Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 1” plus 6 more Filmaon.com

loading...

“Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 1” plus 6 more Filmaon.com


Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 1

Posted: 02 Nov 2016 10:47 AM PDT

Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 1


Një ish- ushtar i forcave speciale “NAVY SEAL” gjen një punë si oficer policie dhe bëhet ortak me një detektiv veteran që po përpiqet ti rri sa më larg stresit.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
7.6/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Lethal Weapon – Sezoni 1 – Episodi 1 appeared first on Filmaon.com |.

USS Indianapolis: Men of Courage (2016) HD

Posted: 02 Nov 2016 08:42 AM PDT

USS Indianapolis: Men of Courage (2016) HD |  Aksion , Luftë |   02 Nentor 2016


Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas dorëzimit të armëve atomike që do i jepnin fund Luftës së Dytë Botërore. Teksa prisnin të shpëtoheshin, përjetuan etje dhe uri ekstreme, gjithashtu edhe sulme të pamëshirshme peshkaqenësh.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
5.0/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post USS Indianapolis: Men of Courage (2016) HD appeared first on Filmaon.com |.

Under the Shadow (2016) HD

Posted: 02 Nov 2016 08:34 AM PDT

Under the Shadow (2016) HD |  Horror |   02 Nentor 2016


Një mama dhe e bija mezi përballojnë tmerret e Tehranit të pas luftës të viteve 1980 pasi një qënie e keqe i futet në shtëpi.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
7.3/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Under the Shadow (2016) HD appeared first on Filmaon.com |.

Cop Out (2010) HD

Posted: 02 Nov 2016 08:27 AM PDT

Cop Out (2010) HD |  Aksion , Komedi , Krim |   02 Nentor 2016


Një komedi për një polic veteran, karta e rrallë bejzbollit të së cilit është e vjedhur. Kjo është shpresa e tij e vetme për të paguar martesën e vajzës së tij. Ai e rekruton partnerin për të gjetur hajdutin, një gangster i fiksuar pas relikeve.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
5.6/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Cop Out (2010) HD appeared first on Filmaon.com |.

Conan the Barbarian

Posted: 02 Nov 2016 08:19 AM PDT

Conan the Barbarian (2011) HD |  Aksion , Aventurë , Fantazi |   02 Nentor 2016


Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger, kësaj radhe i risjellë sipas standardeve bashkëkohore të kinematografisë aksion nga regjisori Marcus Nispel, me aktorë kryesorë Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer, Rachel Nichols dhe Ron Perlman. Pas vrasjes së prindërve, Konani ende fëmijë u shit si skllav. Por vitet kaluan, dhe tashmë burrë, ai do të rikthehet për t'u hakmarrë kundër magjistarit të lig që masakroi tribunë e tij.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
5.2/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Conan the Barbarian appeared first on Filmaon.com |.

Army of One (2016) HD

Posted: 02 Nov 2016 03:50 AM PDT

Let Me In (2010) HD |  Komedi |   02 Nentor 2016


Një qytetar amerikan vihet në ndekje të Osama Bin Ladenit.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
NA/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Army of One (2016) HD appeared first on Filmaon.com |.

Curse of Chucky (2013) HD

Posted: 02 Nov 2016 03:43 AM PDT

Let Me In (2010) HD |  Horror , Triller|   02 Nentor 2016


Pas vdekjes misterioze të mamit të saj, Nika fillon të dyshojë se kukulla me flokë të kuqe, që flet, është shkaku kryesor i gjakderdhjeve dhe kaoseve që kanë ndodhur së fundmi.

YouTube

 The Walking Dead (2010) on IMDb
5.6/10

shikoks

netuks thevidks streks nowks

idowatch vidbks vidtoks promtks

shkarks

direkt1ks openks uptobox1ks filecloudks

uploaddx oboomks upfile uploaded1

The post Curse of Chucky (2013) HD appeared first on Filmaon.com |.

Related Posts :