Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Hawking me paralajmërim të tmerrshëm rreth alienëve” plus 4 more Mistere

loading...

“Hawking me paralajmërim të tmerrshëm rreth alienëve” plus 4 more Mistere


Hawking me paralajmërim të tmerrshëm rreth alienëve

Posted: 07 Nov 2016 09:59 AM PST

Nëse i zbulojmë alienët, ata me shumë gjasë do të na zhdukin të gjithëve, ka thënë Stephen Hawking.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Një specie e re njerëzore ende e pazbuluar, që ngjan me majmunin

Posted: 07 Nov 2016 04:18 AM PST

Sipas një studimi të bërë nga Universiteti i Teksasit, ka dalë se njerëzit nuk janë pasardhës të neandertalit dhe denisovanët, por të një specie tjetër ende të panjohur e cila deri më tani nuk është zbuluar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet e vërteta shokuese e fotografive të Arkanit i fotografuar afër varrit të tij (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 03:40 AM PST

Më në fund zbulohet e vërteta e fotove të "Arkanit".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e dini çfarë kishte kërkuar Bob Marley t’i fusnin në varr kur të vdiste?!

Posted: 07 Nov 2016 12:31 AM PST

Edhe pse kanë kaluar tre dekada e gjysmë që nga vdekja e Bob Marley-t, të bëmat e muzikantit të famshëm të rege nga Xhamajka, ende nuk e kanë humbur lavdinë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Misteret e Urës së Fshenjtë, vendi i mrekullive

Posted: 06 Nov 2016 10:44 PM PST

Disa besojnë se uji rikthente qumështin e nënës dhe sillte lindjen e djemve. "Kur ju humbte qumështi shkonin atje merrnin ujë për të pirë dhe befasisht gjiri atyre grave u vinte. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :