Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Berisha nxjerr foton: Ja kush është pronari i magazinës me 3 ton drogë në Rrëshen” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Berisha nxjerr foton: Ja kush është pronari i magazinës me 3 ton drogë në Rrëshen” plus 9 more Lajmi i Fundit


Berisha nxjerr foton: Ja kush është pronari i magazinës me 3 ton drogë në Rrëshen

Posted: 03 Nov 2016 07:38 AM PDT

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar fakte të reja sa i përket magazinës së drogës të zbuluar në Rrëshen një ditë më parë. Në një postim në rrjetin social Facebook, Berisha thotë se pronar i magazinës së drogës është djali i motrës së Zef Brozit, ish Kryetar i Gjykatës së Kasacionit. Berisha e ka shoqëruar komentin edhe ...

Jo të gjitha nuset janë të bukura dhe të rregullta ditën e dasmës… njihuni me nuset e çuditshme (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:37 AM PDT

Duket se ideja që në ditën e dasmës duhet të jemi në qendër të vëmëndjess për të mirë, të dukemi bukur, pastër, të rregullta… nuk është për të gjithë. Mesa duket paska dhe nga ato nuset që janë të pakujdesshme edhe në ditën e dasmës. Shikoni fotot…    

Tonelata droge nga Shqipëria, arrestohen 20 persona në Itali

Posted: 03 Nov 2016 07:30 AM PDT

Policia italiane e Barit ka shkatërruar tre banda trafikantësh droge, duke vënë në pranga 20 persona. Mediat italiane shkruajnë se është sekuestruar gjithashtu një arsenal armësh, mitralozë, pistoleta silenciatorë e municione. Hetimet e zhvilluara që nga viti 2015 kanë dokumentuar importin e sasive të mëdha të hashashit nga Shqipëria. Në kuadër të këtij hetimi, autoritetet ...

Shenjat që tregojnë se jeni drejt suksesit

Posted: 03 Nov 2016 07:26 AM PDT

Studimet janë marrë dhe me këtë pjesë. Ja sit ë kuptoni që gjërat po ju shkojnë mirë dhe janë gjithmonë në rritje. – Gjeni lumturi në suksesin e të tjerëve sepse fitimtarët e vlerësojnë suksesin ekipor më shumë se çdo gjë tjetër – Pa pushim jeni duke kërkuar përvoja apo eksperienca të reja – Nuk ...

Super hëna, spektakli në qiell do të ndodhë më 14 nëntor

Posted: 03 Nov 2016 07:24 AM PDT

Bota do të shohë një 'show' spektaktolar astronomik, i cili nuk do të përsëritet deri në 2034. Dicka e ngjashme kandodhur 70 vjet me pare. Më 14 nëntor, hëna do të jetë shumë afër me tokën dhe do të duket 14% më e madhe dhe 30% më e ndritshme sesa në një mbrëmje të zakonshme. ...

Nëna luante me telefon, ndërkohë një veturë shtyp vajzën e saj dy vjeçare(Video)

Posted: 03 Nov 2016 07:19 AM PDT

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë. Bëhet fjalë për një vajzë dy vjecare e cila ka ndërruar jetën pasi u shtyp nga një veturë. Kamerat e sigurisë tregon se nëna e saj ndërkohë luante me telefon. Video e kapur nga kamerat e sigurisë është bërë publike dhe është shpërndarë shumë nga përdoruesit e ...

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dule kërcënon nga Kuvendi: Mos harroni, Greqia mirëpriti 750 mijë emigrantë shqiptarë

Posted: 03 Nov 2016 07:17 AM PDT

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, duke komentuar ngjarjet e fundit në Himarë ka deklaruar se, "plani urbanisitik i qeverisë atje është në shërbim të interesave të mbrapshta". "Kemi prishje selektive dhe klienteliste biznesesh dhe banesash me një sens të theksuar hakmarrjeje, në një kohë që vazhdojnë ende, në shkelje flagrante të ligjeve, ndërtimet e sarajeve ...

Rama: E folura në greqisht në Himarë nuk e bën qytetin grek

Posted: 03 Nov 2016 07:13 AM PDT

Kryeministri shqiptar Edi Rama, ne pergjigje te deklaratës së kryetarit të PBDNJ-së, Vangjel Dule për Himarën, e ka cilësuar si të shterpë debatin për planin urbanistik në qytetin jugor. "Projekti ynë në Himarë detyron prishjen e vetëm 18 objekteve, që kryesisht janë lavazhe, kioska, magazina të vjetra apo rrënoja shtëpish të dikurshme. Nga këto, vetëm ...

Studimet trondisin, djemtë që konsumojnë kanabis janë 10 cm më të shkurtër

Posted: 03 Nov 2016 07:12 AM PDT

Meshkujt që tymosin kanabis para se të hynë në fazën e pubertetit mund të jenë duke ia ndaluar vetes rritjen për më shumë se 10 centimetra. Të paktën kështu thonë hulumtuesit të cilët kanë zbuluar se të rinjtë që janë të varur nga kanabisi janë më të shkurtër se shokët e tyre që nuk kanë ...

Nehat Thaci rikthehet në detyrë në policinë e Kosovës

Posted: 03 Nov 2016 07:08 AM PDT

Policia e Kosovës njofton se pas lirimit nga paraburgimi të nënkolonelit Nehat Thaçi, i njëjti do të vazhdojë punët dhe detyrat në kuadër të Policisë së Kosovës, duke qenë i përkushtuar dhe profesional në përmbushjen e të gjitha objektivave në të mirë të rendit, ligjit dhe sigurisë publike. "Në asnjë rast arrestimi i tij nga ...

Related Posts :