Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ana tjetër e Blendi Fevziut...flet për vogëlushen e tij Alis” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ana tjetër e Blendi Fevziut...flet për vogëlushen e tij Alis” plus 39 more Express Rozë


Ana tjetër e Blendi Fevziut...flet për vogëlushen e tij Alis

Posted: 09 Nov 2016 09:46 AM PST

Alis, vajza e dytë e Blendi Fevziut, sapo ka festuar njëvjetorin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush i ka kërkuar falje Encës me trëndafila? (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 09:41 AM PST

Përveç fotos provokuese në vaskë, këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto të një buqetë shumë të bukur me trëndafila.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si duket Kastro në moshën 7-vjeçare (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 09:34 AM PST

Kantautori Kastro Zizo ka publikuar një foto mjaft të vjetër të fëmijërisë se tij kur ishte vetëm 7 vjeç.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Henri Çili feston ditëlindjen së bashku me të dashurën e re (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 09:25 AM PST

Botuesi dhe analisti Henri Çili ka festuar pak ditë më parë 41-vjetorin e ditëlindjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet klipi i Kidës dhe Xhensilës (Video)

Posted: 09 Nov 2016 08:55 AM PST

Është padyshim një nga duetet që të gjithë po presin dhe mesa duket pritjes po i vjen fundi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enca Haxhia zhytet me rroba në vaskë...shikoni si i del gjoksi (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 08:40 AM PST

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar një nga fotot më provokuese në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Çiljeta dhe Fernando kombinohen (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 08:26 AM PST

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të bukur ku shfaqet së bashku me vogëlushin e saj Fernando.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Erik Fullani: E q...dhe më pas u zhduka (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 08:11 AM PST

Djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Erik Fullani ka bërë një postim të pazakontë në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blero zhgënjehet me shpirt, ja për çfarë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:52 AM PST

Siç duket Blero nuk është aspak i lumtur që në krye në SHBA'së ka ardhur Donald Trump, ku këtë e ka shprehur edhe në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arbana vijon udhëtimet për “Dua të të bëj të lumtur”, ja ku ndodhet këtë radhë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:48 AM PST

Moderatorja Arbana Osmani vijon udhëtimet e saj për emisionin "Dua të të bëj të lumtur".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se çfarë ndryshimi ka bërë Lindon Berisha (FOTO)

Posted: 09 Nov 2016 07:39 AM PST

Lindon Berisha është njëri ndër këngëtarët që ka një vokal shumë karakteristik, shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dhëndri i Berishës feston ditëlindjen...ja urimi prekës i "supermbesës" (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:08 AM PST

Gjatë ditës së sotme ka festuar ditëlindjen dhëndri i ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi dhe sigurisht nuk mund të mungonte urimi i ndjerë i vajzës së tij Dasara.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jo më bionde, Orinda Huta ndryshon ngjyrën e flokëve (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 06:34 AM PST

Prej kohësh këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e saj të flokëve duke i qëndruar besnike të qenit bionde.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Kim-in, Hafija nga Kosova i ka të pasmet shumëfish më seski se të saj (Foto +16)

Posted: 09 Nov 2016 05:54 AM PST

Modelja Hafia Mira, 24-vjeç nga Kosova në Instagramin e saj vazhdimisht publikon foto ku ajo vë në pah asetet e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mendohuni dy herë para se të shihni këtë foto të Xhesikës (FOTO)

Posted: 09 Nov 2016 05:40 AM PST

Xhesika Ndoja është emri më i komentuar i ditëve të fundit në media rozë ku në fokus ka qenë jeta e saj private shkruan GazetaBlic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini se Presidenti Trump është ‘puthur’ me këtë bukuroshe shqiptare (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 05:08 AM PST

Me zgjedhjen e Trump si President i SHBA-ve ajo që ka pasuar është frika e shqiptarëve për qasjen e tij, me theks të veçantë shkaku i ndikimit të supozuar rus tek biznesmeni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dance With Me, e vërteta e sherrit Grabocka-Morina, i përfshirë edhe Renato Mekolli

Posted: 09 Nov 2016 05:06 AM PST

Gjatë ditës së sotme në media ka qarkulluar lajmi rreth një sherri midis regjisores Vera Grabocka dhe këngëtares Fjolla Morina.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A ju kujtohet Mia nga seriali "Rebelët", djali i saj po vuan nga kanceri në mëlçi (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 05:02 AM PST

Vetëm pak ditë më parë, këngëtari me famë botërore Michael Buble bëri të ditur se do të tërhiqet për pak kohë nga aktivitetet e tij, së bashku me bashkëshorten modele, pasi djali i tyre Noah ishte diagnostikuar me kancer.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë bukuroshet shqiptare që kaluan nëpër duart e Donald Trump, njëra është nga Kosova (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 04:13 AM PST

Nga dita e sotme SHBA do të kenë një emër të ri si president të tyre, fjala është për Donald Trump një figurë mjaft e njohur edhe shumë vite përpara kandidimit të tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skandal në “Dance with me”, Vera Grabocka kap për flokësh në mbledhje Fjolla Morinën

Posted: 09 Nov 2016 04:09 AM PST

Regjisorja e njohur ndër vite Vera Grabocka njihet për disiplinën e saj në punë, por mesa duket kjo disiplinë ka kaluar cakun me një nga konkurrentët e spektaklit të kërcimit "Dance with me" në "Tv Klan". 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me ‘bishën’ australiane (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 04:07 AM PST

Mimi Perkins, i ka qerasur ndjekësit e saj në Instagram me një fotografi mjaft të 'nxehtë', teksa vetë flladitej në një pishinë të mbyllur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja destinacioni i radhës për Miriamin dhe Amelinë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 03:59 AM PST

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto në të cilën shfaqet së bashku me vogëlushen e saj Ameli.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Blendi Fevziu në Top Channel! (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 03:42 AM PST

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka publikuar botimin e tij më të fundit me titull "Pushteti".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cilat motra të estradës i ndau Blerona Zeqiri? (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 03:31 AM PST

Blerona Zeqiri ndonëse punon prej shumë vitesh në televizion, kurrë nuk ka qenë më e përfolur se këto kohë, e kjo më shumë falë formave të saj trupore, që janë pakë jashtë standardeve të kërkuara, por si do që të jetë, janë "shpërthyese", shkruan "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cila është këngëtarja e parë shqiptare që uroi personalisht Donald Trump? (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 03:29 AM PST

Shumë nga këngëtarët dhe artistët shqiptarë gjatë fushatës së zgjedhjeve në Amerikë kanë shprehur mbështetjen e tyre për Hilary Clinton, si dhe pikëllimin për humbjen e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vjen dhe kënga e Linda Morinës për Donald Trump (Video)

Posted: 09 Nov 2016 03:08 AM PST

Këngëtarja Linda Morina është treguar e shpejtë, duke uruar me këngë presidentin të sapozgjedhur të SHBA-ve, Donald Trump.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Presidenti amerikan: Virgjerinë e humba me një vajzë të vogël seksi

Posted: 09 Nov 2016 02:59 AM PST

Pas skandalit të video-përgjimit ku ai i shpjegonte një mikut të tij se si kishte bërë seks me një grua të martuar, një tjetër goditje tjetër vjen nga mediat amerikane. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rihanna shpërthen në lot për Amerikën (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 02:54 AM PST

Fitores së Donald Trump në zgjedhjet presidenciale të SHBA-ve, nuk i është gëzuar as njëra ndër këngëtaret më të famshme në botë, Rihanna.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Trump: E përbashkëta me vajzën time? Seksi

Posted: 09 Nov 2016 02:46 AM PST

Që kur Donald Trump shpalosi kandidaturën e vet për të qenë President i Shteteve të Bashkuara, mediat nisën të rrëmojnë në të shkuarën e tij, duke risjellë edhe njëherë tjetër në vëmendje 'bëmat' e miliarderit njujorkez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juliana Pasha: Nëse Zoti do të më bekonte me një fëmijë do të hiqja dorë nga muzika

Posted: 09 Nov 2016 02:44 AM PST

Juliana Pasha është konsideruar si një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tash zonja e parë e SHBA've, dikur pozonte nudo (Foto +16)

Posted: 09 Nov 2016 02:42 AM PST

Pas takimit në një klub natë më Donald Trump jeta e saj tani ka ndryshuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja se si e priti motra e Kim Kardashianit fitoren e Trumpit

Posted: 09 Nov 2016 02:30 AM PST

Një pjesë e mirë e personazheve publike në të gjithë botën kanë qenë në kampin pro Hillary Clinton dhe janë shprehur mjaft entuziastë përgjatë gjithë rrugëtimit të saj drejt presidencës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju nuk e keni parë akoma vajzën e Presidentit Trump (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 01:53 AM PST

Presidenti i ri i SHBA-ve Donald Trump, përveç bashkëshortes seksi që ka ai ka edhe vajzat e ti të cilat kanë vëmendjen e mediave në të gjithë botën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është zonja e parë më seksi që Amerika ka pasur deri tani, zonja Trump (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 01:35 AM PST

Melania Trump është Zonja e Parë e Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do besoni se çka i ka ndodhur sot në mëngjes shqiptarit me restorantin më të mirë në botë

Posted: 09 Nov 2016 01:12 AM PST

Pasojat e zgjedhjes së Donald Trump-it President i SHBA-ve janë ndier deri te Rene Redzepi, shqiptari nga Maqedonia që për vite rresht, përfshirë edhe 2016-n fiton çmimin e restorantit më të mirë në botë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reperi shqiptar planifikon të largohet nga Amerika, shkak fitorja e Trump-it

Posted: 09 Nov 2016 01:03 AM PST

Nëse deri para pak orësh, çështja e shpërnguljes nga Amerika me rastin e zgjedhjes së Donald Trump-it President ishte shaka e rrjeteve sociale, tashmë gjërat kanë ndryshuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është këngëtarja e parë shqiptare që e uroi Trump-in (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 12:19 AM PST

Këngëtarja e njohur, Bleona Qerreti, është kosovarja e cila minuta më parë ka uruar presidentin e ri të SHBA-ve, Donald J.Trump.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush po ia rreh të pasmet Aurela Hoxhës? (Video)

Posted: 08 Nov 2016 10:13 PM PST

Modelja Aurela Hoxha është një ndër personazhet publike më të ndjekura në rrjetet sociale. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një tjetër mister në SnapChat-in e Encës (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 10:09 PM PST

Nëse ka një vend ku Enca nuk do të mungojë kurrë, ai është "SnapChat"-i.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Në dhomën e hotelit, modelja “çmend” fansat (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 07:10 PM PST

Ish e dashura e Jason Derulo, Daphne Joy i ka kënaqur fansat e saj të "Instagram"-it me foto vërtet të nxehta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :