Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Adoleshentja rrahu shokun e klasës shkaku i ziles së telefonit (Video, +18)” plus 1 more Telegrafi Dështime

loading...

“Adoleshentja rrahu shokun e klasës shkaku i ziles së telefonit (Video, +18)” plus 1 more Telegrafi Dështime


Adoleshentja rrahu shokun e klasës shkaku i ziles së telefonit (Video, +18)

Posted: 07 Nov 2016 10:33 AM PST

Në një shkollë të Pensilvanisë së Shteteve të Bashkuara, një nxënëse e ka rrahur shokun e klasës sepse nuk ia ka pëlqyer zilen e telefonit.

Në videon e publikuar, shihet adoleshentja që e qëllon në fytyrë dhe largohet, pasi bezdiset ta tingulli që lëshon pajisja e zgjuar, transmeton Telegrafi.

Por, ajo kthehet sërish edhe më e nervozuar, për të filluar me grushtimet në kokën dhe shpinën e djaloshit.

Madje, nuk ndalon rrahjen, derisa një tjetër ngrihet nga karrigia dhe i kërkon të largohet.

"Nëse një femër të qëllon tri herë, mund ta rrahësh edhe ti", dëgjohet dikush në sfond, ndërsa të tjerët qeshin. /Telegrafi/

The post Adoleshentja rrahu shokun e klasës shkaku i ziles së telefonit (Video, +18) appeared first on Telegrafi.

I propozon martesë me lule funerali, shikoni reagimin e vajzës (Foto/Video)

Posted: 07 Nov 2016 09:27 AM PST

Një burrë që mendonte se metoda e propozimit për martesë do ta befasonte për të mirë partneren e tij, rezultoi të jetë e kundërta pasi ajo u tmerrua kur e pa të gjunjëzuar para saj duke mbajtur në dorë lule funerali.

Ky burrë i pafat ishte filmuar nga qindra kalimtarë rastin, derisa po qëndronte i gjunjëzuar në një rrugë të frekuentuar në qytetin Chongqing të Kinës, transmeton Telegrafi.

Fillimisht dukej se gjithçka po shkonte si është më së miri derisa arrin t'ia fusë në gisht unazën, por shfaqja e luleve të funeralit shokoi masën dhe vajzën e emocionuar.

Por ky veprim nervozoi tej mase partneren e tij, e cila fillon të qajë dhe më pas merr lulet me të cilat e godet të dashurin e saj, që kishte zgjedhur metodë të pazakontë për t'i propozuar. /Telegrafi/

2

3

4

5

6

The post I propozon martesë me lule funerali, shikoni reagimin e vajzës (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

Related Posts :