Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Ja sa është rritur djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 10:29 AM PST

Ata kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizzit shqiptar, por vite më parë u ndanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zhvishet modelja e njohur shqiptare, fle nudo (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 10:08 AM PST

Modelja Dorina Gegiçi është një nga modelet shqiptare më seksi të momentit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Vjollca ka diçka që e acaron më shumë se çdo gjë (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 09:36 AM PST

Bukuroshja e Top Channel Marina Vjollca ka publikuar një rrjete sociale një foto të saj, ndërkohë që ndodhej në trafik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Evi Reçi rrëfen rrugëtimin për tek media e njohur italiane, ja nga çfarë u detyrua të heqë dorë (Intervistë)

Posted: 07 Nov 2016 08:30 AM PST

Është karakterizuar gjithnjë nga stili i veçantë si në qënien e saj ashtu edhe në muzikën që ka bërë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modeli kosovar që ngjanë me Leonardo Di Caprio-n (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 07:25 AM PST

Të gjithë në botë kanë persona që kanë ngjashmëri me tjerët edhe pse nuk kanë lidhje gjaku. E një rast i tillë është mes modelit kosovar Blerton Gucati dhe aktorit me famë botërore Leonardo Di Caprio.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush është i dashuri i Kamela Islamajt, si u njoh dizajneri italian me këngëtaren shqiptare

Posted: 07 Nov 2016 06:01 AM PST

Kamela Islamaj ka vendosur të flasë për marrëdhënien e saj romantike.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nora veç me tanga në koncert, çmenden fansat (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 05:57 AM PST

​Këngëtarja e famshme Nora Istrefi po vazhdon me mbrëmjet e saj muzikore.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është shqiptarja më seksi në Maqedoni (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 05:53 AM PST

Sumeja Ademi eshte bukuroshja shqiptare qe njihet me nje stil të veçantë. Ajo është modele dhe me bukuritë e saj ka shumë fansa nëpër rrjetet sociale. Sumeja iu ofron të gjithë fansave fotografi të mrekullueshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta njihni Okin kur kishte pak kilogramë (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 05:46 AM PST

​Nuk do të mund ta njihni në versionin tjetër aktorin Fatmir Spahiu. Aktori Fatmir Spahiu, i njohur për rolet e tij në shumë seriale, shfaqje dhe filma, por më shumë për karakterin e tij të Orhanit, nuk është në peshë ashtu sikurse jemi mësuar ta shohim në ekran.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo femër e kall Instagramin, arsyen e kuptoni sapo t'ia shihni fotot

Posted: 07 Nov 2016 05:10 AM PST

Ka në "Instagram" shtatë milionë ndjekës falë fotografive shpërthyese. Është një modele, por suksesi i saj janë fotot nudo. Pozon në plazhe të mahnitshme, duke treguar forma të përsosura.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme: Marina Vjollca fle me grim (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 05:07 AM PST

Natyrisht që nuk mund të biesh për të fjetur pa përshëndetur një herë fansat dhe ndjekësit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nëna e Shpatit, kandidate për deputete në partinë maqedonase

Posted: 07 Nov 2016 05:03 AM PST

Nëna e këngëtarit Shpat Kasapi, Gjylymsere Kasapi, do të jetë në listën e partisë maqedonase LSDM.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ardit Gjebrea ka një dedikim për vajzën tij, ku çdo baba mund ta gjejë veten (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 04:49 AM PST

Shpesh moderatori i të "Dielës Shqiptare", ndan me ndjekësit dhe miqtë e tij virtual çaste nga jeta e tij familjare. Sigurisht që pjesën më të madhe të postimeve e zënë fotografitë ku protagoniste është Anna, vajza e vogël e shtëpisë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Çfarë e bashkon deputetin shqiptar me Beyonce-n? (Video)

Posted: 07 Nov 2016 04:30 AM PST

​Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe, i cili është në mbështetje të plotë të Hilary Clinton-it për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka zgjedhur që sot në ditën kur edhe po mbahen sondazhet e fundit për presidentin e ardhshëm të SHBA-ve të postojë një video të këngëtares me famë botërore Beyonce.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Voton për Trump? S’ka foto me mua”

Posted: 07 Nov 2016 04:28 AM PST

Për shumë analistë, gara presidenciale mes Donald Trump dhe Hillary Clinton-it ka përçarë si kurrë më parë amerikanët dhe këtë e ilustron më së miri edhe një shembull nga yjet e Hollywood-it.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja videoja që rrëqethi fytyrat publike! (Video)

Posted: 07 Nov 2016 04:27 AM PST

Formimi i një ekipi të shtetit të Kosovës në futboll zgjoi shumë reagime mes tjerash edhe te shumë fytyra publike në vendin tonë dhe andej kufirit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vishuni si Arbana dhe do të dukeni bukur në vjeshtë (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 04:16 AM PST

Arbana Osmani dallon gjithmonë me stilin e veçantë të veshjes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet foto e Anxhelinës tek tymos hashash në mes të qytetit (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 04:12 AM PST

Është legal në Amsterdam. Dhe kështu ka vepruar edhe këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadergjonaj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Arratiset Tuna (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 04:01 AM PST

Me relaksin shpirtëror si prioritet në periudhën tek e cila gjendet, duket se këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu po ia di mjaft mirë "hallin" vetes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I veshur me Dolce & Gabbana, ky është modeli më i ri, djali i politikanit shqiptar (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 03:54 AM PST

​Nuk është aspak një personazh i njohur në fushën e modës, por pas këtij seti fotografik, duket se djali i ish-ministrit Dritan Prifti do të korrë një sukses në fushën e modelingut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rike Roci publikon foto pa brekë (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 03:52 AM PST

Rike Roci emër ky që u bë i njohur për të gjithë shqiptarët si njëra nga tifozet më seksi që ka pasur kombëtarja shqiptare në futboll.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ftojnë në rrugë qytetarët për të parë “Don Kishotin”, por dy aktorët gabojnë me këto detaje (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 03:12 AM PST

Dy aktorët që pritet të vënë në skenë një prej komedive më të bukura të të gjithë kohërave, "Don Kishoti" Romir Zalla dhe Gentian Zenelaj kanë patur një ide gjeniale për të ftuar publikun të marrë pjesë në teatër.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Genci tregon a është takuar me ish-gruan e tij (Video)

Posted: 07 Nov 2016 03:10 AM PST

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, ishte i ftuar në intervistën për emisionin Express roze. 

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se te cila këngëtare gjen ngushëllim Ylli Limani, ai e ka harruar Tunën (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 03:05 AM PST

Linjat perfekte të Luana Vjollcës edhe kësaj radhe u vunë në pah me fustanin e saj të ngushtë e tejet seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina çmendet pas Getit: Oh Geti bre (Video)

Posted: 07 Nov 2016 02:50 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi, kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën "In and Out" të emisionit Express Rozë, për t'i komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Renë e Shyhretes e ka marrë malli (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 02:50 AM PST

Learta Jakupi është emri i cili arriti të bëjë bujë të madhe në të gjitha rubrikat rozë, shkruan revista "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Getinjo tregon se kush i ka vdekur me këtë datë (Video)

Posted: 07 Nov 2016 02:33 AM PST

U ngrit shumë shpejt në skenë duke u shndërruar ndër reperët më të pëlqyer në vendin tonë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kallashi tregon se çfarë fëmije ka qenë në jetimore (Video)

Posted: 07 Nov 2016 02:18 AM PST

Njihet si njëra ndër valltarët më seksi, e cila me punën që bën arrin të fitojë shumë para. Edhe pse paragjykohet nga populli, shumë prej tyre nuk e dinë se sa të vështirë e kishte jetën dikur Donjeta Kosumi apo siç njihet me nofkën "Kallashi".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si e quan Linda Kallashin (Video)

Posted: 07 Nov 2016 02:03 AM PST

Linda Morina dhe Ana Kabashi kanë qenë të ftuarat e kësaj jave në rubrikën "In and Out" të emisionit Express Rozë, ku i kanë komentuar veshjet e artistëve tanë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është performanca e Bebe Rexhës në MTV EMA 2016 (Video)

Posted: 07 Nov 2016 01:55 AM PST

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ishte një nga yjet botërore që shkëlqeu me performancat e saj në ceremoninë ndarëse MTV EMA 2016.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Genc Prelvukaj për Unikatilin (Video)

Posted: 07 Nov 2016 01:53 AM PST

Genc Prelvukaj i cili ka qenë i ftuar në emisionin Express Rozë, ka folur edhe për Unikatilin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Si do të dukeshin yjet e Disney pa grim? (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 01:48 AM PST

A e keni menduar ndonjëherë se si do të dukeshin yjet e filmave vizatimorë pa grim?

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni se çfarë do të bëjë Kallashi para se të shkojë në Amerikë (Video)

Posted: 07 Nov 2016 01:47 AM PST

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, është njëra ndër femrat më të përfolura nga mediat rozë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamela Anderson çmend klientët në restorant, nxjerr gjoksin (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 12:51 AM PST

Pamela Anderson ka bërë një dalje të nxehtë në një restorant të ri në Catch LA të Hollivudit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

A e keni ditur se Bajram Kosumi e ka një vajzë kaq të bukur? (Foto)

Posted: 07 Nov 2016 12:17 AM PST

Ish-kryeministri, Bajram Kosumi, tash rektor në Universitetin publik të Gjilanit, përveç një punëtor i zellshëm njihet edhe si një kryefamijar i përkushtuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina i bën njerëzit të flasin me veten… foto nga banja (Foto)

Posted: 06 Nov 2016 11:20 PM PST

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur! Shumë aktive në rrjetet sociale, dhe shpeshherë me foto provokuese, duket se Linda nuk do të ndalet. Duke postuar një foto nga banja, ajo tregon gjoksin e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky është momenti kur Adem Ramadani shpërthen në lot në emision (Video)

Posted: 06 Nov 2016 11:04 PM PST

Për herë te parë në ndonjë shou në Kosovë vjen Adem Ramadani, si i ftuar i Shpëtim Deskut.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me djalin që pretendon se është "djali zotit" dhe ja çfarë thotë për Noizyn (Video)

Posted: 06 Nov 2016 11:01 PM PST

Në spektaklin që transmetohet në "Vizion Plus", "Tu Si Que Vales" ka pasur disa konkurrentë interesantë të cilët dolën në skenë për të treguar talentin e tyre. Por ai që spikati më tepër ishte 25-vjeçari Elton Klosi, i cili dëshmoi se ishte "djali i Zotit" dhe Noizy ishte fotokopje e tij. Për më tepër ndiqni videon./Albeu.com/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Duet me Linda Morinën? Këngëtarja e mirënjohur surprizon me përgjigjen e saj

Posted: 06 Nov 2016 10:59 PM PST

​Këngëtarja Big Mama ka thënë se do të bënte duet me Linda Morinën. E ftuar sot në emisionin "1 Kafe me Labin'' ishte këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Besiana Kasami, e njohur për publikun si Big Mama.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zbulohet arsyeja, ja pse Xhihani dhe Gylseren urrejnë kaq shumë njëri-tjetrin

Posted: 06 Nov 2016 10:57 PM PST

Në serial janë dukur tepër të dashuruar, por në jetën reale ata urrejnë njëri-tjetrin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :