka mundur të identifikojë nga pamjet filmike. Por një qytetar nga Durrësi, pretendon se e njeh të ...

Shqiptari vritet me thikë në Itali

Posted: 07 Nov 2016 07:28 AM PST

Një shqiptar është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në Lucca të Italisë, pasi ishte vrarë me thikë gjatë orëve të mbrëmjes. Trupi i pajetë është gjetur në një fushë basketbolli në pallatin e sportit në Viareggio, bën të ditur media lokale. Ka qenë pronari i një lokali aty pranë që ka telefonuar policinë, duke ...

Polici kap për gryke dhe tërheq zvarrë shoferin: T’a shqyej gojën o legen

Posted: 07 Nov 2016 07:23 AM PST

Një qytetar nga Tirana ka denoncuar pranë "Jetaoshqef" një person të veshur me kostum, për të cilin ajo thotë se është polic dhe i ka kërkuar një shoferi dokumentat me forcë. Ai nuk është veshur me uniformë, por ka në dorë radion me të cilin komunikon me kolegët dhe përmend dhe Komisariatin Nr2. Nuk dihet ...

Publikohet foto e rrallë, De Biasin se keni parë kurrë kështu!

Posted: 07 Nov 2016 07:03 AM PST

Pas pajisjes me pasaportë shqiptare, Gianni De Biasi ka veshur një kostum popullor duke u bërë shqiptar i vërtetë. Piktori i njohur Sali Shijaku ka postuar një foto me trajnerin, i cili ka veshur një veshje tradicionale popullore shqiptare të Jugut. Pas pasaportës dhe kualifikimit në Euro 2016, ky është një tjetër gjest i trajnerit ...

Tjetër kërcënim ndaj SHBA-ve: Do t’i bombardoj ditën e zgjedhjeve!

Posted: 07 Nov 2016 06:59 AM PST

Pak kohë para zgjedhjeve Amerikës i vjen një kërcënim për bombardim. Gara për Koreja e Veriut është e vendosur për të nisur një raketë në ditën e zgjedhjeve presidenciale në SHBA. Mediat e huaja raportojnë se diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong Un, ka deklaruar se do të sulmojë SHBA-të në ditën e zgjedhjeve. ...

Tepelenë, makina me targa greke përplaset me kamionin, s’ka të lënduar

Posted: 07 Nov 2016 06:49 AM PST

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme, në aksin nacional Tepelene¬Memaliaj, fatmirësisht pa shkaktuar të lënduar. Mësohet se një kamion i tonazhit të rëndë është përplasur me një automjet me targa greke që vinte nga jugu i Shqipërisë. Si pasojë e aksidentit, automjeti me targa greke ka pësuar dëme materiale, pasi është shembur pjesa ...

E pabesueshme, ja si reagon Linda Morina kur në ekran shfaqet Getoar Selimi

Posted: 07 Nov 2016 06:38 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi, kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën “In and Out” të emisionit Express Rozë, për t'i komentuar veshjet e artistëve tanë. Ndër të tjera, Linda ka komentuar veshjen e Getoar Selimit, ku ka treguar haptas që i pëlqen reperi.

Vajza e këngëtares shqiptare kapet duke pirë hashash në mes të qytetit

Posted: 07 Nov 2016 06:32 AM PST

Është legal në Amsterdam. Dhe kështu ka vepruar edhe vajza e Albërie Hadergjonaj. Anxhelina derisa po shëtiste me barkë, ajo ka shfrytëzuar momentin për të tymosur hashash. Foton e ka publikuar në rrjetet sociale.

Related Posts :