Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja momenti kur votojnë Bill e Hillari Clinton” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Ja momenti kur votojnë Bill e Hillari Clinton” plus 9 more Lajmi i Fundit


Ja momenti kur votojnë Bill e Hillari Clinton

Posted: 08 Nov 2016 08:29 AM PST

Përderisa sot janë hapur qendra të shumta të votimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (ShBA), në të cilin shtet po votohet për presidentin e 45-të me radhë, gjatë ditës janë parë duke votuar në një qendër votimi edhe kandidatja për presidente, Hillary Clinton dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti i Amerikës, Bill Clinton. Dyshja janë ...

Agjenti 007, Shkëlzen Berisha!

Posted: 08 Nov 2016 08:22 AM PST

Mos u habisni. Janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre. Armina dhe Shkëlzen Berisha dikur të fshehur në dashurinë e tyre dhe sot më publikë se kurrë, mbeten shumë të komentuar. Në një foto të publikuar pak orë më parë në instagram, Armina Mevlani shfaqet e veshur në një fustan të kuq. Në ...

Ngjarje e rëndë/ E mitura përdhunohet nga fqinji 59-vjeçar

Posted: 08 Nov 2016 08:21 AM PST

Një minorene nga “Sveti Nikole” në Maqedoni është përdhunuar nga fqinji, i cili e ka mashtruar dhe më pas ka kryer marrëdhënie me forcë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në muajin tetor, por vetëm dje është bërë denoncimi nga prindërit, raportojnë mediat lokale. Ndërkohë që vajza ka qenë duke qëndruar në oborrin e shtëpisë, pranë saj ...

Hetimi për besimtarët e arrestuar: Folën me ISIS, “do marrim hak për imamët e dënuar”

Posted: 08 Nov 2016 08:15 AM PST

Antiterrori dhe Shërbimi Informativ duket se janë të alarmuar pak ditë para ndeshjes Shqipëri-Izrael, për shkak të komunikimeve të zhvilluara në telefon mes katër të arrestuarve dhe disa personave aktivë në Siri, si të përfshirë në organizatën terroriste ISIS. Në fakt përgjimet tregojnë se disa nga të dyshuarit kanë folur edhe më herët në telefon, ...

Balla: Ja deputetët e PD që votuan kundër rekomandimit të negociatave me BE-në

Posted: 08 Nov 2016 08:12 AM PST

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla nëpërmjet një satusi në 'Facebook' tregon emrat e 5 deputetave të opozitës që votuan kundër rekomandimit për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian. STATUSI: Skandali i PD shkon deri ne fund. Bumci, Islami, Bylykbashi, Halimi dhe Pollo votojne kunder rekomandimit per hapjen e negociatave. Ja teksti qe mori votat ...

Parandalohet krimi në familje në Tiranë, kapet burri me armë, kanosi gruan

Posted: 08 Nov 2016 08:09 AM PST

Parandalohet një krim në familje. Sekuestrohet një armë zjarri pistoletë Më datë 08.11.2016, pas një telefonate në numrin e emergjencave 112, për një konflikt në familje, ku shtetasja I. M., ka njoftuar se i shoqi e ka kanosur, menjëherë janë dërguar shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 6, të cilët bënë të mundur parandalimin e ...

Tmerrohen banorët, toka “gëlltit” rrugën në Japoni

Posted: 08 Nov 2016 08:06 AM PST

Një gropë masive është hapur në një qytet të Japonisë si pasojë e rrëshqitjeve të dheut, duke tmerruar banorët. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin Fukuoka në Japoni. Gropa arrin një thellësi deri në 20 metra. Ndërkohë policia evakuoi banorët dhe personat që punonin në zyrat aty afër. Nuk ka raportime për persona të plagosur, por ...

Bregu sqaron votën pro negociatave: Basha s’e ndal dot integrimin në BE

Posted: 08 Nov 2016 07:58 AM PST

Deputetja demokrate Majlinda Bregu, shprehet përmes një statusi në "Facebook" se as ajo dhe as Lulzim Basha nuk mund të ndalin rrugën e integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europian. Në qëndrimin e saj, Bregu sqaron votën e saj pro amendamenteve të mazhorancës, për çeljen e negociatave. "Ne qëndrimet e mia gjate këtyre viteve ne opozite ...

Vjedh 3 mijë euro në një dyqan, Policia ndalon 14-vjeçarin, mbante dhe armë

Posted: 08 Nov 2016 07:48 AM PST

Një 14-vjecar nga Durrësi është ndaluar nga efektivët e Policisë, pasi dyshohet se ka vjedhur 3 180 Euro në një dyqan. Policia e Durrësit ka bërë të mundur ndalimin e autorit pa kaluar 24 orë nga ngjarja, ndërkohë ka sekuestruar një sasi te parave të vjedhura, një armë dhe telefon celuar. Vjedhja ka ndodhur në një dyqan në ...

Rrëfimi/ Bëra seks me disa persona për inat të burrit, por ajo që zbulova më shkatërroi’

Posted: 08 Nov 2016 07:39 AM PST

Një 31-vjeçare e cila pësoi dy aborte njëri pas tjetrit, përfundoj duke tradhtuar bashkëshortin me disa meshkuj. Por kjo rezultoi fatale për lidhjen e tyre pas bashkëshorti e zbuloi tradhtinë dhe e dëboi nga shtëpia. Por historia vazhdon edhe me keq për gruan, e cila pak kohë më pas mëson se çfarë i kishte ndodhur ...

Related Posts :