Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

Laureta Gashi pushton tregun e Turqisë

loading...
Laureta Gashi aktorja e bukur dhe shumë e talentuar nga Kosova e cila po tregohet shumë e sukseseshme në Turqi së fundi ka pushtuar edhe tregun e Turqisë.

Ajo pos që u tregua e sukseseshme në aktrim, poashtu u përzgjodhë edhe si modele nga Compania e njohur "LALIPADESIGN" nga dizajnerja Nihan Karayazgan-Lalipa e cila ndodhet në Nisantasi në lagjen më të shtrenjtë të veshjeve në të cilën ndodhen të gjitha firmat e njohura.Laureta në postimet e saj në rrjetet sociale shihet që është e përkushtuar shumë rreth botës së artit ku në disa postime të saj shkruan: "arti eshte jeta ime dhe jeta ime është art". Laureta ka perfunduar edhe 3 fotoshooting në Turqi me Murat Demirbilek dhe Murat Coskun.
Related Posts :