Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Bayern – Hoffenheim, shënohet autogol qesharak (Video)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Bayern – Hoffenheim, shënohet autogol qesharak (Video)” plus 39 more Express Sport


Bayern – Hoffenheim, shënohet autogol qesharak (Video)

Posted: 05 Nov 2016 08:06 AM PDT

Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Hoffenheim në ndeshjen që po zhvillohet në 'Alianz Arena'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hoffenheim befason Bayernin (Video)

Posted: 05 Nov 2016 07:54 AM PDT

Hoffenheim ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munich në ndeshjen që po zhvillohet në 'Alianz Arena'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk mund ta besoni se me cilin trajner është në bisedime Interi (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 07:29 AM PDT

Edhe Gianfranco Zola është kandidat për ta marrë drejtimin e Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dëshironi të fitoni në bastore, atëherë provoni këto lojë

Posted: 05 Nov 2016 07:15 AM PDT

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen ndeshjet e radhës në kampionatet e mëdha evropiane si: Premierligë, Bundesligë, La Liga dhe Serie A

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Manchester City – Middlesbrough

Posted: 05 Nov 2016 07:01 AM PDT

Manchester City dhe Middlesbrough do të përballen nga ora 16:00, në Etihad, në kuadër të xhiros së njëmbëdhjetë të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiton kampioni, Drenica fundos Hajvalin

Posted: 05 Nov 2016 06:51 AM PDT

Feronikeli dhe Drenica kanë marrë nga tre pikë të arta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Hamburg - Borussia Dortmund

Posted: 05 Nov 2016 06:31 AM PDT

Hamburg dhe Borussia Dortmund do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së dhjetë të Bundesligës. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Hoffenheim

Posted: 05 Nov 2016 06:29 AM PDT

Bayern Munich dhe Hoffenheim do të përballen nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së dhjetë të Bundesligës. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enriqur ‘frikëson’ kundërshtarët, gëzon tifozët (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:24 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, ka zbuluar se Barcelona do të përforcohet në agatin kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Enrique: Ky ekip mund ta fitojë titullin në La Liga (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 06:05 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, mendon se Sevilla mund të jetë kandidat serioz për titull në La Liga

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zidane ka një lajm të mirë për tifozët

Posted: 05 Nov 2016 05:55 AM PDT

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka konfirmuar se Luka Modric do të luajë në ndeshjen ndaj Leganes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kolumbia gëzon Falcaon

Posted: 05 Nov 2016 05:32 AM PDT

Radamel Falcao është rikthyer në përfaqësuesen e Kolumbisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Terek Groznyt shpërblejnë Balajn

Posted: 05 Nov 2016 04:29 AM PDT

Bekim Balaj është përzgjedhur lojtari i muajit tetor te skuadra e Terek Grozny duke marrë vlerësime maksimale për tre ndeshje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelonës i dështon një përforcim (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 04:09 AM PDT

Joao Cancelo, mbrojtësi i Valencias, nuk mund të transferohet në janar te Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid – Leganes, Zidane sulmon me BMC’në (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:45 AM PDT

Zinedine Zidane do të sulmoj skuadrën e Leganes me Balen, Moratan dhe Cristianon (BMC)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Real Madrid ‘vrasësi’ i Evropës (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:29 AM PDT

Real Madrid ka sulmin më të mirë nga pesë ligat më të forta evropiane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Umtiti ia sjell një përforcim të madh Barcelonës? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 03:15 AM PDT

Samuel Umtiti, mbrojtësi i Barcelonës, po synon që ta sjell në Camp Nou sulmuesin e Lyonit, Alexandre Lacazette

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përforcohet Barcelona? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 02:59 AM PDT

Barcelona ia ka vërë syrin mesfushorit të Sevillas, Steven N'Zonzi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme: Mourinho largon tetë lojtar nga Mnchester Untiedi (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 02:45 AM PDT

Jose Mourinho, menaxheri i Manchester Untiedit, do ta spastroj skuadrën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovë - Shqipëri, Duka ka një mesazh për futbollistët

Posted: 05 Nov 2016 02:25 AM PDT

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka mendon se lojtarët nuk duhet t'i fusin në konflikt me Kosovën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Juventusi transferon një super futbollist? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 02:11 AM PDT

Marco Verratti, mesfushori i Paris Saint-Germain, mund të transferohet në Juventus

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Goldet Milan, përforcohet me disa yje në janar (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 01:59 AM PDT

Pronarët e ri të Milanit po përgatiten të bëjnë disa përforcime të mëdha gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Wenger, egjeli i Tottenhamit (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 01:39 AM PDT

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka statistika shumë të mira në përballjet me rivalin e qyteti, Tottenham

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Superliga e Kosovës sjell ndeshje interesante

Posted: 05 Nov 2016 01:25 AM PDT

Sot zhvillohen dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës, ku vëmendja pa diskutim do të jetë në Drenas

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjigantët evropian çmenden pas mesfushorit të Atalantas

Posted: 05 Nov 2016 01:05 AM PDT

Franck Kessie, mesfushori i Atalantas, ka bërë për vete shumë skuadra të mëdha evropiane

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Memphis befason me klubin e ri? (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 12:45 AM PDT

Memphis Depay ka gjasa të transferohet në Fenerbahce

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Isco e Kovacic dhurojnë spektakël në stërvitje (Video)

Posted: 05 Nov 2016 12:29 AM PDT

Mateo Kovacic dhe Isco kanë qenë në qendër të vëmendjes, në stërvitjen e fundit të Real Madridit para ndeshjes me Leganes, duke shënuar super gola. Për më shumë shikojeni videon. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Trajneri i ri i Interit mbërrin në Itali (Video)

Posted: 05 Nov 2016 12:20 AM PDT

Marcelino García, trajneri spanjoll, tashmë gjendet në Milano

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho blen lojtar në Madrid (Foto)

Posted: 05 Nov 2016 12:10 AM PDT

Jose Mourinho ia ka vërë syrin qendërmbrojtësit të Atletico Madridit, Diego Godin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bellerin godet Barcelonën

Posted: 05 Nov 2016 12:00 AM PDT

"Nëse do të luaja në Barcelona, do të qëndroja atje", ka thënë Bellerin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Man City humb betejën ndaj Man United (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 03:50 PM PDT

Gjatë kohës kur ekipi i Jose Mourinhos po vuan në fushë, faqja zyrtare e këtij ekipi ka publikuar statistika që mund t'i bëjnë tifozët e tyre të lumtur, së paku jashtë fushës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Stoke City i Shaqirit tallet me foton e Cristiano Ronaldos (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 03:34 PM PDT

Ronaldo vazhdon të befasojë me postimet e tij në rrjetet sociale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Di Marzio: Ky do të jetë trajner i Interit (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 03:17 PM PDT

Marcelino pritet të emërohet trajner i Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vallejo nuk nxiton për t’u rikthyer te Reali

Posted: 04 Nov 2016 03:01 PM PDT

Jesus Vallejo ka thënë se është i fokusuar te Eintracht Frankfurt, e jo te rikthimi i mundshëm te Real Madridi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Ja ku do të zhvillohet ndeshja Shqipëri – Izrael

Posted: 04 Nov 2016 02:45 PM PDT

Shqipëri – Izrael do të luhet në "Loro Borici"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ibrahimovici e ‘shkatërroi’ Martialin (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 02:37 PM PDT

Anthony Martial është lënduar kur Manchester Unitedi ia mori numrin atij për t'ia dhënë Zlatan Ibrahimovic, kështu thotë agjenti i lojtarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Portieri dhe trajneri i Koresë Veriore suspendohen 1 vit, “pranuan gol qëllimisht” (Video)

Posted: 04 Nov 2016 02:08 PM PDT

Portieri dhe trajneri i kombëtares së Koresë Veriore janë suspenduar për një vit nga të gjitha aktivitet e futbollit, me arsyen se kanë pranuar "gol të qëllimshëm" në përballje me Usbekistanin, raporton Goal.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Figo: Ronaldo do ta fitojë ‘Topin e Artë’

Posted: 04 Nov 2016 01:55 PM PDT

Luis Figo i ka dal në ndihmë Cristiano Ronaldos, për të cilin thotë se do ta fitojë 'Topin e Artë'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova kërkon talentë në diasporë

Posted: 04 Nov 2016 01:47 PM PDT

Kosova është duke punuar për të ardhmen, që të ndërtojë një Kombëtare të fortë. Talentet shqiptarë, të cilët kanë lindur në diasporë, tani kanë rastin të tregojnë cilësitë e tyre me të rinjtë e Kosovës, para se të kalojnë në ekipin A.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i Romës paralajmëron Juventusin

Posted: 04 Nov 2016 01:20 PM PDT

Bruno Peres beson se Roma është e aftë të luftojë për titull deri në fund të sezonit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :