Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Kujdes, në këtë moshë gjithmonë ju tradhton partneri” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Kujdes, në këtë moshë gjithmonë ju tradhton partneri” plus 39 more Express Rozë


Kujdes, në këtë moshë gjithmonë ju tradhton partneri

Posted: 04 Nov 2016 09:45 AM PDT

Disa hulumtime të reja kanë zbuluar se "mosha më e rrezikshme e tradhtisë" është 39.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtares i del komplet “zogu” dhe nuk brengoset fare (Video +16)

Posted: 04 Nov 2016 09:35 AM PDT

Një këngëtare e njohur koreanojugore ka bërë një kërcim mjaft sensual në një koncert të sajin, por në një moment ka treguar më shumë se sa duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është modelja që askush nuk mund t’i rezistojë (foto +16)

Posted: 04 Nov 2016 09:30 AM PDT

Jodie Marsh nuk resht së provokuari me foto të nxehta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gjiko nuk e konsideron Elita Rudin të dashur, thotë se ka shumë femra (Video)

Posted: 04 Nov 2016 08:18 AM PDT

Tre nga reperat më in të momentitn, Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko ishin të ftuar fundjavën e kaluar për të performuar në njërin prej klubeve të kryeqytetit dhe ndërkohë ishin edhe në një intervistë interesante me Albin për Intv.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Edhe Dhurata Ahmetaj ndërhyn në fytyrë, ja çka bëri (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 07:59 AM PDT

Dhurata Ahmetaj hyn në grupin e këngëtareve të pakta që i kanë rezistuar ndërhyrjeve kirurgjikale duke arritur të ruajë pamjen origjinale për të cilën shpesh është krahasuar me Jennifer Lopez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pamje erotike falas të kalendarit më seksi për vitin 2017 (Foto +16)

Posted: 04 Nov 2016 07:46 AM PDT

Vajzat e faqes 3 të "The Sun" kanë krijuar kalendarin e tyre për vitin 2017.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Albatriti dhe Egzona janë bërë gati për martesë (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 07:41 AM PDT

Albatrit Muqiqi do i jap fund beqarisë në muajin Nëntor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ky film po "çmend" botën, i mbushur me skena seksi (Foto+18)

Posted: 04 Nov 2016 06:14 AM PDT

Rrjeti i njohur italian po transmeton mbrëmjen e së mërkurës serinë e katërt të serialit të famshmëm të HBO, "Westworld". Një serial që ka hapur shumë diskutime për shkak të përmbajtjes së tij.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Njihuni me gruan e deputetit të Kosovës (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 06:12 AM PDT

Në shikim të parë do të mendonit se mund të jetë vajzë e re, por në fakt është bashkëshortja kaq e re dhe kaq bukuroshe e deputetit Shaip Muja

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Gazetarja "flirton" me Robertin para syve të Norës (Video)

Posted: 04 Nov 2016 05:41 AM PDT

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë qenë këtë fundjavë për herë të parë bashkë në skenën e një prej lokaleve të natës në Tiranë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtarja shqiptare i fut gishtat në… (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:20 AM PDT

​Fibi është një këngëtare e re në skenën e muzikës shqiptare.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë thotë Afrona për dashurinë ndaj Bleros (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:15 AM PDT

E dashura e Bleros, modelja Afrona Dika ka postuar një fotografi me mbishkrim në "Instagram", shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Lyra” e ka lënë Kosovën, ja ku po jeton (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:11 AM PDT

Ishte pa dyshim një ndër personazhet më të pëlqyera në kohën e shkëlqimit të serialit "O sa mirë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adelina Tahiri e puth mashkullin më të rëndësishëm të jetës (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 05:02 AM PDT

Se familja përbën një pjesë mjaft të rëndësishme për Adelina Tahirin kjo dihet tash e një kohë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pasi mori titullin e "Miss Kosovës" ia mësyn Kuvendit të Kosovës (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 04:22 AM PDT

Camila Barraza, modelja nga Argjentina e cila është shpallur fituesja e "Miss Kosova 2016" sapo ka mbërritur në Kuvendin e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

"Ramush Haradinaj" bëhet baba, i lind vajzë (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 04:14 AM PDT

​Aktori i cili u bë i njohur në shoun e përndjekur "Portokalli", me rolin e Ramush Haradinajt, sot u bë baba, shkruan revista "Kosovarja".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E dashura e “harron” Çënarin, “shkrihet” pas Onurit të Sheherzades (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 04:13 AM PDT

Almeda Abazi thotë se adhuron shumë një aktor turk, i cili nuk është i dashuri i saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fotografi skandaloze, VIP-at i qesin të gjitha në pah (Foto+18)

Posted: 04 Nov 2016 04:02 AM PDT

Lara Stone, një prej modeleve më të njohura në botë, rrezikoi të ekspozonte më shumë se ç'duhet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kaq i gjatë duhet të jetë organi gjenital për ta kënaqur një femër

Posted: 04 Nov 2016 03:31 AM PDT

Fakte që duhen ditur nga ai dhe ajo, për madhësinë e penisit dhe sa duhet të jetë. Edhe pse shumica e meshkujve janë të kënaqur me gjatësinë e penisit dhe arrijnë të kënaqin partneren, ato përsëri varen nga shprehja "sa më i madh, aq më mirë do të ishte".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Meshkujt që kanë humor të mirë e kanë këtë përparësi në shtrat

Posted: 04 Nov 2016 03:23 AM PDT

Nëse keni njohur një mashkull që ka një sens humori të hollë dhe fin, atëherë harrojini të gjitha pikëpyetjet se pse ju ka bërë përshtypje dhe pse ju është dukur seksi.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majk i bie pishman çka i tha femrës që e la (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 03:07 AM PDT

Reperi Majk pasi postoi fotografinë ku ka shkuar se "atë ku**v ai e ka bërë të famshme", duket se i ka rënë pishman pasi që menjëherë e ka postuar një fotografi tjetër në "Instagram", me mbishkrimin "Po ju vjen inati që skom inati me ta", shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Linda Morina i çon këmbët, i dalin të brendshmet në emision (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 02:36 AM PDT

Linda Morina këtë herë e ka tepruar me provokime në një emision televiziv.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Kallashi, vendos penisin në... (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 02:08 AM PDT

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi Kallashi, ka postuar dy fotografi mjaft domethënëse

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Dikur police e tash zyrtare seksi e Prokurorisë (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 01:55 AM PDT

Dikur daljet e saj në ekranet televizive ishin të shpeshta, pasi kishte pozitën e zëdhënëses së Policisë së Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Marina Fara nxjerr gjoksin (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 01:41 AM PDT

Marina Fara sërish ka nxjerrë gjoksin në pah, kështu përmes një fotografie të postuar në "Instagram", shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Majku thotë fjalë të rënda për femrën që e la, e quan k... (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 01:28 AM PDT

Reperi Majk para pak minutave ka postuar një fotografi në "Instagram" ku ka shkuar se "atë ku**v ai e ka bërë të famshme", shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çfarë i ka bërë cimerja nga Kosova Dua Lipës

Posted: 04 Nov 2016 01:13 AM PDT

Në kohën kur Dua Lipa kishte marrë dritën e gjelbër që në moshën 15-vjeçare të jetonte e vetme në Londër, prindërit i kishin vendosur një kusht: do të jetonte me një vajzë tjetër nga Kosova, që po bënte master në kryeqytetin anglez. Por historia e tyre kishte përfunduar keq.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këngëtari i njohur tregon datën e saktë të martesës (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 01:09 AM PDT

Ditë më parë është raportuar se këtë të diel do të martohet këngëtari Mark Marku.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Vendosin femrat: Këto janë 10 pozitat më të çmendura në seks, mos e humbisni të katërtën (Video+18)

Posted: 04 Nov 2016 12:56 AM PDT

Dama të dashura, këto janë pozat të cilat çdo mashkull do ta çojnë në qiellin e shtatë, ndërkaq juve do t'ju ofrojnë kënaqësi dhe mbrëmje të paharrueshme.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shkëndije Mujaj nga pushimi publikon foto nudo (Foto+16)

Posted: 04 Nov 2016 12:53 AM PDT

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ende nuk i ka përfunduar pushimet e saj të cilat i ka filluar tash e disa ditë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kjo është vajza seksi nga Prishtina, po i "çmend" të gjithë (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:41 AM PDT

Renata Bakalli, përfaqësuesja e Kosovës në "The Look of The Year 2016" në Itali, ka bërë fotografi mjaft seksi, shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

I duhet pushim pasi është shtatzënë, ja ku ka shkuar Tuna (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:20 AM PDT

Altuna Sejdiu – Tuna, si duket ka pasur nevojë të largohet pak nga jeta që po e bën në qytet, ku ka shkuar diku të pushojë, shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kush është kjo femra me Nogën? (Foto)

Posted: 04 Nov 2016 12:14 AM PDT

Reperi Noga ka tash e sa muaj që është ndarë nga bashkëshortja e tij, mirëpo si duket e ka harruar të kaluarën, e kështu duke dalë me femra, shkruan Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto 10 pozita në seks ju "çmendin" (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 11:41 PM PDT

Sigurisht që disa pozicione na ndezin më shumë se disa të tjera. Ne jemi kuriozë për pozicionet me të cilat orgazma është e garantuar më mirë. Ky studim rastësor mori në pyetje qindra burra dhe gra dhe u zgjodhën 10 pozicionet më të mira:

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kapen duke bërë seks te seksioni i fëmijëve, ja çfarë i bëri supermarketi çiftit (Foto+18)

Posted: 03 Nov 2016 11:20 PM PDT

Kjo është një histori që nuk këshillohet të lexohet nga personat nën 18 vjeç, por gjithë të tjerët nuk duhet ta humbasin, pasi mund të nxjerrin një mësim të mirë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kush janë femrat që nuk ju refuzojnë nëse u kërkoni seks

Posted: 03 Nov 2016 11:08 PM PDT

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për seks.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rozana Radi me emision investigativ

Posted: 03 Nov 2016 05:27 PM PDT

Përmes rrjetit social Instagram, këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi ka bërë të ditur se së shpejti do të filloj emisionin e saj investigativ.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Greta Koçi ngushton belin me “photoshop”? (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 05:25 PM PDT

Greta Koçi është një prej këngëtareve më atraktive.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja me kë po sjell duet Shkurte Fejza (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 05:22 PM PDT

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza, shumë shpejt do të sjell projektin e saj më të ri.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lumturia e aktorit Nik Xhelilaj e ka emrin... (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 04:51 PM PDT

Aktori i famshëm shqiptar, Nik Xhelilaj, i cili po e zhvillon karrierën e tij në Gjermani, duket se ka kaluar një ditë të lumtur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :