Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Lajm i keq për De Biasin, ja futbollisti që mungon në ndeshjen me Izraelin” plus 9 more Lajmi i Fundit

loading...

“Lajm i keq për De Biasin, ja futbollisti që mungon në ndeshjen me Izraelin” plus 9 more Lajmi i Fundit


Lajm i keq për De Biasin, ja futbollisti që mungon në ndeshjen me Izraelin

Posted: 10 Nov 2016 07:44 AM PST

Një lajm i keq vjen për Xhani De Biazin në prag të sfidës së të shtunës ndaj Izraelit. Sulmuesi Armando Sadiku nuk do të jetë i gatshëm për përballjen e vlefshme për Rusi 2018. Bomberi elbasanas ishte në garë me kohën për t'u kthyer në fushë pas operacionit që kreu në gju. Ditën e sotme ...

Ja parashikimi, moti i keq rikthehet në fundjavë, priten përmbytje

Posted: 10 Nov 2016 07:36 AM PST

Reshjet e shiut do të rikthehen në veri duke rritur sërish mundësinë e përmbytjeve. Sinoptikanët kanë parashikuar që sasia e reshjeve në Shkodër, Lezhë, Dibër, Kukës dhe Krujë të arrijë në 80 milimetra përgjatë të premtes. Lajda Porja, sinoptikane: "Të premten në mbrëmje dhe deri në orët e para të mëngjesit të ditës së shtunë ...

Shqiptarët e “masakrojnë” me komente, Bleona: Hipokritë e injorantë!

Posted: 10 Nov 2016 07:31 AM PST

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti e ka thënë prej kohësh se ka patur probleme me ndjekësit e saj në “Facebook” për shkak të komenteve të tyre. Për këtë arsye mbrëmjen e shkuar ajo paralajmëroi mbylljen e kësaj adrese dhe mëngjesin e sotëm në orën 10:00 e ka mbyllur profilin e saj. Ky fakt është bërë me ...

Range Rover “mbret” i terreneve të vështira, e pabesueshme cfarë bën kjo makinë

Posted: 10 Nov 2016 07:21 AM PST

Shoferi i veturave në filmat e James Bond, u lëshua në një shteg skijimi me një shpejtësi të jashtëzakonshme. Në Mürren, Zvicër, Range Rover Sport tregoi se është mbreti i rrugëve malore kur u lëshua me shpejtësi të jashtëzakonshme nga një shteg skijimi e gjatë 14.9 km dhe lartësi 2970 m, transmeton Express. Kjo është ...

Nuk e la të ikte nga ora e mësimit, adoleshenti vret me thikë mësuesen

Posted: 10 Nov 2016 07:14 AM PST

Ajo i refuzoi kërkesën për tu larguar nga ora e mësimit, 15-vjeçari qëlloi me thikë mësuesen e tij. Më herët prindërit e Will Cornick e kishin paralajmëruar mësuesen e spanjishtes Ann MagGuire, se djali i tyre nuk dëshironte më që të shkonte në orën e saj të mësimit. 2 muaj më vonë, gjatë kohës që ...

Ndeshja Shqipëri-Izrael, RENEA e FNSH blindojnë stadiumin “Elbasan Arena”

Posted: 10 Nov 2016 07:10 AM PST

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit në "Elbasan Arena" do të luhet nën masa të rrepta sigurie të shtunën. Burime nga policia bëjnë të ditur se stadiumi do të menaxhohet nga drejtoria e Policisë së Shtetit, ndërsa qyteti i Elbasanit do të menaxhohet nga Drejtoria vendore. Masat në stadium do të jenë maksimale, me kontrolle të ...

Reagimi/ “Rama mendjelehtë, u sponsorizua për të ofenduar Trump”

Posted: 10 Nov 2016 07:05 AM PST

Deputeti i partisë Lista e Barabartë, Ben Blushi, lëshoi akuza të ashpra ndaj kryeministrit Edi Rama, sa i takon deklaratave të tij për presidentin amerikan Donald Tramp, në kohën kur ky i fundit ishte në garë me Hillari Klintonin. Ish-deputeti socialist shprehet se Rama u rreshtua kundër kandidatit republikan si kryeministër i Republikës së Shqipërisë ...

Drejt kufirit malazez me 85.5 kg, trafikantët i ikin policisë

Posted: 10 Nov 2016 06:30 AM PST

Nje sasi droge prej 85.5 kilogramë kanabis është sekuestruar nga Policia Kufitare në bashkëpunim me Sektorin për Narkotikët të Shkodrës. Burimet e policise kane bërë të ditur se në faqen e malit në zonën e Grabomit të Kelmend, gjithashtu dhe në afërsi të bregut të liqenit të Shkodrës, Koplik, Malësi e Madhe, Policia Kufitare kakonstatuar ...

Ky është trajneri që u pezullua pasi vendosi bast kundër skuadrës së tij

Posted: 10 Nov 2016 06:20 AM PST

Trajneri i ekipit anglez Frome Town ka marrë një dënim të rëndë nga Federata e Futbollit të Anglisë. Nick Bunyard do të paguajë një çmim të lartë për bastet që ka vënë kundër skuadrës së tij. Ai është suspenduar nga ushtrimi i detyrës së trajnerit deri në vitin 2019, pasi që është gjetur fajtor në ...

Aktori Brad Pitt flet për herë të parë për ndarjen nga Angeline Jolie

Posted: 10 Nov 2016 06:14 AM PST

Aktori i njohur Brad Pitt bëri daljen e tij të parë në tapetin e kuq që pas ndarjes shokuese në fund të shtatorit nga Angeline Jolie. Mbrëmjen e djeshme 52-vjeçari iu bashkua Marion Cotillard në premierën e filmit të tij të Luftës së Dytë Botërore "Allied" në Los Anxheles. Brad  nuk e kishte më unazën ...

Related Posts :