Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Aktorja e cila bënë urimin më të mirë për festën e 28 nëntorit

loading...
Aktorja Laureta Gashi nuk harron kombësinë e saj, këtë e konfirmon sërish me një postim tjetër në Facebook në të cilën shihet duke bërë Shqiponjën.

Laureta Gashi poashtu është parë në disa emisione në Turqi ku këndon shqip por kësaj radhe na befason për festën e 28 nëntorit me foton dhe shkrimin e saj: Dita e cila të përkujton lirinë e arritur, liri e cila është vlera jonë dhe pasuria më e çmuar e shoqërisë sonë, e cila nuk falet, e as nuk dhurohet, por fitohet me shumë përpjekje,gjak dhe vuajtje brezash.Urime 28 Nëntori-Kosovë/Shqiperi. Këtë postim e shoqëron me një foto nga fotosesioni me fotografin e njohur Murat Demirbilek.

Related Posts :