Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Djali 7- vjeç i propozon shoqes të bëhet e dashura e tij, përgjigja e saj do ju befasojë |FOTO” plus 9 more

loading...

NOA: “Djali 7- vjeç i propozon shoqes të bëhet e dashura e tij, përgjigja e saj do ju befasojë |FOTO” plus 9 more


Djali 7- vjeç i propozon shoqes të bëhet e dashura e tij, përgjigja e saj do ju befasojë |FOTO

Posted: 02 Nov 2016 10:56 AM PDT

Një djalë 7 vjeç, e pyeti shoqen e tij më të mirë nëse do të donte që ajo të ishte e dashura e tij, por mori një letër refuzimi dhe mësimin e parë në dashuri. Jessica Kerfoot iu përgjigj dëshirës së James Coton me një letër, të cilën e kishte shkruar me dorë, duke i thënë se nuk kishte mundësi të ishte e dashura e tij, s

Lufta kundër drogës, Rama takon ambasadorët në Kryeministri

Posted: 02 Nov 2016 10:39 AM PDT

Tiranë, 2 nëntor 2016, NOA.al - Kultivimi i kanabisit në vend dhe deklarata e kreut të Shtetit, Bujar Nishani se do të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare kanë nxitur reagimin e ambasadorëve të vendeve të BE-së, të cilët kanë kërkuar një takim me kryeministrin Edi Rama. Kryeministri Rama ka nisur të zhvillojë një takim d

Horoskopi ditor, e enjte 3 nëntor 2016

Posted: 02 Nov 2016 10:23 AM PDT

Njeriu juaj i zemrës do t'ju zbulojë një anë aspak të mirë të karakterit të tij. Nuk do të dini se si të veproni në të ardhmen. Beqarët nuk do kenë aspak fat sot në dashuri dhe nuk do të kryejnë takimet që kanë ëndërruar. Financat do jenë të mira, mundësi edhe për shpenzime. Dashi Sot keni një ndjesi që nuk do të

Puna juaj lidhet me kompjuterin? Ja për çfarë vitamine keni nevojë

Posted: 02 Nov 2016 10:08 AM PDT

Duke u fokusuar në ekranin e kompjuterit, sytë gjithmonë reagojnë ndaj pikave të ndritshme dhe të errëta. Ndaj ata që punojnë në kompjuter kanë nevojë për vitaminën A. Sytë harxhojnë shumë rodopsinë, pigment fotosensitiv, që është i nevojshëm për të parë sa më mirë. Vitamina A luan rol të rëndësishëm në prodhim

Nora Istrefi një nënë e përkushtuar për Rene |FOTO

Posted: 02 Nov 2016 09:53 AM PDT

Nora Istrefi është vërtet një nënë e përkushtuar. Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet me të bijën Rene duke dalë në shëtitje. Të dyja janë të veshura shumë stil dhe të kombinuara në mënyrë perfekte. "Sot kemi kaluar mirë", shkruan Nora në përshkrimin e fotos. Siç e dimë të gji

Zbulohet magazina me drogë në Rrëshen, 15 persona të arrestuar

Posted: 02 Nov 2016 09:41 AM PDT

Rrëshen, 2 nëntor 2016, NOA.al - Një magazinë me sasi të madhe droge është zbuluar në Mirditë dhe të paktën 15 persona janë shoqëruar në komisariatin e policisë. Sipas burimeve nga Policia e Shtetit bëhet fjalë për një sasi të konsiderueshme dhe për të finalizuar operacionin janë thirrur edhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë

Dasma e Getoarit dhe Marinës, dalin disa nga detajet

Posted: 02 Nov 2016 09:32 AM PDT

"Diçka e madhe po vjen" ishte një status i reperit të famshëm Getoar Selimi, bashkëngjitur një fotoje me Ervin Manushin. Nuk e dimë nëse e ka pasur fjalën për ceremoninë e dasmës, por Ervini është vëllai i bashkëmoderuesit të Marina Vjollcës në "Procesi Sportiv", Edi Manushit. Ndërkohë, bie në sy fakti që Getoari t

Ftesa e PD për LSI, Balla: Aleanca për Shqipërinë Europiane do të vazhdojë

Posted: 02 Nov 2016 09:19 AM PDT

Tiranë, 2 nëntor 2016, NOA.al - Nënkryetari i Partisë Socialiste, Taulant Balla shprehet i bindur se Aleanca për Shqipërinë Europiane do të vazhdojë edhe për një tjetër mandat qeverisës. I pyetur nga gazetarët lidhur me ftesën e hapur të Partisë Demokratike për bashkëpunim me LSI-në në zgjedhjet e 2017-ës, Balla tha se nuk i m

Gjirokastër, sekuestrohen 260 kg kanabis dhe asgjësohen 3790 bimë |FOTO

Posted: 02 Nov 2016 09:09 AM PDT

Gjirokastër, 2 nëntor 2016, NOA.al - Të tjera sasi kanabis sativa janë kapur në zonat e Tepelenës dhe Përmetit. Burime nga policia bëjnë me dije se dy operacione të tjera janë zhvilluar gjatë ditës së sotme në Frashër të Përmetit dhe në Kurvelesh të Tepelenës, ku janë përfshirë 75 forca policore. Janë sekuestruar 25 tha

PD: Zbulohen 3 ton drogë në Rrëshen. Përplasje brenda policisë

Posted: 02 Nov 2016 08:57 AM PDT

Tiranë, 2 nëntor 2016, NOA.al - Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka me anë të një njoftimi për mediat ka deklaruar se tek magazinat e ish pularisë në qytetin e Rrëshenit janë zbuluar rreth 3 ton drogë, ndërsa sipas tij banesa është rrethuar nga një grup i policisë së krimit të organizuar të Drejtorisë Lezhë, ndërsa po

Related Posts :