Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Dua Lipa publikon videoklipin e ri (Video)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Dua Lipa publikon videoklipin e ri (Video)” plus 39 more Express Rozë


Dua Lipa publikon videoklipin e ri (Video)

Posted: 03 Nov 2016 10:14 AM PDT

Dua Lipa ka publikuar klipin e ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jenner vishet super shtrenjtë për ditëlindje (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 09:53 AM PDT

Kendall Jenner ka festuar ditëlindjen e 21-të.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronela dhe Young Zerka nuk ndahet për asnjë çast nga njëri-tjetri (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 09:50 AM PDT

Në postimet e tyre më të fundit këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë treguar se nuk qëndrojnë asnjë çast larg njëri-tjetrit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përlotet Valbona Selimllari, çfarë i ndodhi gjatë shtatzënisë së dytë

Posted: 03 Nov 2016 09:34 AM PDT

Valbona Selimllari foli publikisht për tre fëmijët e saj: Denin, Kenin dhe vajzën e vogël, Vivien.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është arsyeja pse mijëra fansa e urrejnë modelen seksi (Foto +16)

Posted: 03 Nov 2016 09:30 AM PDT

Ajo quhet Tila Tequila dhe është një modele mjaft e njohur amerikane.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si kujdeset Sara Hoxha për vogëlushin asaj ende pa ardhur në jetë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 09:02 AM PDT

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha po e përjeton me mjaft lumturi shtatzëninë e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Silva Gunbardhi në qiellin e shtatë nga "rrëmuja e ëmbël" e Dalvit (Video)

Posted: 03 Nov 2016 08:48 AM PDT

Këngëtarja Silva Gunbardhi ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku tregon një pjesë të përditshmërisë së saj me vogëlushin Dalvi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë ka Nora Istrefi? (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 08:46 AM PDT

Faqja e këngëtares Nora Istrefi në Instagram ka publikuar sot diçka të çuditshme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Seks në dritare të zyrës, në pikë të ditës (Video +18)

Posted: 03 Nov 2016 08:28 AM PDT

Një çift i prapë është kapur në kamerë duke bërë seks mbështetur për dritares së madhe të xhamit të një zyrë në Londër, dhe atë në pikë të ditës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armina tregon detaje nga bashkëjetesa me Shkëlzenin

Posted: 03 Nov 2016 07:53 AM PDT

Përherë e lidhur me modën, që nga fëmijëra, Armina Mevlani ka bërë një tjetër rrëfim lidhur me pasionin e saj më të madh.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rudina Magjistari nuk dëshiron dasëm, ja arsyeja përse

Posted: 03 Nov 2016 07:48 AM PDT

Një dasmë e moderatores së dashur Rudina Magjistari, sigurisht që do të bënte bujë të madhe e do të gëzonte padyshim mijëra ndjekësit e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa është rritur mbesa e vogël e Albëries (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:44 AM PDT

Pak kohë më parë këmgëtarja Albërie Hadërgjonaj është gjyshe për herë të parë me mbesën e saj Elektra.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Re e vjehërr dalin për shoping, është fjala për dy fytyra të njohura publike (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:41 AM PDT

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut, ajo në mediat rozë përflitet shumë, krejt kjo për jetën e saj mjaft luksoze qe bënë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fiori Dardha zbulon emrin e emisionit investigativ (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:15 AM PDT

Moderatorja Fiori Dardha ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj emrin e emisionit më të ri investigativ që do të nisë së bashku me këngëtaren Rozana Radi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çka po ndodhë me martesën e motrës së Adelinës dhe Zanfinës? (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:15 AM PDT

Ema Ismaili është e vetmja femër e familjes që nuk preferon të merret me muzikë. Ajo jo që nuk ka pasur talent, por dëshira e saj ka qenë të mos jetë fytyrë publike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur kombinohen Marina dhe Geti (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 07:00 AM PDT

Çifti i njohur i showbizit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tashmë janë të pandarë nga njëri-tjetri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Turni i 3-të" bashkon 3 personazhe të njohura shqiptare... (Video)

Posted: 03 Nov 2016 06:25 AM PDT

Çfarë do t'i bëjë bashkë aktoren Ema Andrea, vajzën e saj Sara Kapo dhe këngëtaren Marsela Çibukaj?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo femër konsiderohet si ushtarja më seksi në botë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 06:08 AM PDT

Maria Domark, një modele mjaft e njohur izraelite, ka kryer shërbimin e detyrueshëm ushtarak. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kështu e ndien veten Sara Hoxha, kjo foto do ju çudisë

Posted: 03 Nov 2016 06:04 AM PDT

Trashëgimtaria e "Top Channel", Sara Hoxha, ka nisur të shpeshtojë postimet e saj në rrjete sociale, e sidomos në "SnapChat".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si është ndier Ceca kur ka kuptuar se Arkani është gjallë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 06:03 AM PDT

Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish-bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush e ka zhgënjyer Armina Mevlanin? (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 05:57 AM PDT

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shpreh se është zhgënjyer rreth diçkaje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi vjen me një "porno" klip (Video)

Posted: 03 Nov 2016 05:51 AM PDT

Reperi Stresi paralajmëroi dje që klipin e ri do ta publikonte ditën e premte ndërkohë që sot ka nxjerr në "Instagram" një video të shkurtër nga frangmentet e klipit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra, në këto tri pika duhet ta prekni mashkullin

Posted: 03 Nov 2016 05:15 AM PDT

Kur kemi partnerin e përshtatshëm, secila pikë e trupit tonë është vend potencial i cili ngre temperaturën dhe shpërthen afshin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ylli i hakmerret Tunës, ja çka bën me vajzat e tjera (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:52 AM PDT

Ylli Limani deri para pak kohësh publikonte foto me Tunën. Por prej se ajo ka mbetur shtatzënë, Ylli e ka ndaluar këtë veprim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albana Osmani rrëfen varësinë e saj (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:38 AM PDT

Moderatorja e "Top Channel", Albana Osmani, ka publikuar në rrjete sociale foton e një filxhani kafeje bosh ku shkruhet se kërkon një kafe tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Stresi vjen me skena të nxehta në klipin e ri (Video)

Posted: 03 Nov 2016 04:29 AM PDT

Reperi Stresi ka publikuar në "Instagram" një pjesë nga klipi i tij më i fundit "E boj temën", i cili do të publikohet ditën e premte në orën 19:00.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Kardashianët” e sërfit (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:27 AM PDT

Njësoj si familja Kardashian, familja australiane Coffey përbëhet nga disa motra tërheqëse dhe një vëlla.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sherr në “Dance With Me”, ja çfarë ka ndodhur (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:22 AM PDT

Prezantuesja Bora Zemani e cila aktualisht është edhe konkurrente në "Dance With Me", ka publikuar një foto në rrjete sociale, e cila është komentuar shumë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë e bashkon Ledrin me Sinanin? (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:08 AM PDT

Shumica e këngëtarëve shqiptarë takohen me njëri-tjetrin në koncerte të ndryshme ku rastis të jenë të ftuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa kohë qëndron Ledri Vula pa bërë seks (Video)

Posted: 03 Nov 2016 04:06 AM PDT

"A jena mirë" është super-projekti i fundit nga artisti Ledri Vula, i cili u lansua vetëm javën e kaluar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet modelja: Ja si bëra seks treshe me Justin Biber!

Posted: 03 Nov 2016 03:55 AM PDT

Modelja Laura Carter tregon eksperincën e saj seksuale me këngëtarin Justin Bieber për "The Sun". Ajo shprehet se seksi tresh me këngëtarin ishte i mahnitshëm.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja për çfarë ëndërron Lori Hoxha kur është në Kashar (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:53 AM PDT

Trashëgimtaria e "Top Channel", Lori Hoxha, shquhet për udhëtimet e saj në vende të ndryshme të botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dikur ishin fëmijë, por sot kosovarët çmenden pas tyre (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:52 AM PDT

Përveç që janë aktorët më të kërkuar në Turqi, ata tashmë janë bërë të famshëm edhe në vendin tonë, falë shumë serialeve turke që po transmetohen nëpër televizione.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është moderatorja me trupin më seksi në botë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:43 AM PDT

Moderatorja nga Meksika po befason gjithë ndjekësit e rrjeteve sociale, e veçanërisht ata të "Instagram"-it.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arratiset Adea Pula (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:32 AM PDT

​Dikur ajo ka qenë njëra nga këngëtaret më të dashura për fëmijë, është fjala për Adea Pulën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Noizy vesh mbesën e vogël si veten (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:32 AM PDT

Prayla është mbesa e reperit të njohur shqiptar Noizy, e cila para pak kohësh e ka bërë dajë këngëtarin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni çka ka kapur kjo bukuroshe nga Prishtina në Instagram (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:23 AM PDT

Si në çdo vend të botës, edhe Kosova ka hyrë në listën e vendëve ku vajzat i kushtojnë rëndësi të madhe modës. Rita Saraqi është një bukuroshe nga Prishtina ku ajo në rrjetin e saj social "Instagram" ka 18 mijë ndjekës. E pasion përveç modës ajo ka edhe udhëtimet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këtë fustan të Linda Morinës nuk e keni parë asnjëherë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:16 AM PDT

Linda Morina që së fundi e ndezi atmosferën në një klub të natës në Gjermani, ka postuar një fotografi nga atje.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zone rikthehet në qendër të qytetit

Posted: 03 Nov 2016 02:40 AM PDT

Pritjes po i vjen fundi. Zona kryesore e Prishtinës, përkatësisht ZoneClub është bërë gati për sezonin e ri dimëror. Të shtunën, ZoneClub i hap dyert për të gjithë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se çka i ka bërë trupit Geta që luante në skeqet e Qumilit (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 02:14 AM PDT

Geta Beqa dikur këngëtare e aktore sot një femër e përkushtuar pas sportit e fitnesit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :