Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Femrat e sukseseve

loading...
Këto dy vajza të bukura nisin rrugëtimin për Turqi për të realizuar endërrat e tyre.Asya Laureta Gashi e cila po tregohet e sukseseshme në aktrim dhe modelizëm,  është duke u përgatitur edhe rreth kenges së saj të parë.Personi që e përkrahë dhe që është afër çdo suksesi të saj. Është Mimmi Abazi, një vajzë e bukur që braktisi Suedinë dhe punon shumë për të realizuar ëndrrën e saj si aktore dhe modele.

Related Posts :