Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Çfarë po bëjnë lojtarët e Kombëtares së Kosovës? (Foto)” plus 39 more Express Sport

loading...

“Çfarë po bëjnë lojtarët e Kombëtares së Kosovës? (Foto)” plus 39 more Express Sport


Çfarë po bëjnë lojtarët e Kombëtares së Kosovës? (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 08:04 AM PST

Në kampin e Kombëtares së Kosovës atmosfera duket tejet e mirë para sfidës kundër Turqisë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Neymar shënon supergol (Video)

Posted: 10 Nov 2016 07:55 AM PST

Neymar, sulmuesi i Brazilit, po duket në formë para ndeshje me Argjentinën, në kuadër të eliminatoreve për Botërorin 'Rusia 2018'. Ai ka shënuar super gol në stërvitje. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Llullaku De Biasit: Ja ku më pëlqen të luaj

Posted: 10 Nov 2016 07:38 AM PST

Azdren Llullaku pret një tjetër mundësi nga De Baisi dhe thotë se i pëlqen të luajë si sulmues i dytë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lajme të mira pë Realin para derbit me Atleticon (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 07:30 AM PST

Karim Benzema, Pepe, Casemiro dhe Sergio Ramos, që të gjithë janë rikthyer nga lëndimet

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ferdinand ngacmon Unitedin për Sanchesin

Posted: 10 Nov 2016 07:22 AM PST

Rio Ferdinand ka akuzuar zbuluesit e talenteve të Unitedit, se si nuk u ka rënë në sy më herët mesfushori portugez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Ronaldo e meriton Topin e Artë”

Posted: 10 Nov 2016 07:09 AM PST

Dani Carvajal, mbrojtësi Real Madridit, mendon se Cristiano Ronaldo e meriton Topin e Artë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Izraeli me dy mungesa kundër Shqipërisë

Posted: 10 Nov 2016 06:53 AM PST

Lajme të mira për Kombëtaren dy ditë para ndeshjes me Izraelin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ilda flet për lidhjen me Xherdan Shaqirin (Video)

Posted: 10 Nov 2016 06:41 AM PST

Ilda Bejleri, gazetarja shqiptare, edhe një herë ka mohuar lidhjen me yllin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqirin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Hysaj do fitore ndaj Izraelit , synon kualifikimin në Botëror

Posted: 10 Nov 2016 06:27 AM PST

Elseid Hysaj synon tre pikë ndaj Izraelit, derisa synon që me Kombëtaren të kualifikohet në Botërorin 'Rusia 2018'

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tronditet Barcelona, largohet Enrique? (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 05:57 AM PST

Barcelona mund të mbetet pa Luis Enriquen në fund të sezonit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lojtarët e Izraelit ndihen të sigurt, por kërcënojnë Shqipërinë

Posted: 10 Nov 2016 05:35 AM PST

Dan Einbinder, mesfushori i Izraelit, ndihet i sigurt në Shqipëri. Por, ai thotë se në Elbasan do të kërkojnë fitore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Aguero trondit Real Madridin

Posted: 10 Nov 2016 04:59 AM PST

Sergio Aguero nuk do të transferohet në Real Madrid

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spanjës i lëndohet një yll (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:45 AM PST

Diego Costa ka braktisur përfaqësuesen e Spanjës pas një lëndimi të pësuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme: Dyshja e Kombëtares më e mirë se yjet e botës (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:35 AM PST

Bekim Balaj dhe Azdren Llullaku janë golashënuesit më të mirë në botë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Liverpool transferon talentin e Gjermanisë (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:20 AM PST

Liverpooli është afër transferimit të talentit gjerman, Max Meyer

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Celina krenohet me Kosovën

Posted: 10 Nov 2016 04:01 AM PST

Bersant Celina është shumë krenar që përfaqëson Kosovën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Bale do të jetë trashëgimtari i Ronaldos në Real Madrid”

Posted: 10 Nov 2016 03:41 AM PST

Dani Carvajal, mbrojtësi Los Blancos, mendon se Gareth Bale ka potencial që ta zëvendësoj Cristiano Ronaldon te Real Madridi, pasi portugezi të pensionohet nga futbolli aktiv

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vazquez ka një kërkesë interesante për BBC’në

Posted: 10 Nov 2016 03:15 AM PST

Lucas Vazquez ka kërkuar nga Bale, Benzema dhe Cristiano që ta ndihmojnë Real Madridin edhe në mbrojtje

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Ronaldo: Më ka kërkuar Barcelona (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 03:00 AM PST

Cristiano Ronaldo, sulmuesi i Real Madridit, ka zbuluar ishte kërkuar nga Barcelona gjatë kohës sa ishte pjesë e Sporting Lisbonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bunjaku nuk i bashkohet Kosovë, zbulohet arsyeja

Posted: 10 Nov 2016 02:49 AM PST

Sipas Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) sulmuesi i St.Gallenit, Albert Bunjaku nuk është grumbulluar me përfaqësuesen e Kosovës, për ndeshjen me Turqinë, për shkak të një lëndimi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Arsenal, Giroud transferohet në Serie A? (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:34 AM PST

Olivier Giroud mund të transferohet në Itali gjatë janarit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

FIFA gëzon Kosovën para ndeshjes me Turqinë (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:12 AM PST

Mërgim Vojvoda, mbrojtësi i Kosovës, ka marrë lejen nga FIFA për t'u paraqitur në Përfaqësuesen e Kosovës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mourinho transferon një lojtar nga La Liga (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 01:59 AM PST

Jose Mouinho, trajneri i Manchester Unitedit, pritet ta rikthej në ekip Andreas Pereiran, i cili është i huazuar te Granada

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Godet Reali, transferon Dybalan? (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 01:45 AM PST

Florentino Perez, presidenti i Real Madridit, po synon që ta transferoj Paulo Dybala në Santiago Bernabeu

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri –Izrael, kaos për ndërrimin e biletave

Posted: 10 Nov 2016 01:30 AM PST

Tifozët të cilët kanë blerë biletë për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Izraelit kanë hasur në telashe për ndërrimin e tyre, pas zhvendosjes së ndeshjes nga Shkodra në Elbasan

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Masa ekstreme në grumbullim, edhe kuqezinjtë me truproja personale

Posted: 10 Nov 2016 01:03 AM PST

Kombëtarja shqiptare po i zhvillon stërvitjet në Durrës nën masa të rrepta sigurie. Si asnjëherë më parë, një grup stjuartësh po mbajnë të monitoruar ambientet ku është akomoduar ekipi kuqezi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Brazili e ka recetën se si ta ndalë Messin

Posted: 10 Nov 2016 12:29 AM PST

Tite, selektori i Brazilit, ka një plan për ta ndalur Lionel Messin. Por, ai nuk e ka zbuluar idenë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Plas sherri te Kosova, sulmuesi i njohur nuk udhëton për në Turqi

Posted: 10 Nov 2016 12:14 AM PST

Albert Bunjaku nuk është grumbulluar me Kosovën në Turqi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Brazil – Argjentina, formacioni i kombinuar (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 12:05 AM PST

"Goal.com" ka përpiluar formacionin e kombinuar nga Brazili dhe Argjentina. Këto dy ekipe do të përballen të enjten në kuadër të kualifikimeve për Botërorin "Rusia 2018".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Valencia ka një kërkesë për Unitedin

Posted: 09 Nov 2016 11:59 PM PST

Antonio Valencia shpreson që ta vazhdojë kontratën me Manchester United

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bonucci gëzon Juventuisn

Posted: 09 Nov 2016 11:50 PM PST

Leonardo Bonucci do t'i mbetet besnik Juventusit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Man Utd dhe Chelsea kërkojnë lojtar në Bundesligë

Posted: 09 Nov 2016 11:42 PM PST

Manchester United dhe Chelsea ia kanë vënë syrin mbrojtësit të e Bayer Leverkusenit, Benjamin Henrichs, raporton "Sport Bild". Por, këto dy ekipe mund të realizohen edhe nga Manchester City, përcjell Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Klubi nga Premierliga ëndërron Verrattin

Posted: 09 Nov 2016 11:28 PM PST

Chelsea dëshiron transferimin e Marco Verrattit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 11:07 PM PST

Kur na ndajnë edhe tri ditë nga sfida me Izraelin, rivali direkt i Shqipërisë, stafi teknik i Kombëtares kuqezi po ndërton pak e nga pak strukturën e 11-shes së parë, me të cilën do të prezantohen në këtë 90-minutësh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Memushaj mendon vetëm për Izraelin

Posted: 09 Nov 2016 02:50 PM PST

​Mesfushori Ledian Memushaj duket totalisht i përqendruar te ndeshja e së shtunës mbrëma e kombëtares sonë ndaj Izraelit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Cikalleshi-De Biasit: Balaj të luaj në vend të Sadikut

Posted: 09 Nov 2016 02:25 PM PST

Kishte shumë kohë që nuk i mungonte një grumbullimi të përfaqësueses një sulmues si Sokol Cikalleshi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lukaku bën huqjen e sezonit, nuk shënon në portën e zbrazët (Video)

Posted: 09 Nov 2016 02:00 PM PST

Romelu Lukaku nuk ka shënuar në portën e zbrazët të Holandës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barazojnë Holanda dhe Belgjika (Video)

Posted: 09 Nov 2016 01:42 PM PST

Holanda dhe Belgjika kanë barazuar 1:1 në një ndeshje miqësore

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tramezzani zbulon hartën e 138 të rinjve shqiptarë që po i përcjellë Kombëtarja

Posted: 09 Nov 2016 01:15 PM PST

E përditshmja sportive italiane La Gazzetta Dello Sport i ka kushtuar sot një artikull të veçantë futbollit të të rinjve, duke u përqendruar te puna që po bën Paolo Tramezzani, zëvendës trajneri i kombëtares shqiptare dhe njëkohësisht shef i Sektorit Teknik në FSHF

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Depay largohet nga Unitedi, mbetet në Premierligë

Posted: 09 Nov 2016 01:00 PM PST

Everton e dëshiron holandezin Memphis Depay

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :