Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Fusha magnetike e Tokës po zhduket” plus 19 more Mistere

loading...

“Fusha magnetike e Tokës po zhduket” plus 19 more Mistere


Fusha magnetike e Tokës po zhduket

Posted: 03 Nov 2016 08:25 AM PDT

Mund të mos jetë diçka që e mendoni çdo ditë, por duhet t'i falënderohemi shumë fushës magnetike të Tokës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Serbët kërcënojnë me vdekje djalin e Arkanit dhe Cecës (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 08:01 AM PDT

Menjëherë pasi mediat në Serbi kishin shpërndarë një fotografi ku shihej një person që i ngjante Arkanit, i fotografuar në varrin e tij, Ceca kishte reaguar keq për këto lajme

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Asistentja kryesore e Hillary Clinton-it ka lidhje me autorët e 11 Shtatorit? (Video)

Posted: 03 Nov 2016 05:54 AM PDT

Për afro 20 vjet, Hillary Clinton ka pasur punë dhe raporte ekstremisht të ngushta me vajzën e re dhe të bukur që ishte rritur në Arabinë Saudite.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka do të ndodhë me hënën në dhjetor të këtij viti

Posted: 03 Nov 2016 05:38 AM PDT

Ky vit do të mbyllet me shfaqjen e hënës më të madhe që shumica e njerëzve nuk e kanë parë kurrë më parë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nostradamus i kishte paralajmëruar këto gjëra që po ndodhin sot, bëhuni gati për luftën e tretë botërore

Posted: 03 Nov 2016 05:17 AM PDT

Fizikani dhe astrologu francez, Michel de Notre Dame, që historikisht njihet si Nostradamus, konsiderohet si njëri nga parashikuesit më të saktë të historisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tiranë: Kamera e sigurisë filmon fantazmën në supermarket (Video)

Posted: 03 Nov 2016 04:33 AM PDT

Një pamje e frikshme është filmuar nga kamerat e sigurisë së një supermarketi në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çmendet Serbia: Arkani është gjallë, bën foto te varri i vet (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:08 AM PDT

Vrasësi i njohur i shqiptarëve dhe boshnjakëve, Zeljko Raznatoviq – Arkan, është parë i gjallë në vizitë te varri i tij

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje të rënda, 20 meshkuj tërheqin zvarrë dhe rrahin një grua (Foto +16)

Posted: 03 Nov 2016 03:45 AM PDT

Pamjet shokuese të një gruaje e cila tërhiqet zvarrë jashtë shtëpisë së saj dhe rrihet derisa humb ndjenjash nga një grup prej më se 20 meshkujsh, po bëjnë xhiron e botës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zgjidhet misteri i Bermudave: Ja pse zhduken gjërat që futen aty

Posted: 03 Nov 2016 03:26 AM PDT

Trekëndëshi i Bermudave është fajësuar për qindra zhdukje të avionëve dhe të anijeve. Ky trekëndësh është një masë ujore prej më shumë së një milion kilometrash katror e lokalizuar mes ishullit të Bermudës, nga i cili ka marrë edhe emrin, Floridës dhe Porto Rikos.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Deklarata shokuese e adoleshentes: Jam shtatzënë dhe ky është Jezusi

Posted: 03 Nov 2016 01:01 AM PDT

Një adoleshente ka bërë një deklaratë të pazakontë duke thënë se ajo është 9 muajshe shtatzënë dhe se po mban në barkun e saj foshnjen Jezus, por askush nuk e beson atë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fantazmat që janë parë në restorante të ndryshme, në botë

Posted: 02 Nov 2016 11:17 PM PDT

Ekzistojnë vërtet vende të pushtuara nga djajtë, besuat ose jo, raporton Gazeta "Kosova Sot Online".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njësiti policor u përfshi nga ‘djalli i pluhurit’ (Video)

Posted: 02 Nov 2016 05:34 PM PDT

Clint Brennan ka qenë së bashku me njësitin e tij në Mount Magnet që ndodhet në perëndim të Australisë, kur drejt tyre është nisur ajo që njihet si djalli nga pluhuri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

UFO në Vjenë, alarmohen banorët dhe telefonojnë policinë (Video)

Posted: 02 Nov 2016 05:32 PM PDT

Banorët austriakë janë tronditur kur mbi qytetet Vjenë dhe Graz është fotografuar një pikë e shndrritshme që ngjasonte me UFO-t.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Katër gjërat që ndodhin kur takoni shpirtin tuaj binjak

Posted: 02 Nov 2016 05:30 PM PDT

Gjërat që ndodhin kur takoni shpirtin tuaj binjak…

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tragjedia që për pak sa nuk e ‘mbyti’ Putin-in! (Video)

Posted: 02 Nov 2016 05:28 PM PDT

Në Institutin Sizmologjik në Alaska, gjilpëra e aparatit për matjen e tërmetit kishte filluar papritur të kërcej gjatë 12 gushtit të vitit 2000.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Xhakuzi i vdekjes” e i pa fund që vret pothuajse çdo gjë që noton në të [Video]

Posted: 02 Nov 2016 02:54 PM PDT

Ky vend njihet si "xhakuzi i vdekjes" dhe është një nga vendet më të vjetra në planet, transmeton koha.net.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Momentet emocionuese nga hapja e varrit të Jezu Krishtit (VIDEO)

Posted: 02 Nov 2016 02:51 PM PDT

Për herë të parë në shekuj, shkencëtarët kanë ekspozuar sipërfaqen origjinale të asaj që prej kohësh është konsideruar si varri i Jezu Krishtit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Superhëna” më e madhe do të shfaqet në dhjetor të këtij viti

Posted: 02 Nov 2016 02:50 PM PDT

Ky vit do të mbyllet me shfaqjen e hënës më të madhe që shumica e njerëzve nuk e kanë parë kurrë më parë, transmeton Klan Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vdekja e Zezë, çfarë e shkaktoi dhe pse mbetet ende sot një rrezik potencial

Posted: 02 Nov 2016 02:47 PM PDT

Të paktën një në tre evropianë dhe të miliona të panumërt vdiqën në Azi. Po cili qe burimi i kësaj sëmundje me një efikasitet kaq brutal dhe vdekjeprurës?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qielli në Japoni ndriçohet nga një objekt misterioz (Video)

Posted: 02 Nov 2016 12:47 PM PDT

Në Niigata të Japonisë, qielli është ndriçuar nga një objekt misterioz, duke ngrehur dyshime se është një aktivitet i shkaktuar nga ndonjë planet tjetër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :