Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Ruaje këtë postim

NOA: “Rita Ora kthehet 100 vite prapa, ja arsyeja |FOTO” plus 9 more

loading...

NOA: “Rita Ora kthehet 100 vite prapa, ja arsyeja |FOTO” plus 9 more


Rita Ora kthehet 100 vite prapa, ja arsyeja |FOTO

Posted: 05 Nov 2016 10:29 AM PDT

Sukseset e saj po njohin vetëm rritje në rang botëror, e ndërsa së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare nga Kosova, Rita Ora po punon për filmin e fundit ku do të jetë protagoniste, "Wonderwell" në Romë. Rita Ora është fotografuar me një stil flokësh të viteve 1920 duke u adoptuar kështu në rolin që do të luajë në

Ndalohet një person me armë zjarri pa leje në Vau Dejë, pranga për të

Posted: 05 Nov 2016 10:25 AM PDT

Arrestohet në flagrancë një person në Vaun e Dejës, i cili është ndaluar me armë zjarri pa leje. Ndoc Kapçari, 66 vjeç, banues në Vau Dejës, u ndalua gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Kryebushat - Vau Dejës. Gjatë kontrollit fizik të ushtruar, në brez dyshohet se i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës

Kamioni ndahet më dysh nga treni, ajo që ndodh me shoferin është e pabesueshme |VIDEO

Posted: 05 Nov 2016 10:05 AM PDT

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin shokues kur një kamion ndahet më dysh nga një tren i shpejtësisë së lartë. Mënyra se si shpëton drejtuesi i kamionit, është e pabesueshme. Shihni videon e mëposhtme: <iframe width="640" height="360" id="am__1108902" frameborder="0" allowfullscreen src="http://e.abingmedia.com/v/2/110890

Fëmijët dhe statujat, reagimi i tyre është i mrekullueshëm |FOTO

Posted: 05 Nov 2016 09:38 AM PDT

Të shohësh fëmijët se si reagojnë kur qëndrojnë pranë statujave të ndryshme, është e mrekullueshme. Jo vetëm prindërit por edhe kalimtarët e rastit shkrihen së qeshuri e së ndjeri mirë, kur shohin fëmijët teksa bëjnë veprime të zakonshme me "gjëra" të pazakonshme e nuk ngurrojnë tu shkrepin atyre fotografi. Më po

“Magazina e drogës në Rrëshen”, Policia e Shtetit sqaron lëvizjet në Policinë e Lezhës

Posted: 05 Nov 2016 09:31 AM PDT

Policia e Shtetit ka dhënë një informacion zyrtar për lëvizjet e drejtuesve të policisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë. Policia e Shtetit në një deklaratë për mediat ka hedhur poshtë pretendimet e Partisë Demokratike për shkarkim nga detyra të oficerëve të policisë që morën pjesë në operacionin antidrogë në

Bënin propagandë për ISIS, goditet organizata rajonale me shqiptarë

Posted: 05 Nov 2016 09:08 AM PDT

Në një operacion rajonal Antiterror të zhvilluar në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni nga strukturat e specializuara të luftës kundër terrorizmit në Policinë e Shtetit janë ndaluar 4 shtetas shqiptarë si dhe janë shoqëruar 16 shtetas të tjerë, nga këta 5 të huaj dhe 11 shqiptarë, pasi dyshohet se bënin propagandë për ISIS. Ope

PD: Rama bojkoti lumturimin e martirëve, ndërpreu sinjalin e aktivitetit për 3 televizone

Posted: 05 Nov 2016 08:59 AM PDT

Lumturimin e 38 martirëve, në një ceremoni të zhvilluar në Shkodër, Partia Demokratike e ka cilësuar ngjarje unike për Europën dhe gjithashtu ka kritikuar mungesën e kryeministrit Edi Rama në këtë event. Përmes një deklarate për mediat, PD thotë se Rama jo vetëm bojkotoi këtë ngjarje të përmasave boterore, por edhe urdhëro

Receta që ju ndihmon me tensionin dhe aneminë

Posted: 05 Nov 2016 08:42 AM PDT

Atë çfarë e bën këtë recetë shumë përfituese për shëndetin, është sasia e lartë e vitaminave esenciale, mineraleve, proteinave, yndyrave dhe karbohidrateve. Ky kombinim është shumë i dobishëm për njerëzit të cilët vuajnë nga anemia dhe mund të trajtojë edhe tensionin e lartë të gjakut. Për ata të cilët duan të l

Futbollistit të njohur të “Serisë A” i pëlqen shumë byreku shqiptar |FOTO

Posted: 05 Nov 2016 08:17 AM PDT

Futbollisti i Partizanit të Tiranës, Kaleb Ekuban është adhurues i byrekut. Pesë gola në Superiore dhe potencë në fushën e blertë e kanë bërë sulmuesin e Partizanit, Kaleb Ekuban, një ndër lojtarët e rëndësishëm në sulmin e kuq. Italo-ganezi, që është afruar gjatë merkatos së verës nga ekipi i dytë i Kievos, rrëfehet

Horoskopi ditor, e diel 6 nëntor 2016

Posted: 05 Nov 2016 07:59 AM PDT

Ky është horoskopi për ditën e diel, 6 nëntor 2016 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do jeni të përqendruar tërësisht në realizimin e një projekti të ri. Fatmirësisht në sajë të këmbënguljes që do tregoni, do arrini

Related Posts :