Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“E lagur dhe seksi, rikthehet modelja që "çmend" të gjithë (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“E lagur dhe seksi, rikthehet modelja që "çmend" të gjithë (Foto)” plus 39 more Express Rozë


E lagur dhe seksi, rikthehet modelja që "çmend" të gjithë (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 09:59 AM PDT

Kanë kaluar tanimë dy muaj që Jason Derulo është ndarë nga Daphne Joy, me të cilën qëndroi më pak se një vit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Valbona Selimllari rrëfen një pasion të fshehur prej vitesh, ja me çfarë e ka mbushur shtëpinë e saj (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 09:54 AM PDT

E ftuar në emisionin "Rudina" të moderatores Rudina Magjistari, ish-missi Valbona Selimllari është shprehur rreth jetës së saj personale dhe pasioneve të saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Aja e Al Pazar” tregon barkun, ja si duket (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 09:31 AM PDT

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka publikuar një foto në rrjete sociale ku tregon rutinën e saj të përditshme dhe gjithashtu shtatzëninë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Paralajmëron Tuna, çfarë do të ndodhë më 5 nëntor? (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 09:27 AM PDT

Altuna Sejdiu – Tuna, tash e sa ditë po paralajmëron se do të ndodhë diçka më 5 nëntor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çiljeta ka dilemë shumë të madhe, e ndan me ndjekësit (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 09:06 AM PDT

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga duket se ka një dilemë të madhe dhe për këtë arsye diçka të tillë e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si i bëri Morena të pasmet bombastike (Video)

Posted: 02 Nov 2016 08:39 AM PDT

Missi i Kosovës dhe modelja e njohur, Morena Taraku ka publikuar një video në rrjetin social në Instagram ku shihet se çfarë ushtrimesh bënë që linjat e saj trupore të jenë bombastike

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ndodhi pas shpine Ermal Fejzullahut në Bruksel (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 08:22 AM PDT

Këngëtari Ermal Fejzullahu po përgatit këngë të reja, ndërkohë që është mjaftë aktiv në koncerte të ndryshme, kryesisht jashtë vendit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë ndodh në “Tu Si Que Vales”, skena mbulohet me miell (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 07:02 AM PDT

Në mbrëmjen e të enjtes do të vijojë puntata e dytë e spektaklit të talenteve "Tu Si Que Vales", por disa postime në Instagram kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda ju sjell foto super seksi nga shtrati, gati sa nuk i del zogu (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 06:45 AM PDT

Ka pozuar me çifteli, mbi dru e në rrugë. Por foto kaq "hot" nga Linda Morina ka kohë që nuk keni parë. Ajo ka pozuar para aparatit derisa bëhej sikur fle. Në sy bije këmisha e saj seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur mblidhen “çunat” e Portokallisë, po vajzat ku janë? (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 06:44 AM PDT

Aktori i humorit, Besart Kallaku, ka publikuar në rrjete sociale një foto nga mjediset e "Top Channel", ku mesa duket gjendet në një moment provash me kolegët e tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shtatzënia ka filluar t'ia deformojë trupin Tunës, ja sa i është fryrë gjoksi (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 06:36 AM PDT

Tuna ka ditë ku është duke e promovuar këngën që pritet të dal edhe tre ditë, ku më saktësisht i bije ditën e shtune të vjen vidoklipi i këtij projekti të cilën këngëtarja e ka quajtur 'Bermuda', shkruan Kosovarja.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Soni Malaj tregon detajet e lidhjes së saj me Klevin (Video)

Posted: 02 Nov 2016 06:31 AM PDT

Tanimë të gjithë e dinë për lidhjen e lumtur të dashurisë së këngëtares Soni Malaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elvana Gjata vlen edhe pa “Lejla” (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 06:22 AM PDT

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar një foto në rrjete sociale, e cila është e shkëputur nga klipi i saj më i fundit "Lejla".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini se kjo është pornostarja më seksi shqiptare? (foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:47 AM PDT

Për të kthjellur që në mëngjes, është "përkujdesur" pornostarja shqiptare, Alby Rydes. Një ndër aktoret më të nxehta të industrisë pornografike në SHBA, Alby Rydes, ka sjellë disa imazhe të reja në rrjetet sociale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori Hoxha zbulon personin që e njeh më mirë (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:35 AM PDT

Marrëdhënia e trashëgimtareve të Top Channel me njëra-tjetrën është mjaft e afërt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ish e dashura e quan “gay”, ja si i kundërpërgjigjet Shpati (Foto, Video)

Posted: 02 Nov 2016 05:34 AM PDT

Dikur Shpati cilësohej si një Don Zhuan, ndërsa sot ish e dashura e quan atë "gay".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Dasmë e madhe" - Këto janë detajet e dasmës së Getit me Marinën

Posted: 02 Nov 2016 05:31 AM PDT

​"Diçka e madhe po vjen" ishte një status i reperit të famshëm Getoar Selimi, bashkëngjitur një fotoje me Ervin Manushin, një nga pronarët e "Lollipop" në Tiranë. Nuk e dimë nëse e ka pasur fjalën për ceremoninë e dasmës, por Ervini është vëllai i bashkëmoderuesit të Marina Vjollcës në "Procesi Sportiv", Edi Manushit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Harrojeni Kallashin dhe Shkëndijen, kjo është kosovarja që ju çmend (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:27 AM PDT

Nuk është as Kallashi e as Shkëndije Mujaj. Është Arlinda Hoti, vajza që po çmend rrjetet sociale, transmeton Express. Shqiptare, por që jeton në Suedi, Arlinda nuk ka fotografi që nuk ekspozon të pasmet…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ups...Rudina vishet njësoj si moderatorja e Channel One...por disa ditë pas saj (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:25 AM PDT

Nëse dy persona vishen njëlloj në të njëjtin event sigurisht që nuk ndihen mirë...por nëse vishen njësoj kur dalin në ekran?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vajza nga Drenica që po i çmend amerikanët me b... e saj (Foto +16)

Posted: 02 Nov 2016 05:13 AM PDT

Hafie Maria është një modele 22-vjeçare nga Prishtina, por me prejardhje nga Drenica.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleona në vëmendjen e medieve evropiane, ja kush ka shkruar për të (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:08 AM PDT

Këngëtarja Bleona Qereti duket se vijon rrugën e saj drejt suksesit, dhe gjithashtu është në vëmendjen mediatike të medieve të ndryshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet një foto e Bleronës gjatë aktit seksual? (Foto +16)

Posted: 02 Nov 2016 04:51 AM PDT

Moderatorja tashmë e njohur dhe e dashur, Blerona Zeqiri, filloi karrierën në emisionin "një kafe me Labin", tek shpejt dëshmoi, se punën e vet e punon me përkushtim dhe dashuri ndaj këtij profesioni. Kemi pasur rastin kur e ka udhëhequr e mbajtur edhe tërë emisionin vetë, bile atë edhe për lakmi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet një foto e Lepa Brenës tek hap këmbët gjysmënudo (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 04:47 AM PDT

E njohin të gjithë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zajmina Vasjari vijon qëndrimin në Prishtinë, ja çfarë planesh ka

Posted: 02 Nov 2016 04:35 AM PDT

Pasi mbushi bateritë mirë në një qëndrim disajavor në Dubai ku u tha se shkoi për të tejkaluar periudhën e vështirë të ndarjes, bukuroshja Zajmina Vasjari u kthye në trojet shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Për këtë foto Luana do të paguante miliona që ju mos t`i shihni (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 04:20 AM PDT

Ajo sot është bërë e famshme dhe një prej vajzave më të bukura shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vigan Shehu: Marrëdhënia ime me moldaven seksi po shkon drejt martesës

Posted: 02 Nov 2016 04:14 AM PDT

Këngëtari, modeli dhe ish-banori i "Big Brother 6", Vigan Shehu është komentuar për lidhjen me "Miss Moldavia 2015". Vigani tashmë e ka pranuar lidhjen me miss-in, Aline, me të cilën ka një marrëdhënie shumë të mirë, që kur u takuan rastësisht në Turqi kur ishin me pushime.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme: Ja si ia fut gishtin i dashuri Rita Orës (Foto +16)

Posted: 02 Nov 2016 04:08 AM PDT

Këngëtarja kosovare, Rita Ora është në një lidhje të re. Mësohet se ajo është lidhur me rokerin, Andrew Watt.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rrëfehet Gjystja: Ja me sa meshkuj kam bërë seks, përveç burrit tim

Posted: 02 Nov 2016 04:05 AM PDT

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar të premten mbrëma në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës ka folur për herë të parë për seksin, familjen dhe karrierën. E martuar që 16 vjeç, Gjystja "betohet" se burri i saj, Sokoli, është i vetmi mashkull që ka kryer marrëdhënie seksuale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si ia kap të pasmet Adelina Ismajlit i dashuri (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 03:23 AM PDT

​​​Adelina Ismaili ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me "bombën" e Instagramit (Foto+16)

Posted: 02 Nov 2016 02:55 AM PDT

Femra që po mbahet si bomba e rrjetit social "Instagram" ajo quhet JOJO me nofkën Jojo babie.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A po realizon Kallashi një film porno? Këto janë pamjet intime...(Foto)

Posted: 02 Nov 2016 02:17 AM PDT

Nuk ka më turp për asgjë. Donjeta Kosumi e njohur si "Kallashi" ka publikuar një video e shtrirë në shtrat, ndërsa rrotull saj sillen meshkujt. Duket si dhomë hoteli. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Eksitohet Enca (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 02:07 AM PDT

Nëse keni menduar se Enca Haxhia e bëri një kënge dhe u ndal, e keni gabim. Bukuroshja tashmë e ka gati këngën dhe videoklipin e radhës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Publikohet lista zyrtare: Ja kush synon ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion

Posted: 02 Nov 2016 01:13 AM PDT

Festivali i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar që këtë vit ka premtuar surpriza falë edhe kuadrove të reja, të aderuar kryesisht nga Top Channel, tashmë ka bërë publike listën e këngëve pjesëmarrëse.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka fut Kallashi këtë herë në organin gjenital (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 01:11 AM PDT

Donjeta Kosumi duket si vajzë e egër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A hoqi dorë Afrona Dika nga Blero? (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 01:06 AM PDT

Afrona tashmë dihet që ka shumë qejf të publikojë foto në rrjetet sociale e mbrapa tyre të lë nga një mesazh. Ajo sërish ka vepruar ashtu.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë lidhje ka Era Istrefi me këtë vajzë

Posted: 02 Nov 2016 12:32 AM PDT

​Këngëtarja Era Istrefi, përveç që po pëlqehet nga rinia dhe pjesa më e madhe në moshë, ajo pëlqehet edhe nga fëmijët shumë të vegjël.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majku e harron Majlindën, skena të nxehta me një femër tjetër (Foto)

Posted: 01 Nov 2016 11:49 PM PDT

Reperi kosovar Kastriot Rexha i njohur si Majku e ka postuar një foto në rrjetin social "Snapchat"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bleronës i del tuli edhe nga korseti (Foto)

Posted: 01 Nov 2016 11:48 PM PDT

​Prezantuesja Blerona Zeqiri kohën e fundit është bërë shumë e komentuar në rrjetet sociale

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I pabesueshëm shndërrimi i Tunës para dhe pas operacioneve (Foto)

Posted: 01 Nov 2016 11:45 PM PDT

Si shumë VIP-a shqiptarë edhe Tuna nuk i ka rezistuar opercioneve plasike. Tuna nga fotot e saj përgjatë karrierës vërehet se ka ndërhyrë në fytyrë, shkruan "Kosova Sot Online".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena vije tejet e nxehtë, të pasmet e saja kështu nuk i keni parë kurrë (VIDEO)

Posted: 01 Nov 2016 11:43 PM PDT

Është njëra ndër këngëtaret, e cila po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat për publikun shqiptar. Është kjo Morena Taraku, e cila njihet edhe për linja perfekt të trupit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :