Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Moyes në rrezik” plus 39 more Express Sport

loading...

“Moyes në rrezik” plus 39 more Express Sport


Moyes në rrezik

Posted: 02 Nov 2016 07:39 AM PDT

David Moyes rrezikon të mbetet pa punë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Këta janë 10 kandidatët për trajnerin e vitit

Posted: 02 Nov 2016 07:15 AM PDT

FIFA ka shpallur 10 kandidatët për trajnerin e viti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sigal Prishtina dorëzohet në fund

Posted: 02 Nov 2016 07:06 AM PDT

Sigal Prishtina ka pësuar humbje në FIAB Europa Cup

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ndalen Trepça ’89 dhe Feronikeli

Posted: 02 Nov 2016 06:55 AM PDT

Kanë përfunduar pesë ndeshjet e xhiros së 12-të të Vala Superligës së Kosovës. Kurse, nesër do të luhet takimi i fundit mes Llapit dhe Prishtinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Emocionuese: Ronaldo takon djaloshin të cilin e zgjoi nga koma (Video)

Posted: 02 Nov 2016 06:25 AM PDT

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka pasur një takim emocionues me djaloshin që e zgjoi nga koma në vitin 2014

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosovë – Shqipëri, duka ka një lutje interesante

Posted: 02 Nov 2016 05:55 AM PDT

Armand Duka, kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF) uron që Kosova dhe Shqipëria të mos përballen kurrë në mes vete

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Përforcohet Real Madridi (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 05:29 AM PDT

Real Madridit paritet ta rikthej Jesus Vallejo në skuadër. Qendërmbrojtësi spanjoll është i huazuar te Eintracht Frankfurt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bartomeu zbulon të ardhmen e Suarezit

Posted: 02 Nov 2016 05:15 AM PDT

Josep Maria Bartomeu ka konfirmuar se Luis Suarez do të vazhdojë kontratën me Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tifozët e Manchester Unitedit kundër Mourinhos (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 04:19 AM PDT

Tifozët e Manchester United duan largimin e Jose Mourinhos nga skuadra pas rezultateve të dobëta

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Karikatura e ditës (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 03:59 AM PDT

Pep Guardiola është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Fabregas!

Posted: 02 Nov 2016 03:45 AM PDT

Drejtuesit e Chelseas janë të gatshëm ta lirojnë Cesc Fabregasin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqiptari fiton 22 mijë euro në bastore (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 03:09 AM PDT

Një qytetar i Vlorës ka fituar fiton 22 mijë euro në bastore me vetëm 100 euro

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Cityt nuk i mjafton fitorja, ja çfarë i bën Barcelonës jashtë fushës (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 02:55 AM PDT

Manchester City po tenton ta transferojë Yerry Mina, i cili kërkohet edhe nga Barcelona

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Interi befason me trajnerin e ri? (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 02:30 AM PDT

Guus Hiddink është kandidat për ta marrë drejtimin e Interit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea e Liverpool kërkojnë mbrojtësin e Schalkes (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 02:11 AM PDT

Sead Kolasinac, mbrojtësi i Schalkes, mund të transferohet në Premierligë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona e përjetoi rëndë humbjen nga City (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 01:45 AM PDT

Lojtarët dhe stafi teknik i Barcelonës e kanë përjetuar rëndë humbjen nga Manchester City (3:1) në Ligën e Kampionëve. Kjo është vërejtur edhe në fytyrat e lojtarëve dhe trajnerit të Barcelonës, Lus Enriques, derisa po ktheheshin në shtëpi. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Portieri spanjoll rrehet brutalisht në Gjermani (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 01:27 AM PDT

Derbi mes Espanol de Braunschweig dhe Braunschweiger MTV 2, në kategorinë inferiore në Gjermani, ka përfunduar me dhunë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E tmerrshme: Turqit masakrojnë tifozin e Napolit (Video)

Posted: 02 Nov 2016 12:55 AM PDT

Një tifoz i Napolit ka pësuar keq në Stamboll nga simpatizuesit e Besiktasit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi përleshet me lojtarët e Cityt pas ndeshjes (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 12:41 AM PDT

Nuk ka shkuar gjithçka mirë pas ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës (3:1)

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Enrique: Ky lojtar i ka fajet për humbjen e Barcelonës (Foto-Video)

Posted: 02 Nov 2016 12:25 AM PDT

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës, e ka gjetur fajtorin e humbjes nga Manchester City në Ligë e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Legia Warszawa - Real Madrid, formacionet (Foto)

Posted: 02 Nov 2016 12:09 AM PDT

Legia Warszawa dhe Real Madrid do të përballen sonte nga ora 20:45 në kuadër të xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Mustafi: Rikthim i madh i Arsenalit (Foto)

Posted: 01 Nov 2016 11:59 PM PDT

Shkodran Mustafi, mbrojtësi i Arsenalit, nëpërmjet një postimi në "Facebook" ka thënë se ekipi londinez ka bërë një rikthim të madh ndaj Ludogorets Razgrad (2:3) në Ligën e Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Këto ndeshje luhen sonte në Ligën e Kampionëve (Foto)

Posted: 01 Nov 2016 11:49 PM PDT

Liga e Kampionëve do të vazhdojë me ndeshjet e xhiros së katërt. Këtë mbrëmje do të luhen takimet e Grupit E, F, H dhe G

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka: Natë e madhe për Arsenalin

Posted: 01 Nov 2016 11:41 PM PDT

Granit Xhaka, mesfushori i Arsenalit, nëpërmjet një postimi në "Facebook", ka thënë se fitorja ndaj Ludogorets Razgrad (2:3) ishte një natë e madhe për ekipin londinez

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​‘Ishte ndeshje speciale’

Posted: 01 Nov 2016 03:50 PM PDT

Arjen Robben e pranon se nuk kanë luajtur mirë kundër PSV'së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Befason Guardiola, kritikon lojtarët

Posted: 01 Nov 2016 03:20 PM PDT

Pep Guardiola beson se më mirë kanë luajture në Camp Nou kur ishin me 11 lojtarë se sa sonte në pjesën e parë

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Luis Enrique flet pas humbjes nga City

Posted: 01 Nov 2016 03:10 PM PDT

Luis Enrique insiston se nuk janë makina

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Katër skuadra sigurojnë kualifikimin në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve

Posted: 01 Nov 2016 03:05 PM PDT

Tashmë katër skuadra kanë siguruar kualifikimin në fazën e 1/6 të Ligës së Kampionëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Goli i Baselit më i bukur i mbrëmjes në Champions (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:55 PM PDT

Basel ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm kundër PSG'së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Xhaka shënon në fitoren e Arsenalit (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:36 PM PDT

Arsenal ka arritur të shënoi fitore të vështirë prej 3:2 kundër skuadrës së Ludogoretsi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

City mposht Barcelonën, shënon fitoren e parë (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:35 PM PDT

Manchester City ka mposhtur Barcelonën me rezultat 3:1 në Etihad Stadium

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayern mposhtë për të dytën herë radhazi PSV’në (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:34 PM PDT

Bayern Munich ka shënuar fitore shumë të vështirë 2:1 kundër PSV'së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​City po e deklason Barcelonën (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:15 PM PDT

Manchester City është duke fituar 3:1 kundër Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lewandowski shënon sërish për Bayernin (Video)

Posted: 01 Nov 2016 02:15 PM PDT

Bayern Munich ka përmbysur PSV'në 1:2, me golin e dytë të shënuar nga sulmuesi Robert Lewandowski

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​De Bruyne bombardon portën e Barcelonës (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:52 PM PDT

Manchester City ka shënuar golin e dytë kundër Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Arsenal nga 2:0 barazon për 2:2 (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:28 PM PDT

Arsenal ka barazuar rezultatin nga 2:0 në 2:2 kundër Ludogorets, me golin e shënuar nga Oliver Giroud

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Rikthehet City, shënon Gundogan (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:25 PM PDT

Manchester City ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Bayern barazon rezultatin (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:20 PM PDT

Bayern Munich ka barazuar rezultatin në 1:1 kundër PSV'së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi shënon supergol kundër Cityt (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:11 PM PDT

Leo Messi ka shënuar golin e parë kundër Manchester Cityt

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Xhaka tjetër gol për Arsenalin (Video)

Posted: 01 Nov 2016 01:07 PM PDT

Arsenal ka ngushtuar epërsinë 2:1 kundër Ludogoretsit, me golin e shënuar nga mesfushori Granit Xhaka

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :