Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Flet Çiljeta: Si u njoha dhe u dashurova më portierin e Partizanit” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Flet Çiljeta: Si u njoha dhe u dashurova më portierin e Partizanit” plus 9 more Lajmi i Fundit


Flet Çiljeta: Si u njoha dhe u dashurova më portierin e Partizanit

Posted: 05 Nov 2016 07:58 AM PDT

Është folur gjatë për lidhjen e dashurisë mes Çiljetës dhe Alban Hoxhës, por deri më tani asnjëri nuk e kishte pranuar publikisht. E ftuar në emisionin 'Oktapod' këngëtarja ka pranuar se është në një lidhje me portierin e Partizanit. Ajo ka treguar se dashuria e saj për Albanin ishte dashuri me shikimi të parë.

Video/ Kur “plas” grushti në parlament, ja momentet që të lënë pa fjalë!

Posted: 05 Nov 2016 07:44 AM PDT

Janë të shumta rastet kur kemi parë sherr në parlamentin tonë apo edhe atë të Kosovës. Të shpeshta kanë qenë edhe rastet e shteteve të tjera, ky i fundit ishte ai në parlamentin e Hong Kongut. 'Time' ka sjellë një përmbledhje të disa nga sherreve më 'pikante' në disa shtete të botës, mes tyre edhe ...

Konfirmohet vrasja e një udhëheqësi të lartë të “Al-Kaedas”

Posted: 05 Nov 2016 07:36 AM PDT

Pentagoni ka konfirmuar se në një sulm ajror, muajin e kaluar, është vrarë udhëheqësi i Al Kaidas, Faruq al-Qatani, duke eliminuar komplotistin kryesor të sulmeve ndaj SHBA-së në një "goditje të madhe" për grupin terrorist. Ushtria e SHBA-së e targetoi Qatanin dhe lejtënantin e tij Bilal al-Utabi në sulmet e ndara me dronë në provincën ...

Video/ 44-vjecari vret gruan, gjatë arratisjes i ndodh dicka e tmerrshme

Posted: 05 Nov 2016 07:20 AM PDT

Një 44-vjeçar është përplasur në një pikë karburanti gjatë ndjekjes nga Policia. Ngjarja na ndodhur në “Brooklyn” dhe 44-vjeçari po ndiqej pasi Policia dyshon se ai ka vrarë gruan e tij. Robert Crumb u perplas në pikën e gazit të premten dhe makina e tij shpërtheu në flakë. Mesohet se me pare ai kishte goditur ...

Meta në Berat: Presim çeljen e negociatave me BE-në, LSI ka pasur rol “kyç”

Posted: 05 Nov 2016 07:10 AM PDT

Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, mori pjesë në një takim me banorë të Beratit, ku iu dhanë kartat edhe 600 anëtarëve të rinj të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Në fjalën e mbajtur gjatë këtij takimi, që u zhvillua në prag të zgjedhjeve të 6 nëntorit për Kryetarin e LSI-së, Ilir Meta vlerësoi rolin e Lëvizjes ...

Nga e hëna “cmendet” moti, ja parashikimi për javën e ardhshme

Posted: 05 Nov 2016 06:58 AM PDT

Moti i ftohë dhe me shira ka përfshirë një pjesë të mirë të Europës, përfshirë këtu edhe Shqipërinë. Meterologët shprehen se pas një fundjave me mot të mirë, fillimi i javës së ardhshme do të sjellë reshje të dendura shiu që mund të shkaktojnë edhe përmbytje në disa qytete të Shqipërisë. Sipas meterologëve, shirat mund ...

Ja cfarë do të ndodhë me profilin e “Facebook” pasi të vdisni…

Posted: 05 Nov 2016 06:50 AM PDT

Nëse vdisni, prej shumë gjërave të tjera që mund të lini mbrapa në këtë jetë është edhe llogaria juaj në Facebook Facebook raportohet se tashmë ka rreth 30 milionë përdorues të vdekur, të cilët përdornin rrjetin social para se të vdisnin. Sipas ABC, rreth 8,000 përdorues të Facebook vdesin çdo ditë. Ekspertët thonë se mbetja ...

Babai përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën, nëna: E humba për së gjalli, burrin s’e lë të gjallë!

Posted: 05 Nov 2016 06:33 AM PDT

Zbardhen të tjera detaje të tmerrshme nga ngjarje e raportuar sot nga Policia e Vlorës, e cila tha se ka shpallur në kërkim shtetasin me inicialet V.Ç, pasi dyshohet se ky 41 vjeçar, ka abuzuar seksualisht me vajzën e tij adoleshente. "Balkan web" shkruan se ditën kur mësoi që ishte shtatzënë, ajo u detyrua të ...

Zbardhet paketa fiskale 2017, rriten taksat e super-makinave dhe gazit

Posted: 05 Nov 2016 06:28 AM PDT

Qeveria ka miratuar së fundmi në një mbledhje të posaçme projektbuxhetin për vitin 2017 ndërsa ditën e hënë pritet që ky i fundit të kalojë në Kuvend për shqyrtim dhe miratim. Bashkë me buxhetin, Ministria e Financave ka dorëzuar në qeveri dhe paketën fiskale për vitin e ardhshëm, ku parashikohen ndryshime në disa taksa. Që ...

“4 muaj pa marrë rrogat”, punonjësit nga Durrësi padisin biznesmenin italian

Posted: 05 Nov 2016 06:19 AM PDT

Një 49 vjeçar italian, pronar i një rrobaqepësie në lagjen nr.14 të qytetit të Durrësit, është paditur nga punonjëset e tij, pasi këto të fundit pretendojnë se kanë 4 muaj pa marrë rrogat, ndërkohë që edhe pagesa e sigurimeve shoqërore nuk është bërë. Italiani A.B., që po ndiqet në gjendje të lirë nga Policia akuzohet ...

Related Posts :