Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“​Bayerni kërkon mesfushorin e Realit” plus 39 more Express Sport

loading...

“​Bayerni kërkon mesfushorin e Realit” plus 39 more Express Sport


​Bayerni kërkon mesfushorin e Realit

Posted: 06 Nov 2016 06:55 AM PST

Bayern Munich po interesohet për mesfushorin Isco Alarcon

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mane dhe Coutinho shënojnë supergola për Liverpoolin (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:47 AM PST

Liverpool është duke shënuar fitore prej 2:0 kundër Watfordit të Valon Behramit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Balaj shënon dy gola për katër minuta kundër Zenitit (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:43 AM PST

Bekim Balaj është duke shkëlqyer në kampionatin rus me skuadrën e Terek Grozni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Xhaka flet pas derbit të parë kundër Tottenhamit (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 06:35 AM PST

Granit Xhaka beson se barazimi është rezultat i drejtë në derbi kundër Tottenhamit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suso shënon gol të bukur kundër Palermos (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:20 AM PST

Milan ka kaluar në epërsi kundër Palermos, me golin e shënuar nga mesfushori spanjoll, Suso.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ajeti dhe Bunjaku shënojnë për St. Gallenin (Video)

Posted: 06 Nov 2016 06:10 AM PST

Albian Ajeti dhe Albert Bunjaku kanë shënuar për St. Gallenin kundër Luganos

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Swansea – United

Posted: 06 Nov 2016 06:00 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Swansea – Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arsenal dhe Tottenham ndajnë pikët (Video)

Posted: 06 Nov 2016 05:57 AM PST

Arsenal dhe Tottenham kanë barazuar 1:1

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Prishtina i falet Osmanit në sekondat e fundit, Drita barazon me Trepçën ’89

Posted: 06 Nov 2016 05:50 AM PST

Prishtina ka shënuar fitore minimale kundër Lirisë 1:0, ndërsa në ndeshjen tjetër Trepça '89 ka barazuar pa gola në udhëtim me Dritën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Liverpool – Watford

Posted: 06 Nov 2016 05:20 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Liverpool – Watford

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Kane barazon rezultatin kundër Arsenalit (Video)

Posted: 06 Nov 2016 05:13 AM PST

Tottenham ka barazuar rezultatin kundër Arsenalit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Chievo – Juventus

Posted: 06 Nov 2016 05:10 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chievo – Juventus

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Palermo – Milan

Posted: 06 Nov 2016 05:05 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Palermo – Milan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Reali vazhdon me fitore, i largohet edhe më shumë Barcelonës (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:48 AM PST

Real Madrid ka shënuar fitoren e radhës në La Liga, ku ka mposhtur 3:0 Leganes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arsenal në epërsi kundër Tottenhamit, shënohet autogol qesharak (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:46 AM PST

Arsenal ka kaluar në epërsi në derbin e Londrës kundër Tottenhamit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Supergol nga Morata (Video)

Posted: 06 Nov 2016 04:33 AM PST

Real Madrid ka shënuar golin e tretë kundër Leganes, me golin e shënuar nga sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bale i pandalshëm, shënon sërish (Video)

Posted: 06 Nov 2016 03:48 AM PST

Real Madrid ka dyfishuar epërsinë kundër Leganes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Reali në epërsi, shënon Bale (Video)

Posted: 06 Nov 2016 03:40 AM PST

Real Madrid ka kaluar në epërsi kundër skuadrës së Leganes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Strakosha vë në panik Lazion

Posted: 06 Nov 2016 03:30 AM PST

Portieri i Lazios dhe Kombëtares së Shqipërisë, Thomas Strakosha ka frikësuar skuadrën e tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacionet zyrtare: Arsenal – Tottenham

Posted: 06 Nov 2016 03:00 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Tottenham

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lamtumirë City

Posted: 06 Nov 2016 02:45 AM PST

PSG ka filluar garën për transferimin e Sergio Agueros

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Barcelona kërkon mbrojtësin portugez

Posted: 06 Nov 2016 02:40 AM PST

Barcelona po interesohet për mbrojtësin portugez të Southamptonit, Cedric Soares

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​De Biasi largon dy dhe fton dy futbollistë të rinj për Izraelin

Posted: 06 Nov 2016 02:20 AM PST

Gianni de Biasi prite të bëjë disa ndryshime të vogla në listën e të ftuarve për ndeshjen kualifikuese kundër Izraelit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacionet zyrtare: Real – Leganes

Posted: 06 Nov 2016 01:50 AM PST

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Leganes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Scholes tregon se me cilin formacion duhet të luaj Mourinho në United

Posted: 06 Nov 2016 01:45 AM PST

Paul Scholes ka treguar formacionin më të mirë me të cilin duhet të luaj Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Mustafi më i rëndësishmi në vendimin e madh të Ozil

Posted: 06 Nov 2016 01:30 AM PST

Mesut Ozil është shumë pranë vazhdimit të kontratës më Arsenalin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lajm fantastik për tifozët e Unitedit

Posted: 06 Nov 2016 01:15 AM PST

Manchester United e dëshiron mbrojtësin holandez, Virgil van Dijk

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lëndimi i rëndë për yllin e Kosovës dhe Barcelonës, ja çka bëjnë shokët e skuadrës (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 01:00 AM PST

Labinot Kabashi ka pësuar një lëndim të rëndë, që do ta lërë atë jashtë për tërë sezonin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Legjenda e Kombëtares arsyetohet për përfshirjen dhe dënimin për kurdisje

Posted: 06 Nov 2016 01:50 AM PDT

Ish-lojtari i ekipit kombëtar Altin Rraklli që gjatë këtyre ditëve është përfolur për përfshirjen në një skandal bastesh, gjyqi i të cilit përfundoi dje në Austri deklaron se është viktimë e një takimi të rastësishëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Largohet nga United për të kaluar në Tottenham

Posted: 06 Nov 2016 01:35 AM PDT

Morgan Schneiderlin mund të transferohet në Tottenham gjatë janarit të vitit të ardhshëm

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Sakho largohet nga Liverpool, shkon te kampioni

Posted: 06 Nov 2016 01:15 AM PDT

Mamadou Sakho do të largohet nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar të janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Silva vendos për të ardhmen

Posted: 06 Nov 2016 12:55 AM PDT

Thigo Silva ka vendosur të vazhdojë me PSG

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Formacioni më i mirë i kombinuar Arsenal-Tottenham (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 12:40 AM PDT

Granit Xhaka bënë pjesë në formqacionin më të mirë të kombinuar ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Pacquiao rikthehet nga pensionimi për të fituar titullin e nëntë (Video)

Posted: 06 Nov 2016 12:30 AM PDT

Manny Pacquiao është rikthyer nga pensionimi për të mposhtur Jessie Vargas dhe për të fituar titullin e nëntë WBO

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Wenger tallet me Tottenhamin

Posted: 06 Nov 2016 12:15 AM PDT

Arsene Wenger ka thënë se kurrë nuk mendon se Tottenham do të bëhet skuadër më e madhe se Arseanl

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Skuadra angleze ofron 79 milionë euro për Griezmann

Posted: 06 Nov 2016 12:10 AM PDT

​Manchester City e dëshiron francezin Antonie Griezmann

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arsenal në garë me Unitedin për mbrojtësin 60 milionësh të Atleticos

Posted: 06 Nov 2016 12:00 AM PDT

Arsenal ka hyrë në garë për mbrojtësin e Atletico Madridit, Jose Gimenez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafi zgjedh mes La Ligës e Premierligës

Posted: 05 Nov 2016 03:50 PM PDT

Shkodran Mustafi nuk ka dyshime se Premierliga është më e forta në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Vetëm Messi është më i mirë se De Bruyne”

Posted: 05 Nov 2016 03:35 PM PDT

Sulmuesi i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, është lojtari i dytë më i mirë në botë, pas Leo Messit, kështu thotë ish sulmuesi i Arsenalit, John Hartson.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafi: Nuk kisha para për këpucë sportive

Posted: 05 Nov 2016 03:24 PM PDT

Mbrojtësi i njohur shqiptar Shkodran Mustafi ka folur për hapat e tij të para të karrierës së futbollit në një intervistë ekskluzive për Goal.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :