Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Motra e Adelinës dhe Zanfinës ua kalon dyjave me bukuri (Foto)” plus 39 more Express Rozë

loading...

“Motra e Adelinës dhe Zanfinës ua kalon dyjave me bukuri (Foto)” plus 39 more Express Rozë


Motra e Adelinës dhe Zanfinës ua kalon dyjave me bukuri (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 09:18 AM PST

Ajo nuk është e famshme si dy motrat e saj. Ema Ismajli motra e dy këngëtarëve të njohura Adelina dhe Zanfina, është larg vëmendjes mediale.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kujdes: Nëse martoheni në këto data nuk do të keni fat

Posted: 10 Nov 2016 09:10 AM PST

Studiuesit vunë re se shumë çifte që janë martuar në këto data janë divorcuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Femra, ky është detaji që ju nuk e dini por meshkujt i eksiton shumë

Posted: 10 Nov 2016 08:41 AM PST

Pavarësisht moshës, gjinisë dhe profesionit tuaj, ka raste të caktuara dhe rrethana ku ju duhet të konsideroni me kujdes zgjedhjen e ngjyrave që vishni.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zanfina provokon, fokusi bie në gjoksin e saj (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 08:35 AM PST

Këngëtarja Zanfina Ismaili është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron për asnjë çast që të ndajë me fansat ngjarjet nga përditshmëria e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni si duket Klea Huta pa grim (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 08:18 AM PST

Aktualisht bukuroshja Klea Huta është një nga imazhet më të pëlqyera të ekranit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lori i "tërheq" veshin Sarës...ja biseda e motrave Hoxha (Video)

Posted: 10 Nov 2016 08:07 AM PST

Motrat Hoxha shpesh publikojnë foto dhe video nga përditshmëria e tyre.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhensila kopjon Rihannën në çdo detaj në klipin "Uh Baby" (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 07:54 AM PST

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me këngëtaren Kida me titull "Uh Baby".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas rezultatit të zgjedhjeve kështu reagoi modelja shqiptare që punon për Trump (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 07:18 AM PST

Ish Missi, Mirjeta Shala e cila është edhe modele në agjencinë "Trump Models" , ka befasuar me rastin e zgjedhjeve në Amerikë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kur Melania Trump pozonte nudo (FOTO)

Posted: 10 Nov 2016 06:41 AM PST

Melania Trump është e para zonjë e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e cila është e huaj në kohët moderne, por edhe e para që ka pozuar e zhveshur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fansat kapin “mat” Luanën, ja çfarë nuk shkon me veshjen e saj (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 06:29 AM PST

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca prej disa kohësh ndodhet në Kosovë ku mendohet se po punon për një bashkëpunim me Ylli Limanin.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lady Gaga shfaqet me mesazh për Trump: Dashuria jonë tejkalon urrejtjen (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 06:28 AM PST

Këngëtarja Lady Gaga është shfaqur në publik për herë të parë pas fitores së Donald Trump. Ajo ka qenë mbështetëse e hapur ndaj Hilary Clinton dhe tashmë ka një mesazh për Trump. Ajo me një mbishkrim në veshjen e saj nënkupton "Dashuria jonë e tejkalon urrejtjen e Trump", shkruan Gazeta Express.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tuna pa dashje zbulon se ka shkuar në pushim me babain e fëmijës që po e pret (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 05:56 AM PST

Tunës pas publikimit të këngës ka gjetur pakë kohë për të pushuar

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja shqiptare tregon të pasmet gjigante (FOTO)

Posted: 10 Nov 2016 05:26 AM PST

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, nuk di të ndalet, ajo është kthyer me foto provuese në Instagram shkruan GazetaBlic

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja vogëlushja e Era Xhabaftit dhe Tedi Ngjelës: Mrekullia jonë (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 05:08 AM PST

Kanë vetëm pak muaj që janë bërë me fëmijë por duket se Era Xhabafti, partnerja e ish të fejuarit të moderatores Floriana Garo nuk ka rezistuar pa publikuar një foto të vogëlushes.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja kur do të publikohet klipi i Evi Reçit (Video)

Posted: 10 Nov 2016 04:51 AM PST

Këngëtarja Evi Reçi ka treguar se kur do të dalë në treg produksioni i saj muzikor.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sportive si Lori Hoxha...ja si e sfidon vjeshtën (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:45 AM PST

Bukuroshja Lori Hoxha nuk lë çast pa treguar linjat e saj dhe gjithashtu veshjet.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ghetto Geasy fjalë të veçanta për personin e zemrës (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:43 AM PST

Reperi kosovar Getoar Selimi eshtë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij private.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kristela Gjoka ende nuk e ka harruar Nogen (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:41 AM PST

Prezantuesja seksi nga Shqipëria, Kristela Gjoka duket se nuk ka harruar ende ish-bashkëshortin e saj nga Kosova.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zaimina nuk përmbahet më, nxjerr gjoksin gjatë setit fotografik (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:37 AM PST

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka publikuar në profilin e saj një foto nga seti më i fundit fotografik.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bora Kokëdhima tërësisht pa make-up, ja si duket (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:29 AM PST

Bora Kokëdhima vajza e ish-deputetit të Partisë Socialiste Koço Kokëdhima ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet ndryshe nga herët e tjera.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Armë, para dhe ari - luksi i tepërt i fëmijëve të pasanikëve (Foto +16)

Posted: 10 Nov 2016 04:22 AM PST

Deri para pak kohësh pasanikët anembanë botës tregonin jetën e tyre luksoze me jahte dhe makina të shtrenjta.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Robert Alia tregon anën e tij më të butë...ja çfarë bënte në 2005-n (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:16 AM PST

Anëtari i jurisë së "Dance With Me" Robert Aliaj ka treguar anën e tij më të ëmbël përmes një foto të publikuar në Instagram.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Duplex Premium me një sezon dimëror për t’u mbajtur mend!

Posted: 10 Nov 2016 04:15 AM PST

Pas një vere të stërmbushur me befasi e evente të jashtëzakonshme, Duplex Premium mbrëmë, më 9 nëntor, hapi dyert përsëri. Me një atmosferë që nuk përjetohet shpesh, me musafirë të shumtë e të përzgjedhur, festa zgjati deri në orët e hershme të mëngjesit. E ky është vetëm fillimi!

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shokon Ceca: Clinton-ëve nuk ua fal kurrë atë çka i bënë Serbisë, shyqyr që fitoi Trump

Posted: 10 Nov 2016 04:07 AM PST

Përderisa shumica e shqiptarëve, e sidomos yjet e estradës, e kanë pritur jo mirë zgjedhjen e Donald Trump-it president i ardhshëm i SHBA-së, në skenën e estradës së shtetit tonë fqinjë, Serbisë, këtë lajm e kanë pritur me kënaqësi dhe admirim të madh, transmeton Zeri.info.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Belen Rodriguez ka diçka për t'i thënë Aurela Hoxhës (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 04:02 AM PST

Një prej videove të fundit që Aurela Hoxha ka postuar në profiin e saj në Instagram duket se i ka bërë vërtet përshtypje moderatores së famshme Belen Rodriguez.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bukuroshja shqiptare shpallet Miss në SHBA (FOTO)

Posted: 10 Nov 2016 03:55 AM PST

Ajo është vetëm 20 vjeç dhe tepër inteligjente.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Alban Skënderaj tregon frikën e tij më të madhe (Video)

Posted: 10 Nov 2016 03:48 AM PST

Këngëtari Alban Skenderaj është i adhuruar nga të gjithë publiku shqiptar për zërin e tij dhe këngët e mrekullueshme që na ka dhuruar ndër vite.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja si dukej në “kanagjegj” reja e kryeministrit Mustafa (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 03:42 AM PST

Pritet që të jetë dasma e vitit ajo e djalit të kryeministrit Mustafa,Besnikut dhe Editës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kim Kardashian në gjendje të rëndë shëndetësore

Posted: 10 Nov 2016 03:35 AM PST

U krijua ideja se Kim Kardashian e kaloi traumën pas grabitjes me armë në Paris para një muaji, por mesa duket nuk është e vërtetë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Elvana Gjata për Jonida Vokshin: Kjo je ti! (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 03:31 AM PST

Aktorja Jonida Vokshi është protagoniste e filmit më të fundit që pritet të jetë së shpejti në kinema "7 ditë".

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ju kujtohet Teuta Kurti? Ja sa fëmijë ka këngëtarja (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 03:14 AM PST

Këngëtarja Teuta Kurti, kohë më parë iu gëzua lajmit me ardhjen në jetë të binjakëve Dar dhe Danah, përderisa vite më parë ishte bekuar edhe me bukuroshen Aya.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Morena Taraku një vajzë milionere me atlete mbi 1 mijë euro, por babai i saj...(Foto)

Posted: 10 Nov 2016 03:02 AM PST

Morena Taraku, bukuroshja nga Kosova që njihet më tepër për pasurinë e saj sesa profesionin, poston shpesh foto nga jeta luksoze që bën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka do të publikojë sot Linda Morina për fansa (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:54 AM PST

Ajo deri tash nuk ka lënë asnjë fytyrë të njohur shqiptare, duke ndërhyrë deri diku edhe me ato të huajat, pa i kënduar me çiftelinë e saj me të cilën edhe identifikohet tashmë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk do ta besoni sa e bukur është vajza e Mahmut Feratit, linjat e saj trupore do t'ju çmendin (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:48 AM PST

Kur ishte e vogël, ajo u shfaq në publik si këngëtare dhe pastaj më nuk u pa. Argjenda Ferati, vajza e këngëtarit shumë të njohur, Mahmut Ferati, tani është e rritur dhe po tërheq vëmendje me bukurinë e saj. Këtë që po u'a themi ne, ju vërtetojmë me disa foto të Argjendës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelet shqiptare që kanë punuar me Donald Trump (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:45 AM PST

Tashmë është bërë e ditur se Donald Trump do të jetë presidenti i ri SHBA-së.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E mori titullin “Miss Kosova” por nuk di asgjë për Kosovën (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:37 AM PST

Vazja argjentinase e cila do ta përfaqësoj Kosovën në "Miss Universe", ka filluar përgatitjet për këtë event.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ja çka i ndodhi femrës që nuk i preu kurrë flokët (Video)

Posted: 10 Nov 2016 02:19 AM PST

Ajo nuk i kishte prerë flokët asnjëherë në jetën e saj.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Rebelohem” e Flaka Krelanit ngjan me këtë këngë tjetër shqiptare, ja cila është (Video)

Posted: 10 Nov 2016 02:16 AM PST

Ndodh shpesh që këngë të ndryshme të kenë ngjashmëri me njëra-tjetrën.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Modelja britanike jep shfaqje erotike falas (Foto +16)

Posted: 10 Nov 2016 02:14 AM PST

Bukuroshja Ginna Mullins ka publikuar disa foto ku shihet tërësisht e zhveshur.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Familja Fejzullahu sot ka festë, kjo është arsyeja (Foto)

Posted: 10 Nov 2016 02:11 AM PST

Në familjen e këngëtarit të njohur të estradës sonë Ermal Fejzullahu sot ka festë.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :