Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Izraeli shënon golin e tretë, Shqipëria me 9 lojtarë (VIDEO)” plus 13 more

loading...

Albeu: “Izraeli shënon golin e tretë, Shqipëria me 9 lojtarë (VIDEO)” plus 13 more


Izraeli shënon golin e tretë, Shqipëria me 9 lojtarë (VIDEO)

Posted: 12 Nov 2016 01:27 PM PST

Shqipëria ka pësuar edhe golin e dytë në përballje kundër Izraelit. Golin e dytë e shënoi Einbinder në minutën e 66. Shqipëria është me 9 lojtarë në fushë pas përjashtimit të Berat Gjimshitit, dhe Etrit Berishës./Albeu.com/

Alban Hoxha heroi i kuqezinjve, pret penalltinë ndaj Izraelit (VIDEO)

Posted: 12 Nov 2016 01:13 PM PST

Alban Hoxha që zëvendësoi të ndëshkuarin me karton të kuq, Etrit Berishën, ka bërë pritje fantastike duke pritur penalltinë. Megjithëse tani kombëtarja ka pësuar dy gola ka pak shpresa për një rezultat të mirë ndaj Izraelit./Albeu.com/

E pabesueshme/ Rast i paprecedent, dënohet me karton të kuq Etrit Berisha (VIDEO)

Posted: 12 Nov 2016 01:03 PM PST

Ka ndodhur një gjë e pazakontë në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Izraelit. Portieri i kuqezinjvve, Etrit Berisha është dënuar me karton të kuq. Kombëtarja jonë po përjeton një dramë të vërtet. Pas Berat Gjimshitit me të kuq tani është ndëshkuar edhe portieri Etrit Berisha. Dhe me këtë rast u akor

Dyshime për lidhje me ISIS/ 150 persona të shoqëruar nga Antiterrori, Prokuroria dhe SHISH

Posted: 12 Nov 2016 12:58 PM PST

Një kallëp tritoli, një armë dhe fishekë u gjetën në shtëpinë e Ervin Dukës. 29-vjeçari nga Pogradeci dyshohet se për mbi 6 muaj ka qenë luftëtar në radhët e Shtetit Islamik, por që u kthye në atdhe pasi u plagos. ?Krehja? që Anti-terrori i Policisë së Shtetit bashkë me Shërbimet Sekrete dhe Prok

Tifozët irritohen në stadium, shajnë në kor Armando Dukën

Posted: 12 Nov 2016 12:56 PM PST

Të shumta kanë qenë problemet e tifozëve kuqezi për të parë drejtpërdrejt ndeshjen e Shqipërisë me Izraelin. Tifozët e ?Kuq e Zi? në Elbasan Arena, përveç që janë të pakënaqur me rezultatin 0:2 kundër Izraelit, ata kanë shprehur mllefin e tyre edhe kundër presidentit të Federatës Shqiptare të Fut

Policia u ndalon banderolën, ?Plisat? largohen nga ?Elbasan Arena?

Posted: 12 Nov 2016 12:44 PM PST

Tifozët e grupit të Prishtinës, ?Plisat? nuk janë lejuar të futen në stadiumin ?Elbasan Arena? për të ndjekur sfidën Shqipëri-Izrael. Tifozëve nuk u është lejuar nga policia që të hyjnë në stadium me një banderolë ku shkruhej emri i tyre dhe kjo ka bërë që ata të largohen. ?Procesi Sportiv? ka

Tifozët shqiptarë hedhin sërish fishekzjarrë në fushë

Posted: 12 Nov 2016 12:43 PM PST

Tifozët e kombëtares shqiptare duket se kanë ?harruar? gjobat dhe kërcënimet e njëpasnjëshme të FIFA-s se mund të na dënojë me zhvillimin e ndeshjeve pa tifozë. Sërish edhe sot, mbështetësit kuqezi kanë ndezur fishekzjarrë në stadium dhe i kanë hedhur ato në rrethimin e fushës. Duket se këtë radh

Mbaron pjesa e parë, zhgënjen Shqipëria

Posted: 12 Nov 2016 12:35 PM PST

Shqipëria e nisi vrullshëm pjesën e parë në ndeshjen ndaj Izraelit, por pësoi gol në minutën e 31. Goli u shënua nga Azdren Llullaku. Duhet thënë se fati i mungoi kombëtares tonë pasi pati shumë raste, por pa rezultat. Ndërkohë rikujtojmë që kuqezinjtë tanë tani janë me 10 lojtarë, pasi Berat

Ja çfarë u kishte thënë Astrit Dehari hetuesve pasi u burgos

Posted: 12 Nov 2016 12:33 PM PST

Aktivisti i Vetëvendosjes, Astrit Dehari ishte i gatshëm të përballonte çfarëdo pasoje, për të mos e ?tradhtuar? kurrë Lëvizjen e tij. Të ndjerit i ishte kërkuar nga ana e policisë që të bashkëpunonte për zbardhjen e rastit që kishte të bënte me sulmin në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, por ai

Ja pse u ndëshkua me karton të kuq Gjimshiti (VIDEO)

Posted: 12 Nov 2016 12:25 PM PST

Berat Gjimshiti ka lënë Shqipërinë me një lojtar më pak në fushë, pasi u ndëshkua me karton të kuq. Ndërhyrjen e Gjimshitit të cilën gjyqtari e vlerësoi për karton të kuq, mund ta shikoni në videon më lartë./Albeu.com/

Ish-parukieri tregon sekretin e flokëve të Donald Trump

Posted: 12 Nov 2016 12:09 PM PST

Flokët e Donald Trump, tashmë Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, jo pak herë kanë qenë në objekt diskutimi. Një parukier, Amy Lasch 52 vjeç, i cili ka punuar dikur për miliarderin amerikan, ka treguar sekretet sa i përket formës së flokëve të Trump. "Kur pashë flokët e tij n

Izraeli kalon në avantazh, "skuqet" Gjimshiti (VIDEO)

Posted: 12 Nov 2016 12:09 PM PST

Izraeli ka kaluar në epërsi ndaj Shqipërisë kur po zhvillohet minuta e 18 e takimit. Mysafirët shënuan nga pika e bardhë përmes Zahavit. Këtë penalti e shkaktoi Berat Gjimshiti, i cili u u ndëshkua me karton të kuq./Albeu.com/

Një gropë e rrezikshme hapet në mes të Tiranës (FOTO LAJM)

Posted: 12 Nov 2016 11:59 AM PST

Një gropë e thellë dhe mjaft e rrezikshme është hapur pranë shkollës së Baletit në Tiranë, duke rrezikuar jetën e banorëve. Në fotot e mësipërme të publikuar nga Syri.net duket gropa rreth 2 metra e thellë, që është krijuar si pasojë e çarjes së tubacioneve nga përroi i vjetër i Tiranës i njohur

Ja notat e lojtarëve të Kosovës ndaj Turqisë

Posted: 12 Nov 2016 11:56 AM PST

Kosova po përmirësohet në lojë dhe këtë e dëshmoi edhe kundër Turqisë ku pësoi 2-0, por nuk u dorëzua për asnjë minutë. Lojtarë kishin angazhim më të madh se ndeshjet e kaluara dhe luftuan shumë për çdo top. Me kalimin e ndeshjeve skuadra po merr formë dhe barazimi me Finlandën i arritur nga ent

Related Posts :