Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

“Muriqi më shumë se sa për fitore, është i interesuara që të fitojë vëllazëria me turqit” plus 39 more Express Sport

loading...

“Muriqi më shumë se sa për fitore, është i interesuara që të fitojë vëllazëria me turqit” plus 39 more Express Sport


Muriqi më shumë se sa për fitore, është i interesuara që të fitojë vëllazëria me turqit

Posted: 09 Nov 2016 08:00 AM PST

Vedat Muriqi ka thënë se shpreson që do të fitojë vëllazëria me turqit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Meha dëshiron këtë rezultat kundër Turqisë

Posted: 09 Nov 2016 07:55 AM PST

Alban Meha shpreson për një rezultat të barabartë kundër Turqisë, ndeshje e cila do të zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Kosova mban stërvitjen e parë për ndeshjen me Turqinë, shpresojnë në rezultat premtues (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:50 AM PST

Sot pasdite Përfaqësuesja e Kosovës mbajti seancën e parë stërvitore e ku për qëllim ishte simulimi i një ndeshje me Turqinë me komponentat që ka rivali, duk u përballur me stilin, mënyrën dhe taktikën e ekipit turk

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

​Lamtumirë Barcelonë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:35 AM PST

Aleix Vidal do të largohet nga skuadra e Barcelonës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Trump shuan ëndrrën e futbollistit të Bayernit për të luajtur në MLS (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 07:20 AM PST

​Javi Martinez është i dëshpëruar me zgjedhjen e Donald Trumpit si president i SHBA'së

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bayern i bën konkurrencë Barcelonës për mbrojtësin portugez (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 06:59 AM PST

Pas Barcelonës, edhe Bayern Munich ia ka vënë syrin mbrojtësit të Valencias, Joao Cancelo

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Spitali Real Madrid (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 06:25 AM PST

Real Madridi ka pasur shumë telashe këtë sezon me lëndimin e futbollistëve

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason Berisha: Ky është synimi i Kombëtares

Posted: 09 Nov 2016 05:57 AM PST

Etrit Berisha, portieri i Kombëtares, synon vendin e dytë në Grupim G

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Berisha: Kjo është pika më e fortë e Izraelit

Posted: 09 Nov 2016 05:39 AM PST

Etrit Berisha, portieri i Kombëtares, ka vlerësuar lartë sulmin e përfaqësueses së Izraelit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Turqi – Kosovë, statistikat e ndeshjeve të fundit (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 05:25 AM PST

Gazeta Express ju sjell statistikat e ndeshjeve të fundit të Turqisë dhe Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Giroud kërkon garanci nga Wengeri

Posted: 09 Nov 2016 04:57 AM PST

Olivier Giroud do të bisedoj me Arsen Wengerin rreth së ardhmes

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Izrael, blindohet Elbasan Arena (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 04:45 AM PST

Policia e Elbasanit ka marrë nën kontroll stadiumin "Elbasan Arena" që prej ditës së djeshme duke mos lejuar hyrjen në impiant të asnjë personi të paautorizuar.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Sulmet terroriste në Shqipëri? Salihi ka një mesazh për Izraelin

Posted: 09 Nov 2016 04:29 AM PST

Hamdi Salihi, ish sulmuesi i Kombëtares shqiptare, u ka thënë izraelitëve se mos të kenë frikë nga ndonjë sulm në Shqipëri

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Turqia më e shtrenjtë se Kosovë për 145 milionë euro (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 03:21 AM PST

Turqia vlen disa herë më shumë sesa përfaqësuesja e Kosovës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Suarez gëzon Barcelonën

Posted: 09 Nov 2016 02:55 AM PST

Luis Suarez ka njoftuar se është në rrugë të mbarë që të vazhdoj kontratën me Barcelonën

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Izrael, caktohen gjyqtarët (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 02:45 AM PST

Do të jenë gjermanë gjyqtarët që do të vënë drejtësi në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Izraelit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shqipëri – Izrael, ja cili ekip vlen më shumë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 02:25 AM PST

Shqipëria vlen më shumë sesa përfaqësuese e Izraelit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Zyrtare: Shqipëri – Izrael nuk shtyhet

Posted: 09 Nov 2016 02:09 AM PST

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) nëpërmjet një komunikate për media ka njoftuar se ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit nuk do të shtyhet

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Qesharake: Yjet e futbollit në versionin Trump (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 01:59 AM PST

Shtëpia e Bardhë është tashmë e Donald Trumpit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

“Lukaku mund të luajë për Barcelonën”

Posted: 09 Nov 2016 01:50 AM PST

Ronald Koeman, trajneri i Evertonit, beson se sulmuesi i tyre, Romelu Lukaku ka potencial që të luajë për kampion e Spanjës, Barcelonën. Ai e ka krahasuar belgun me legjendën holandeze, Patrick Kluivert.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Lamtumirë Lahm

Posted: 09 Nov 2016 01:37 AM PST

Philipp Lahm nuk e ka përjashtuar mundësin që të pensionohet nga futbolli aktiv në fund të këtij sezoni

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bunjaki studion Turqinë, mendjen te Evropiani 2020 (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 01:20 AM PST

Albert Bunjaki ka analizuar Turqinë, me të cilën do të përballet në kuadër të eliminatoreve për Botërorin 2018. Por, ai e ka mendjen te eleminatoret e Evropianit 2020

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Barcelona kërkon mbrojtës në Premierligë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 01:10 AM PST

Barcelona ka planin B pasi ka dështuar ta transferoj Hector Bellerin nga Arsenali

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

E pabesueshme: Messi votohet për President të Amerikës (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 12:59 AM PST

Një qytetar amerikan e ka votuar Lionel Messin për President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Shtyhet ndeshja Shqipëri - Izrael?

Posted: 09 Nov 2016 12:37 AM PST

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit mund të shtyhet për shkak të frikës nga sulmet terroriste.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Fenomeni Ronaldo – Messi, ky lojtar do ta fitojë Topin e Artë

Posted: 09 Nov 2016 12:27 AM PST

Ikona e Brazilit, Ronaldo, ka prognozuar fituesin e "Topit të Artë"

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Tramp President, yjet e NBA-së nuk u besojnë syve (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 12:19 AM PST

Yjet e NBA-së, ligës më të fortë të basketbollit në botë, kanë mbetur të habitur me zgjedhjen e Donald Trumpit President i Amerikës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Pas lëndimit të Kroosit, tifozët e Realit e duan këtë treshe në mesfushë (Foto)

Posted: 09 Nov 2016 12:02 AM PST

Tifozët e Real Madridit kanë zgjedhur treshen e mesfushës për ndeshje ndaj Atletico Madridit, e cila luhet më 19 nëntor në Vicente Calderon.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Izraeli i frikësohet sulmit terrorist në Shqipëri

Posted: 08 Nov 2016 11:45 PM PST

Edhe pse FIFA ka ndryshuar stadiumin, nga Shkodra në Elbasan, mediat izraelite pretendojnë se rreziku për sulme terroriste në takimin mes Shqipërisë dhe Izraelit, ende është i madh

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Jese rikthehet në La Liga?

Posted: 08 Nov 2016 11:35 PM PST

Jese Rodriguez, sulmuesi i Paris Saint-Germain, mund të rikthehet në La Liga gjatë dimrit.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Chelsea dhe City në garë për sulmuesin e Ajaxit

Posted: 08 Nov 2016 11:25 PM PST

Chelsea dhe Manchester City ia kanë vënë syrin sulmuesit të Ajaxit, Kasper Dolberg

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Rooney refuzoi transferimin në Kinë

Posted: 08 Nov 2016 11:18 PM PST

Wayne Rooney ka refuzuar transferimin në Kinë gjatë verës

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Bellerin godet Barcelonën dhe Cityn

Posted: 08 Nov 2016 10:59 PM PST

Barcelona dhe Manchester City kanë marrë një lajm të keq nga mbrojtësi spanjoll, Hector Bellerin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Badelj gëzon Milanin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 10:50 PM PST

Dejan Joksimovic, agjenti i Milan Badelj, ka zbuluar se Milani është zgjedhja e parë për mesfushorin e Fiorentinës.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Messi befason të gjithë me tatuazhin e ri (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:55 PM PST

Lionel Messi ka befasuar të gjithë me tatuazhin e ri, të cilin e ka shfaqur gjatë stërvitjes me përfaqësuesen e Argjentinës. Ylli i Barcelonës ka mbuluar me ngjyrë të zezë tatuazhin që e kishte në këmbën e majtë, duke e lënë vetëm numrin 10. Ende nuk dihet pse e ka bërë këtë Messi. /Express/

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Balaj në formacionin e javës në Rusi (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 02:45 PM PST

Bekim Balaj, sulmuesi i Terek Groznyt, ka zërë vend në formacionin e javës në Rusi

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Befason skuadra suedeze, ja si e festoi fitoren me tifozët (Video)

Posted: 08 Nov 2016 02:25 PM PST

Lojtarët e Djurgaardenit dhe tifozët e tyre e kanë festuar në mënyrë të veçantë fitoren ndaj GIF Sundsvall (2:5), e fundit për këtë sezon në elitën e futbollit suedez. Ata , pas ndeshjes, janë gjuajtur me topa bore. /Express/.

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

De Biasi merr një lajm të mirë para ndeshjes me Izraelin (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 01:59 PM PST

Armando Sadiku, sulmuesi i Kombëtares, po synon që të jetë gati për ndeshjen ndaj Izraelit

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Ronaldo: Dua t’i fitoj këta tituj me Realin (Video)

Posted: 08 Nov 2016 01:29 PM PST

Cristiano Ronaldo ka ambicie të mëdha me Real Madridin

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Nuk mund ta besoni sa pra fiton Ronaldo brenda vitit (Foto)

Posted: 08 Nov 2016 01:00 PM PST

Cristiano Ronaldo, sulmuesi i Real Madridit, nuk e di as vetë se sa para fiton brenda një viti

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Related Posts :