Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja pse nuk duhet të bëni seks anal” plus 12 more Express Shneta

loading...

“Ja pse nuk duhet të bëni seks anal” plus 12 more Express Shneta


Ja pse nuk duhet të bëni seks anal

Posted: 06 Nov 2016 09:21 AM PST

Lajme të këqija për ata të cilët kënaqen me seksin anal, pasi që një studim i ri nga Universiteti Alabama në Departamentin e Mjekësisë në Birmingham ka gjetur se seksi anal shkakton probleme të zorrëve dhe 'dalje të zorrës'.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra, ky është ushtrimi për të pasme perfekte (Video)

Posted: 06 Nov 2016 08:04 AM PST

Ushtrimet janë të thjeshta dhe japin rezultate të mëdha duke mos patur frikë nga krijimi i kofshëve muskuloze.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotot e këtij qenushi shtatëzënë janë gjëja me e bukur qe ju kane zenë sytë(Foto)

Posted: 06 Nov 2016 07:59 AM PST

Si çdo gjallesë tjetër edhe qenushi gëzohet pa masë kur do të bëhet nënë së shpejti.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra për këto arsye duhet të dilni në takim me një mashkull që mban mjekër

Posted: 06 Nov 2016 07:15 AM PST

Shumë femra refuzojnë të dalin në takim me meshkuj që mbajnë dhe rrisnin mjekrën. Arsyet se pse ju duhet të dilni në takim me këta meshkuj i ka shkruar iheartintelligence.com, transmeton Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

U përdhunua nga taksisti: “Unë nuk qaja, trupi im qante në vendin tim”

Posted: 06 Nov 2016 05:40 AM PST

Dy ditë përpara ditëlindjes së 27-të, Stephanie Giorgi, kishte dalë për të festuar me miqtë e saj, por pasi kishin konsumuar shumë alkool, u desh të thërriste një taksi për të shkuar në shtëpinë e saj, ku ra pre e abuzimit seksual nga një i panjohur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mbroni zemrën me këto ushqime

Posted: 06 Nov 2016 04:41 AM PST

Sëmundjet e zemrës janë një nga shkaktarët kryesore të vdekjeve në botë. Ushqimet e shëndetshme ulin riskun e prekjes nga to. "Health Backon" ka publikuar një listë të ushqimeve që mbrojnë zemrën dhe na ndihmojnë që për të patur një jetë sa më mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto janë arsyet pse dridhemi kur nis të na zë gjumi

Posted: 06 Nov 2016 04:38 AM PST

Ndërkohë që po na zë gjumi, ndodh që një dridhje e të gjithë trupit të na shkundë dhe të na bëjë sërish të ndërgjegjshëm për pak sekonda. Sado e çuditshme të duket, ka një shpjegim.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Del në treg çokollata që qetëson dhimbjet menstruale

Posted: 05 Nov 2016 11:15 PM PDT

Mund t'ju duket e pabesueshme, por në treg kanë dalë çokollatat që lehtësojnë dhimbjet menstruale. Ëmbëlsira magjike është prodhuar në Zvicër dhe receta përmban 60% kakao dhe 17 bimë malore zvicerane të cilat së bashku lehtësohjnë dhimbjet e periodave.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tërë jetën gabimisht e përdorim frigoriferin! Përse këtë askush më parë nuk na ka treguar?

Posted: 05 Nov 2016 11:12 PM PDT

Nëse dëshironi të ruani sa më gjatë freskinë e artikujve tuaj ushqimorë, atëherë patjetër ju duhet udhëzimi për përdorim të frigoriferit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është arsyeja pse trembeni papritur kur flini

Posted: 05 Nov 2016 03:06 PM PDT

E keni pyetur ndonjëherë veten se përse trembeni papritur kur sapo ju zë gjumi dhe ju duket sikur po bini?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa shumë duhet të bëni seks për të qenë të lumtur

Posted: 05 Nov 2016 02:25 PM PDT

Nëse do ta pyesnit një të panjohur në rrugë se cili është çelësi i lumturisë, në mesin e gjërave që do t'i përmendte ai do të ishte padyshim edhe "më shumë seks".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nëse jeni anemik duhet t’i hani këto ushqime

Posted: 05 Nov 2016 01:31 PM PDT

Hekuri është lënda ushqyese që duhet të konsumohet më shumë nga personat që vuajnë nga anemia. Ai ndihmon trupin të prodhojë qeliza të kuqe të gjakut dhe rrit sistemin imunitar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja sa shumë e dëmton ADN-në cigarja

Posted: 05 Nov 2016 01:15 PM PDT

Një arsye më shumë për duhanpirësit që ta lënë duhanin, pasi që shkencëtarët kanë gjetur saktësisht se sa shumë dëm çdo cigare ose paketim i cigareve i bën ADN-së.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :