Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Albeu: “Van Persie pëson dëmtim "horror", dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)” plus 19 more

loading...

Albeu: “Van Persie pëson dëmtim "horror", dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)” plus 19 more


Van Persie pëson dëmtim "horror", dërgohet me urgjencë në spital (VIDEO)

Posted: 06 Nov 2016 12:35 PM PST

Ish sulmuesi i Manchester Unitedit, Robin van Persie ka pësuar një lëndim në sy dhe më urgjencë është dërguar në spital, shkruajnë mediat turke. Raportohet se holandezi është i detyruar t?i nënshtrohet një operacioni në sy.

Sali Berisha i habit të gjithë me këto foto (FOTO LAJM)

Posted: 06 Nov 2016 12:28 PM PST

Ish-Kryeministri i vendit, Sali Berisha sot ka postuar disa foto në faqen e tij në Facebook, ku edhe pse temperaturat kanë qenë të ulëta, ai shfaqet i veshur me një bluzë të hollë. Berisha mesa duket po ndjek ritualin e tij të zakonshëm të ecjes në breg të detit për shumë kilometra. ?Sot pushim?,

Numërohen rreth 41 milionë vota në SHBA, Hillary Clinton edhe mund të humbasë

Posted: 06 Nov 2016 12:10 PM PST

Hillary Clinton ka në plan që të rrisë taksat për të pasurit, kurse Donald Trump kërkon t?i ulë. Ky është ndryshimi më i madh mes dy kandidatëve kryesorë për President në SHBA Gjithashtu, Trump kërkon që të anulojë reformat e Barack Obamës për sistemin shëndetësor si dhe për Wall Street. Por,

Lidhja intime me gruan e biznesmenit/ "Si i zbulova ata që më vranë vëllanë"

Posted: 06 Nov 2016 12:00 PM PST

"Nëse do të gjesh të vërtetën kush ta ka vrarë vëllain, duhet të vish në Shqipëri?. Ylber Dervishi, vëllai i biznesmenit të vrarë, ka dëshmuar në sallën e gjyqit telefonatën anonime që i premtonte zbardhjen e emrave të autorëve të vrasjes së familjarit të tij, raporton ?Panorama?. Në seancën g

Xhani De Biazin siç nuk e keni parë kurrë më parë! (FOTO LAJM)

Posted: 06 Nov 2016 11:46 AM PST

Piktori i njohur Sali Shijaku ka postuar sot në rrjetet sociale një foto shumë të veçantë të tij përkrah trajnerit të përfaqësueses shqiptare, Xhani De Biazi. Trajneri i kuqezinjve shihet i veshur me kostum popullor tradicional shqiptar. Me sa duket, tekniku i kuqezinjve do të jetë pjesë e një

Zbardhen detajet/ Si e përdhunuan "dy djemtë e Facebook-ut" vajzën që jeton në Greqi

Posted: 06 Nov 2016 11:18 AM PST

Një vajzë 22 vjeçe denoncoi në Komisariatin Nr. 4 në Tiranë, se është përdhunuar nga dy persona. E.Q., thotë se dy djemtë e kanë marrë në një banesë ku kanë kryer marrëdhënie seksuale kundër dëshirës së saj. Në polici ajo ka thënë se në rrugën ?Besa? është marrë në një mjet BMW nga këta dy person

Formacionet zyrtare/ Roma ? Bologna

Posted: 06 Nov 2016 11:15 AM PST

Roma dhe Bologna do të përballen në ?Olimpico? duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 12?të në Serie A. Roma: Szczesny; Peres, Rüdiger, Fazio, Jesus; De Rossi, Strootman, Salah, Nainggolan; Perotti, Dzeko Bologna: Bologna: Da Costa; Krafth, Ferrari, Helander,

Balotelli: Ky është lojtari që dëshiroj ta fitojë Topin e Artë

Posted: 06 Nov 2016 11:03 AM PST

Mario Balotelli ka treguar të preferuarin e tij për trofeun Topi i Artë. Italiani që ka rilindur në Francë te Nice, ka thënë se trofeun më të rëndësishëm individual në futboll, duhet ta fitojë sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez. ?Cristiano, Messi ose Suarez do ta fitojnë?, deklaroi Balotelli

Interi shpërthen në fund ndaj Crotones (VIDEO)

Posted: 06 Nov 2016 11:00 AM PST

Interi ka marrë tri pikë shumë të rëndësishme në xhiron e 12?të në Serie A, duke e mposhtur 3:0 Crotonen në Giuseppe Meazza. Golat për Interin i shënuan Ivan Perisic (84?) dhe Mauro Icardi (89? e 90'). Pas kësaj fitoreje, Interi ngjitet në pozitën e nëntë me 17 pikë të grumbulluara. Kujtojmë s

Tirana përmbys Teutën (VIDEO)

Posted: 06 Nov 2016 10:53 AM PST

Mirel Josa e nis me këmbë të mbarë aventurën e tretë si trajner i Tiranës. Bardheblutë mposhtën 3-1 Teutën në takimin që i dha fund javës së dhjetë të Kategorisë Superiore. Sfida në ?Selman Stërmasi? nisi me vrull dhe ende pa kaluar minuta e katërt, Gripshi kapi në befasi kryeqytetasit me një

Vrasja në Sarandë/ Jeta e vështirë dhe e dhimbshme e babait të dy fëmijëve

Posted: 06 Nov 2016 10:47 AM PST

Artan Hoxha, është personi që mbeti i vrarë ditën e sotme gjatë grabitjes së karburantit ku punonte, Ai mësohet se nuk ka patur një jetë aspak të lehtë. 44-vjeçari nga fshati Gjashtë i Sarandës, punonte për të mbajtur familjen e tij, e cila jeton në kushte të vështira. Nisur nga kushtet e vështi

PD-Ramës: Më mirë të mos kishte kakarisur sot

Posted: 06 Nov 2016 10:41 AM PST

Kreu i departamentit të Arsimit, Luçiano Boçi i ka kthyer përgjigje Kryeministri Edi Rama mbi procesin e regjistrimit të studentëve në universitet. ?Edhe një herë tjetër, nga ?kamarja? e FCB, Rama mëtoi me bindë maturantët e opinionin, se procesi i pranimeve ishte një sukses i vërtetë. Çdo herë

Sevilla ? Barcelona, ja formacionet zyrtare

Posted: 06 Nov 2016 10:38 AM PST

Sevilla ? Barcelona është kryendeshja e javës në La Liga. Në ?Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, nga ora 20:45, do të përballen Sevilla dhe Barcelona. Barcelona: Ter Stegen, Umtiti, Mascherano, Digne, Roberto, Busquets, Rakitic, Denis, Messi, Suárez, Neymar. Sevilla: Sergio Rico; Mariano, Rami,

Papa Françesku mban meshë në Vatikan për të burgosurit

Posted: 06 Nov 2016 10:30 AM PST

Papa Françesku gjatë ditës së sotme ka mbajtur një meshë për 1.000 të burgosur në Vatikan, ku u ka thënë atyre që të mos e humbasin shpresën asnjëherë. Të burgosurit vinin nga 12 vende të botës. Ndërkohë, rreth 300 njerëz kanë marrë pjesë në meshë, transmeton Express. Papa rregullisht i vizito

Të pakënaqurit me listat e LSDM-së japin dorëheqje

Posted: 06 Nov 2016 10:25 AM PST

Jozyrtarisht disa media kanë njoftuar se Sofija Kunovska, ka dhënë dorëheqje nga funksioni që ka pasur në partinë opozitare, përcjell Telegrafi Maqedoni. E pakënaqur nga lista e kandidatëve të deputetëve ajo vendosi të lëshojë vendin e kryetares së organizimit qytetar të LSDM-së. Në mbledhjen

Publikohet videoja/ Ja momenti i vrasjes së punonjësit të karburantit në Sarandë (VIDEO)

Posted: 06 Nov 2016 10:13 AM PST

Policia e Shtetit ka publikuar videon e momentit të grabitjes dhe vrasjes së ndodhur në një pikë karburanti në Sarandë. Artan Hoxha, 44 vjeç, punonjës i pikës së karburantit u vra me çifte gjatë grabitjes. Policia ka arritur të zbardhte ngjarjen dhe të vinte në pranga disa orë më pas autorin e dy

Akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij, dorëzohet në polici babai monstër

Posted: 06 Nov 2016 10:07 AM PST

Vait Çinaj, 41 vjeç, banues në Vlorë, gjatë ditës së sotme është vetëdorëzuar me iniciativën e tij nëë Policinë e Vlorës pasi ishte shpallur në kërkim me akuzën e përdhunimit të vajzës së tij. Vajza e tij, shtetësia Xh.Ç., 17 vjeç, ka kallëzuar se babai i saj ka kryer marrëdhënie seksuale me të,

Reagon Haradinaj: Drejtësia të flasë sa më shpejt për Astrit Deharin

Posted: 06 Nov 2016 10:00 AM PST

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka reaguar për vdekjen e aktivistit të VV-së, Astrit Dehari. Haradinaj, shprehet se vdekja e tij është më e rëndë se vdekjet tjera pasi që ka ndodhur në rrethana që ende nuk dihet, shkruan lajmi.net. ?Sot jam me prindërit dhe me miqtë e Astrit Deharit dhe e nd

Zyrtare/ Ronaldo nesër rinovon kontratën e re me Real Madridin

Posted: 06 Nov 2016 09:54 AM PST

Cristiano Ronaldo do të nënshkruaj kontratë të re me Real Madridin. Klubi mbretërore ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me portugezin për vazhdimin e kontratës deri më 30 qershor 2021, dhe nesër (e hënë), do të bëhet nënshkrimi i saj. Me kontratën e re, Ronaldo pritet të bëhet futbollisti më

Gruevski sulmon Janevën: E zvogëloi papunësinë

Posted: 06 Nov 2016 09:48 AM PST

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, në mbledhjen e sotme të partisë së tij, ka sulmuar PSP-në. ?Katica Janeva, e cila merr rrogë më të madhe në vend, mundet edhe sot të bëj një gjë të tillë, të na padit sepse në këtë tubim ka më shumë njerëz se sa në LSDM. Si nuk na u kujtua më herët të fo

Related Posts :