Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Lajmi.net: “Piu lëng për rritjen e penisit, i vdes e dashura gjatë seksit” plus 8 more

loading...

Lajmi.net: “Piu lëng për rritjen e penisit, i vdes e dashura gjatë seksit” plus 8 more


Piu lëng për rritjen e penisit, i vdes e dashura gjatë seksit

Posted: 03 Nov 2016 11:47 PM PDT

Fatai Busari mendohet të ketë shkaktuar vdekjen e të dashurës së tij 48 vjeç, pasi ai kishte pirë afrodiziak bimor përpara seksit.

Ky lloj lëngu shërben për rritjen e madhësisë së penisit dhe gruaja gjatë aktit seksual u përgjak derisa humbi jetën. Ngjarja ndodhi në Nigeri./joq/

.

Sot presidenti Thaçi takon përfaqësuesit e subjekteve politike

Posted: 03 Nov 2016 11:31 PM PDT

Hashim Thaçi

Ftesën e Presidentit Thaçi dje e kanë refuzuar tri partitë opozitare Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën.

Opozita vlerëson se nuk është koha të bisedohet për reformë zgjedhore, por për mbajtjen e zgjedhjeve.

.

Ndodh edhe kjo: Presidentin e Ukrainës e mashtron presidenti i rrejshëm i Kirgizisë

Posted: 03 Nov 2016 04:01 PM PDT

Një zëdhënës i Ministrisë së Punëve të Jashtme të Ukrainës, vlerësoi se ky ishte "provokim i planifikuar", i cili tani është duke u hetuar që të zbardhet rasti.

"Jemi duke i analizuar të gjitha detajet e asaj që ndodhi, por ajo që tashmë që është e qartë, është se

këto veprime kanë pasur qëllim ta dëmtojnë iniciativën e Ukrainës për të Kombet e Bashkuara që ka të bëjë me Krimenë", tha zyrtari për AFP-në, transmeton lajmi.net.

Një burim anonim nga zyra për informim e presidentit të Kirgizisë, tha se, "është e mundur që dikush të ketë mashtruar udhëheqësin ukrainas."

Nga ana tjetër mediat ruse, thanë se konfuzioni mund të jetë shkaktuar nga "mashtruesi" nga Moska, Aleksej Leksus Stoljarov, i cili ka bërë mashtrime të ngjashme edhe në të kaluarën. /Lajmi.net/

.

Lajm shokues për Mourinhon pas humbjes me Fenerbahcen (FOTO)

Posted: 03 Nov 2016 03:58 PM PDT

Mesfushori i skuadrës, Paul Pogba, sipas të gjitha gjasave do të mungojë të dielën ndaj Swanseas.

Kjo për shkak të lëndimit që e mori në ndeshjen ndaj ekipit turk, gjë e cila e detyroi atë të largohet nga fusha e lojës, përcjellë “Lajmi.net”.

United ka konfirmuar që do të publikojë nesër rezultatet e testeve mjekësore, por mediat angleze kanë raportuar që ai s’do të luajë të dielën.

Ky është një lajm shumë i keq për Jose Mourinhon, që nuk e ka në dispozicion as mesfushorin tjetër, Ander Herrera, pas kartonit të kuq në javën e kaluar ndaj Burnleyt.

3A09527100000578-0-image-a-1_1478198802918

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Shikoni mimikën e Ramës gjatë debatit të vështirë (Foto)

Posted: 03 Nov 2016 03:53 PM PDT

Sot kryeministri Rama ka zhvilluar një debat të vështirë me kreun e PBDNJ, Vangjel Dule lidhur me Greqinë, Himarën dhe Rilindjen Urbane. Fotoreporteri i LSA e ka fiksuar shefin e qeverise ne këto momente…

mimik9 mimik1 mimik8 mimik6 mimik5 mimik4 mimik3

.

Mustafi tregohet profesionalist, pozon me xhamper të Krishtlindjeve (FOTO)

Posted: 03 Nov 2016 03:47 PM PDT

Madje, ai kishte bërë bujë të madhe te Valencia, kur kishte hequr një birrë në konferencën për shtyp, edhe pse ajo ishte e një kompanie që e sponsorizonte klubin.

Mustafi nuk po vepron njëjtë edhe te Arsenali, pasi që ka pranuar të pozojë me një xhamper për festën e Krishtlindjeve, përcjellë “Lajmi.net”.

Këtë produkt e ka reklamuar Arsenali dhe shumë shpejtë do të dalë në shitje.

Pos Mustafit, me xhamperin e ri ka pozuar edhe Granit Xhaka.

Xhaka1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Publikohen pamjet kur tërmeti më i fuqishëm në histori, godet qytetin japonez (Video)

Posted: 03 Nov 2016 03:45 PM PDT

Kjo ka ndodhur në vitin 2011, por së fundi në rrjet qarkullon një video, e cila tregon se pavarësisht lëkundjeve të fuqishme, shumica e ndërtesave i kanë rezistuar shembjes, transmeton tema.

Japonia njihet si një vend me aktivitet të lartë sizmik dhe për këtë arsye, edhe sistemi i ndërtimit është gjithmonë në perfeksionim, për t'iu rezistuar katastrofave natyrore.

.

Erdogan – Gjermanisë: Je bërë strehë e terroristëve

Posted: 03 Nov 2016 03:37 PM PDT

Recep Tayyip Erdogan

"Gjermania ka ushqyer gjatë militantët e Partisë Popullore Kurde, që luftojnë për një shtet të tyre të pavarur", ka thënë kreu i shtetit turk, shkruan Reuters.

Erdogan ka thënë në Ankara se historia ka për ta dënuar Gjermaninë, pikërisht për shkak se ajo është bërë strehë e terroristëve.

.

E veçantë: 120 fabrika të prodhimit të drurit në Greme të Ferizajt (Video)

Posted: 03 Nov 2016 03:34 PM PDT

Ilustrim

Por nga brendësia, e tij ky fshat i komunës së Ferizajt, nuk është i ngjashëm me vendbanimet e tjerë të vendit.

Kjo pasi që shumica e banorëve merren me zdrukthëtari e mobilieri. Kështu, janë rreth 120 fabrika të prodhimit të drurit.

Hapja e tyre filloj pas mbylljes se kombinatit të drurit "Tefik Çanga", pasi shumë banor të kësaj rrethine punonin ne këtë kombinat.

.

Related Posts :