Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh” (Video)” plus 2 more Gazeta Tribuna

loading...

“Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh” (Video)” plus 2 more Gazeta Tribuna


Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh” (Video)

Posted: 01 Nov 2016 03:31 PM PDT

Fisnik Ismaili në emisionin  "LEMzA" me Kiki Rrahmanin na tregoi edhe një detaj shumë interesant nga jeta e tij.

Fisi “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” kuptojeni duke klikuar në videon më poshtë./Gazeta Tribuna/

The post Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh” (Video) appeared first on Gazeta Tribuna.

Fisi “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë”

Posted: 01 Nov 2016 11:47 AM PDT

Në emisionin LEMzA' me Kiki Rrahmani të Tribuna Channel ku mysafir ishte Fisnik Ismaili rrëfen edhe një detaj shumë interesant.

A do të bëhet ai “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” kuptojeni përmes linkut në vazhdim./Gazeta Tribuna/

The post Fisi “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” appeared first on Gazeta Tribuna.

Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë”

Posted: 01 Nov 2016 11:39 AM PDT

Në  emisionin LEMzA' me Kiki Rrahmani të Tribuna Channel ku mysafir ishte Fisnik Ismaili rrëfen edhe një detaj shumë interesant.

A do të bëhet ai “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” kuptojeni përmes linkut në vazhdim./Gazeta Tribuna/

The post Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” appeared first on Gazeta Tribuna.

Related Posts :